Dali je legalno prodavati opremu u BiH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.10.2013
28
49
18
Pozdrav svima

Zanima me dali je legalno prodavati opremu u BiH na nekom online oglasniku koji je takodje iz BiH.
Recimo ako stavis oglase da prodajes balast , lampu , karbon filtere.....

Interesuje me dali se dolazi do sukoba sa zakonom samom prodajom tih artikala.

Unaprijed hvala.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
lampe, balasti za zarulje, zarulje, boxovi, klijalista...filteri......sve se to koristi i u ugoju cvijeca, povrca, voca itd. prema tome je 100% legalno.
btw...neka ulicna rasvijeta, ili rasvijeta jumbo plakata, kipova, zgrada.....koristi MH ili zivine zarulje koje isto moraju imati svoj ballast i propaljivac....nisam siguran za hps dal se u tome koristi.....tako da.....jos jedna stavka da je apsolutno legalno :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kako slinim na one jake HPS ice na raskrižju autocesta :bale Još da mi se prikopčat na neku javnu rasvjetu bila bi idila :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
09.10.2013
28
49
18
OK Ljudi hvala vam , mislim da je zakljucak jasan , nema zakonske prepreke da se proda bilo sta od opreme . Imam i drugaricu koja je pravnik i bio sam danas sa njom rekla mi je da nije problem prodaja ali ima caka , ako neko kupi opremu i trazi savjet kako da uzgoji biljke i kojim slucajem padne bukagija u policiji mogu me teretiti za saucesnistvo sto je ozbiljan problem. Znaci moze prodaja ali oprez.
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Sve si rekao u zadnjoj rečenici :)

btw, savjete ćeš uvijek moći dobiti ovdje (bez sankcija), na tebi je samo da riješiš opremu...