Di cete na godišnji?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Ma te musličke zemlje su ti prepune droge, a zakoni su da se krše. Tako naprimjer Iranci imaju velikih problema sa crakom, afgani sa opijumom i dopom itd. Sta se tiče mentaliteta to su vrlo ljubazni i gostoljubivi ljudi. A druga strana priče su pretenzije zapadnjaka na njihovo "crno podzemlje" a odatle i njihovi ekstremistički potezi....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
godisnji cu provest doma pod orahom, chill out sa hrpom djike,,,sta mi fali, tu i tamo koja pivica i evo ti odmora...mozda odem negdje u divljinu malo, da se psihicki odmorim, sto dalje od hrpe ljudi to bolje
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Doso sa Zrca jucer, i danas odma picim za istru iducih 20-25 dana.

Probao sam prvi put vozit jet-ski i ovaj....ako nikad niste vozili, zanemarite apsolutno bezobraznu cijenu od 200kn za 10min i prisustite si 10 minuta potpunog vodenog orgazma.

Moram reci, ovo je najjebenija, najekstaticna stvar vezana uz vodu koju mozes dozivjet. Cijena je nevjerojatna sve dok ne sjednes i ne stisnes gas. Onda vrijedi svake kune, a pateticnih 10min se pretvara u beskonacnost. 100 km/h po moru i valovima i skakanje i prskanje ogromnih kolicina vode po faci i dok ti slina, suze i nos cure po faci a boli te briga jer ti je tako progleto zakon.....stvarno sam se u jednom dijelu poceo derat "wooooo" al ne u smislu "ajd da se derem wooooo pa cu ispast cool", vec potpuno spontano.
Isuse, ne, jednostavno neopisivo. Odnos sa vodom je toliko osoban da to nije normalno. Kad bi bar nekako mogao snimat sve to iz svoje perspektive.

Bio sam dva puta i uzet cu opet sad u istri, nije mi zao para ni najmanje.

E da i, ruke bole uzasno od skutera jer se treba cvrsto drzat.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Cijena uopće nije bezobrazna jel toliko benzina uspije popit,to su sve dvotaktne mašine sa po preko 500 kubika,još pogotovo kad daš gas bezobrazno je koliko pije,al do jaja je u svakom slučaju,samo sam se ja bio jednom nabio na žešći val i pao dole,treba bit jak...:ludaci_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Drugi put kad sam vozio su bili bas veliki valovi, bura je bila i pao sam jednom, al pod pao mislim prvo letio kroz zrak masuci rukama i nogama ko u matrixu :D

Sto se benzina tice, pazi, sat vremena je 800kn, a 10min 200. Pa ono.....
Al kao sto rekoh, osjecaj je nenadjebiv, pa planiram jos bar 200kn potrosit na to ovo ljeto.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
od 40 do 80 litara na sat troše

ali pravi film je sa mašinama preko 1000cc pa dalje
prošlo ljeto sam vozio neki nazvijukan za trke i usro sam se kad sam dao gas
bukvalno ga jedva držiš kao običan motor na zadnjem
imao sam sreće da ih je drug dugo god držao za rentu
pa kad ga neko prevrne praznimo vodu i vozimo ga po pola sata na smjenu da se osuši motor
sjutra prepone i laktove ne osjećaš:ludaci_lol: slatke muke
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
eto ja vam se vratio iz tunisa oduševljen!!! zemlja je zakon! ima se sta za vidit dozivit prozivit puno bolje nego sto bi mi bilo na jadranu. s tim da sam samo lagano pijucko nije bilo oblokavanja.. znači super je i bez cuge i pljuge. za pljugat su me nudili (subotom svaki 5-6 lik na ulici) ali nisam nist uzimo jel stvarno ima drotova koji te nude.. npr vodič nam pričo(istina ziva) drot(andrkavr) dečku ponudio hash (bio plastelin) i za to je dobio 6 mjeseci zatvora tamo! ko zna da je bio hash kolko bih dobio. ugl preporučam toplo kog god zanima ima jos dost termina sam guglajte i za 25oo pun pansion s putom i svime jedino vam trebajedno 2oo eura djeparca i obvezatno izlet u saharu (oko 100 eura(voznja djipovima i devama :D ) uglavnom uduševljen. :D
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Best ljeto ikad nakon onog priej dve godine. Samo sto sam se tolko istrosio (financijski, ne fizicki :D) da nije ni smijesno. Bio na Pagu, u Dugoj Uvali, na Rabu i kod Zadra.
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ja cu ove godine, zadnji puta sa starcima, jer se ekipno dogovaranje raspalo, u istru, pokraj poreca u neki kamp...hehe...kamp to mi je nekak kul, inace nebi iso da idemo u apartman...nikad do sada nisam bio u kampu pa reko ae da vidjem...

jedva cekam da vidim slovenki i cehinja brate XĐ

al tek poslije popravnog haha