Da li vas boli glava ujutro kad se vece prije prepusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2023
7
22
3
25
Zdravo drugari, zanima me jel ima ko slicne simotome? Naime imam obicaj isousit 3,4 dzointa uvece kad dodjem sa posla i lec spavat, ujutro mi je tako tesko da ustanem i imam bolove u glavi, ponekad osjecaj kao da sam jos napusen
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
..toplo mlijeko i keksi su zdravi -pomaže malo kod trovanja duhanom-mjenjaj d u h a n -za rolanje....
:thumb:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Mogu potvrditi ovo za vodu. Primetio si sigurno da su ti suva usta nakon pušenja. E tako ti je u celom telu. Dehidriraš i onda krene glavobolja. Isto se desi kad se napiješ. Većina glavobolja je uzrokovana dehidratacijom, u stvari.

Popij par čaša vode pre spavanja ili, još bolje, uz pljugu i nemaš brige. :thumb:
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
609
3.224
203
da da, mjenjaj ovo mjenjaj ono, pij ovo.., a mozda mjenjaj vutru ;) mene npr ne boli glava jutro nakon vutre , upravo suprotan efekt pri budenju i ustajanju, ugoda i smirenost ,lakoca misli i pokreta, ..postoji ti mogucnost doslovno lose vutre jer je ipak nemacka u pitanju, ima svega na trzistu..drs se .,probaj ne dimit uopce i ako ne prestaju bolovi idi k lijecniku..:thumb: