dabar dan ljudovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Evo...nakon kojih 2 dana citanja foruma uzduz i popreko odlucih se prijavit i predstavit.

Zovu me Stipe i iz Zagreba sam... :)

E sad...malo ironije. Nisam neki pretjerani pothead jer mi iz nekih intergalaktickih razloga ne pase(vjerovatno bi trebo probat neku vise Sativa based travicu, ali o tome mozemo kasnije u nekom podforumu namjenjenom za to)
Odlucio sam se za growing posto mojoj mami vise pase nego meni...zamjenila je ljekove sa ganjom i pokazalo se vrlo dobro :)

Narucio sam 5x fem. WW iz nigdjezemske, vec stiglo (da ne reklamiram shop, smells like teen spirit)....i dobio jos 10 freebies koji su vec 2cm stari u teglicama i ici ce outdoor, a WW ce ici indoor cim nabavim sve potrebno (citaj: lovu za sve to).

Eto...nadam se da nisam previse napisao u predstavljanju :)

Lijepi pozdrav i tipkamo se uskoro.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
da da. uz 5 vrlo skupih fem ww stiglo 10 m/f freebies-a
sori al kaj je to brider? :D ....jos uvijek usvajam ove slengove heheh (ak mislis na vrstu freebiesa, nema je....random mix)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
aha aha.... Nirvana shop.

način na koji šalju je odličan....skoro sam bacio u smece jer nisam uspio skuzit da je to to ni od koga je kad je stiglo. :D

pozdrav i :respect: za mamu

fala :D
respekt je....osim kad ju zavalja pa moram trpit njezino smijanje do suza i baljezganje totalno random tema :D
al da....vrlo simpaticno :D
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Pozdrav i za tebe i za mamu, to što je zamenila lekove sa vutrom je za svaku pohvalu! Samo napred, puno sreće sa grow-om i zdravljem, mislim da bi više ljudi trebalo da pređu sa hemijskih gluposti na majku prirodu :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Lilly je napisao(la):
Pozdrav i za tebe i za mamu, to što je zamenila lekove sa vutrom je za svaku pohvalu! Samo napred, puno sreće sa grow-om i zdravljem, mislim da bi više ljudi trebalo da pređu sa hemijskih gluposti na majku prirodu :respect:
puno fala na pozdravima :)

slazem se....al trebat ce jos vremena da se promjeni svijest ljudi i prestane sa ispiranjem mozga i strahovanjem da netko nekome ne baci đojnt u pivu pa postane ovisan narkoman koji se mora svaki dan fixat u žilu sa đojntom. :p malo offtopic :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Još malo pa će ti rođendan pa da ti ja kažem Ćao stipe :D . :D Btw, daj skicni kako da slozimo neku tablicu kao odgovor u postu. Probao, Izgubio sam se 3 puta.