Dekriminalizacija/obrana na sudu jer je marihuana ugrozena biljka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Poanta (nije stalo u naslov).

Marihuana je ugrozena biljka koja ne raste prirodno na podrucju RH, exYu, Balkana.
I zivo je bice. Nitko nema pravo ISTRIJEBITI JEDNU CIJELU VRSTU???


Prema tome, ima li osnove pobiti nase zakone na temelju ovih ideja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne.

I zelena mamba je ugrožena životinja koja ne živi na području RH, exYu, Balkana.
Pa to svejedno ne znači da smiješ samo tako uzgajati mambe i puštati ih u divljinu ili nešto deseto.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
99% svih biljnih i životinjskih vrsta koje su postojale na planeti zemlji, su izumrle.
Samo je pitanje vremena =)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
Sigurno da nemoze ta ideja pobiti zakon ali mozda cak ovo sto kaze Vjeverica i ima smisla.......od kuda im pravo:ludaci_lol:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Apsolutno je amoralno tako nesto. Pa i da je zelena mamba, kraljevska kobra, vukopas (mjesanac vuka i psa, jako jako opasno stvorenje). Tko sam ja, ti, mi vi oni da istrijebimo vrstu?
To je moralno pitanje, ne logicko.


Naravno da je 99 posto vrsta izmurlo/evoluiralo. I jos ce tolko. I na drugim planetima je sigurno slicno (na planetima di ima zivota naravno).

Razumijete? Di je savjest? Di je nestala pravda??

Pa ubijte i mene onda jer sam drugaciji od drugih a ponekad opasan i za okolinu?


I krivo sam stavio naslov teme, nije trebala ici legalizacija nego dekriminalizacija - 2 razlicita pojma, moje isprike.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Napušena Vjeverica;213641 je napisao(la):
... I krivo sam stavio naslov teme, nije trebala ici legalizacija nego dekriminalizacija - 2 razlicita pojma, moje isprike.

evo ti naslova kako si hteo, pa rasprava o smislu zivota moz da se nastavi dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.