Domaćica 1.time 150W CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sve je to lijepo brate,ali mi volimo slike al ti si otvorio toboze dnevnik i radis update-e bez ijedne slike.. Stoga sory al necu ti ovo pratit za ubuduce.. :mad: :upiii:
 
09.03.2016
58
19
8
:D a nemam sta slikati,biljkice par centimetara visoke sa po 4 mala listica, bed mi je kad vidim slike biljaka 15 dana stare,moje izgledaju prije kao 7-8 dana stare, slikat cu ih za sljedeci update, tad ce vec liciti na biljku ja se nadam :)
 
08.03.2015
149
125
43
33
Ako si ih preselio u plastenik nije čudo što stagniraju,mislio sam da ćeš poslušat zelenkov savjet iz prvog posta i iz njega izvući pouku.Ako si već odlučio otvorit dnevnik da bi ti se pomoglo pokušaj bar neke od savjeta primjenit u praksi,nitko ti ovdje ne želi loše.Bilo bi mi drago da uspiješ doći do cilja i budeš zadovoljan,sretno.
 
09.03.2016
58
19
8
Splet okolnosti... i ja bi bio vise volio da je prvozamisljeni plan uspio. Razvijale bi se brze i pokazale bi spol za kratko vrjeme. Dnevna temperatura je 20-21 a ranojutarnja i ispod 10 stupnjeva. Plastenik je dobar i ublazava tu razliku.
 
08.03.2015
149
125
43
33
Jesu li u istoj zemlji od "pokojnog cvijeća"pokušaj nam dati više detalja o svemu kako bi ti bolje mogli pomoć,kao i slike bez obzira na to koliko su male i slično?!
 
09.03.2016
58
19
8
zemlja je ovciji gnjoj star 2-3 godine pomjesan sa istom tom al djelomicno iztrosenom, gliste i razni organizmi su ga probavili vise puta a plastenik sam slozio od stiropor tabli sa 4 strane a krov je nilon folija, pred mrak spustim foliju i sa juzne strane. Ogromna je razlika napredka sad zadnja 3 dana pod suncem od onog pod svjetlima 10 dana, brijem da im prija i vrjeme ce biti sve lijepse i toplije tako da ce i sezona kupanja biti otvorena za 1.maj. Nemam ih sad sa cim uslikati,valjda je crka punjac za bateriju a ove smartfonove i cuda ja ne koristim :) visoke su do 4cm a raspon listova im je 6-7cm, imaju lijepu zelenu boju ne pretjerano tamnu sa nijansom rumenila po stapki i listovima blize stapke. Meni one djeluju jako dobro osim sto su malo usporene u razvoju zbog loseg svjetla i niske temperature.
 
09.03.2016
58
19
8
3.update
Dnevnice moj, proslo je 3 tjedna da se nismo druzili :(
Od proslog puta ima dosta promjena: biljke su porasle(4-5) pari listova, rastu zaperci, mirisu lijepo i dvije su pokazale da su dečkići...laka im zemlja :(
Vremenske prilike tj. neprilike rade probleme,jako je hladno i biljke ne napreduju kako bi mogle(greska je bila u startu sto sam uzbudjen startao nepripremljen i prerano)
Doduse uspio sam naci 6500k zarulje sa po 1500lumena(6kom), pozabavit cu se danas da slozim to svjetlo i da ih vratim u box.
I dalje smo bez djeljenja fotografija, sve sto moze slikati nemogu spoiti sa racunalom :(
 
09.03.2016
58
19
8
4.update
Dragi dnevnice, evo nam jos jednog ponedjeljka, šesti tjedan kako bilke rastu.
Imao sam prostora,vremena i materijala da slozim jedan mali reflektor sa 3 grla od stare tastature i ubacim u box tako da sad imam 9grla +jedna neonka i sad imam oko 14 500 lumena na 50x80
Vlagu i temperaturu ne pratim, preostale 3 bilke izgledaju fino, godi im stari ovčiji gnjoj i kisnica iz gustirne, krajnje im je vrjeme da se presade.
Plan je da dvije koje su mi manje grmaste iznesem na sajt a jedna u koju se iskreno nadam da ce biti grmasta djevojčica ostavim u boxu samo da je presadim u nesto sto moze stati u box a da ima bar 50l zapremine :D
 
09.03.2016
58
19
8
Dodatak na sinoćni update
Jutros rano sam se ustao da odradim sto sam zamislio i jedna od predpostavljenih muskica je izbacio nesto sto neodoljivo lici na moodo, ostavio sam ga po strani i odnio jednu biljku za koju ima nade da je zenka na sajt a onu grmastu sto se iskreno nadam da je zenka sam odmjeravao posaditi u 50l bacvu ali je preglomazno to bilo za drzati i baratati sa njom u boxu tako da sam ipak upotrebio upola manju. Zadnja (prepotencionalni moodonja) je dobio premjestaj takodjer u 25l pot i vani na dvoristu dok ne budem 100% da je ono sto sam ugledao jajce :)
Sad me zanima kad je predcvjet vec krenuo dali ce prestati rasti kad je izasao sa 12/12 rezima?
Imam jos tri biljke koje sam bocnuo nakon sto sam odstranio prva dva muškića i izgubio jednu odma nakon klijanja i njih sam presadio u dvije litrene posude i gledam u jednu i nemogu se nacuditi kako iz svakog kata rastu po 3 lista i izbojci :D E to je druga stvar koja me zanima..,koliko je to uobicajeno i jeli korisno ili stetno?
 
09.03.2016
58
19
8
5.update
Dragi dnevnice :( prije neki dan se desila havarija, riknio je nov novcat ventilator i biljke su se doslovno skuhale. Uzeo sam novi i box radi ok a biljke imaju po vrhovima listove djelomicno suhe. strah me da ovaj grow nema svjetlu buducnost...sve i da se nastavim boriti je velika sansa da ce sve pohermiti zbog stresa.

Napisao bi par rjeci za sve koji prvi put krecu u slican proekat... Ljudi moji nemojte shvacati olako uzgoj vutre. Nije meni samo ventilator zaheba stvar: 1.nisam kupio zemlju i prehranu nego sam isao inprovizirati. 2.iz pocetka nisam imao odgovarajuce svjetlo. 3.nisam imao termometar i mjerac vlage(nemam ga ni sad 2 njeseca nakon), 4.sjeme domacice je problem jer nikad neznas sto ce iz toga izaci. Sveukupno nisam imao razradjen plan i desilo se da dodjem do situacije gdje mi je najbolje jos jednom dobro razmisliti i sloziti sve iznova onako kako treba ili se ne davati u trosak "ili radi ili se ne mrči"!