Durban Poison & Japashnikova by: ChiliHead

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
-68. dan cvetanja i HARVEST-

Došao sam da oberem biljke ali je izgleda neko stigao par dana pre mene i odneo mi oko 70% najvećih hedova sa Japashnikove,kad sam stigao na sajt umalo me infarkt nije strefio :plac: :fuck:
obe.jpg

I na tu muku još uočim i buđ,i to su obe lepo bile zahvaćene,skoro 30% sam morao da bacim :(
Znači džabe fungicidi i ostala sranja jer ako je neko prskao kao nenormalan to sam ja,ako joj se stvore uslovi pojaviće se budite sigurni.

Buđ na Japashnikovoj:
japanka budj.jpg

Buđ na Durban Poison:
durban budj.jpg

Još po jedna slika heda obe :)
Japashnikova:
japanka.jpg

Durban Poison:
durbanka0.jpg

I konačan rezultat:
harvest.jpg

To bi bilo to što se tiče outdoor-a od mene za sada a i za ubuduće,previše stresa i cimanja.
Kada budem živeo sam sklapam hps box pa će biti neki dnevnik :)
Može ovo u završene.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Jebiga, outdoor je qrva... Ipak imas sta imas, taj neko je mogao sve da ti obere! Imaces da se zanimas u svakom slucaju preko zime :) :clap:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

grn

27.09.2015
5
2
3
sa koliko vode si rastvorio kesicu 8g switch-a ? verovatno je bila manja koncetracija od propisane,koristio si najkavalitetniji preparat protiv buđi na tržištu,provereno,1. put čujem da je nekog izdao switch,trebao si tu kesicu na 3L vode(preporučena koncentracija za krastavac)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
moze biti, sad i ja vidim da sam dao manju dozu, ja sam razredio oko jedan gram na 2l dva puta prskao u 5 dana i imam budji. jbga, kag imam fobiju od hemikalija :D
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Plesan je i ove godine baš uhvatila , gotovo je što je cvetala cvetala :) skidanje roda , žao mi je što su ti pobrali ali najbitnija je sloboda biće još berbi :) živi bili :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ljudi hvala vam svima :skot:::vutra: Ali mislim da se više neću upuštati u outdoor avanture,mooožda neki automatik samo :)

@grn Veruj mi da sam špricao blizu deset puta u cvetanju sa duplom dozom switcha (8g na 4l vode) i da nije pomoglo,jednostavno nema pomoći od botrytisa,ne zovu je džabe siva smrt.

@PowerSeed Prva fotka je nova,evo ti japanka pre lopova 50. dan cvetanja:
20150920_123848-jpg.40472


I posle lopuže,68. dan cvetanja:
obe-jpg.43664


Nije mi maznuo 70% ukupne količine nego samo većih hedova :( Ostavio mi samo osrednje i popcorne :(
Ali nema veze,u pravu si u svakom slučaju imam i mnogo više nego što mi treba :let:
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
To ti je minimalan gubitak praktično ništa u odnosu da si naišao na posečene bilhke ...