Durban Poison & Japashnikova by: ChiliHead

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2014
136
96
43
pozz chilihead nisam neki pro grower samo sam primjetio da je durbanka dosta visoka i cini mi se da bi bilo mozda cisto radi svakog slucaja zabit neki kolac do nje pa ju malo privezat cisto da ako bude jos kise pa se smoci nedajboze zapuse malo jace ode durbanski otrov ... bilo bi steta a stavit ga valjda i ne kosta puno ... eto to je cisto neko moje zapazanje sretno dalje peace
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Sav sam se izgrebao i izario dok sam se dovukao do sajta :mad:
Hteo sam ovaj obilazak da im pobodem kolceve ali nisam mogao da ih ponesem,isao sam peske,al nema veze,sledeci put cu :)
Sve biljke dobile troduplu dozu Plantele List i Slavola :D :D

Durbanka polako re-vegetira ali od nje ne ocekujem previse,nesto joj to sporo ide:
Durbanka1.jpg Durbanka2.jpg Durbanka3.jpg

Od podmlatka su dve bile muzjaci i oni su otisli pod noz i ostala je ova jedna za koju sumnjam da je zenka i odradio sam joj toping :)
podmladak3.jpg podmladak2.jpg

E sad najvece iznenadjenje,GOSPODJA JAPASHNIKOVA F1 :skot::
Evo je pre tacno 15 dana:
japanka1.jpg

I nakon 15 dana tj danas,pravi F1 hybrid vigor:
J2.jpg J1.jpg J3.jpg

Topirao sam joj 4 glavna vrha mada nije bilo potrebe jer se ionako grana kao luda al ajde,ne moze da skodi :)

Sajt:
20150623_132607.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Japasnjikova je monster :) Iznenadjenje samo takvo heheheh
Imam i ja 4 mala skunkica vani, isto su prolazili kroz revegeaticu i nikak da krenu...evo ih tek sad normalno rastu. Oce to trajat i 3-4-5 tjedana. Barem kod mene je tak :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Da nije prejako na tu količinu vode ???

I ovo nije kurtoazno mlataranje :) ... Japanka je zaista odradila posao za 15 dana, biće čudo od nje ! Još eto kažeš da se onako razgranala i prije topiranja, kakva će tek biti po topiranju :watch:
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
15ml je doza za saksijsko cvece,njemu je Plantela i namenjena a tesko da to moze solidno da nahrani biljke u outdoor-u od kojih neke idu i do 4+ metara ali ne bih isao preko troduple doze.
Japanka je i pre 15 dana dobila nesto izmedju duple i troduple doze,mislim da je bilo oko 35 do 40ml na 2l vode i vidis kako je porasla :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
09.06.2015
47
38
18
Chili jesi ti do skinuo s ženske biljke 4 klona,jedan nije uspio a 2 su muška,ako je tako jel možeš objasnit kako je to uspjelo se desit?? btw nadam se da su svi problemi u growu prošli i da sad do kraja te prati sreća...
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Evo me opet sa update-om nakon 2 nedelje :)

Sto se tice Durbanke ona je zavrsila svoje,iako sam tretirao fungicidom budj je napala skoro svaki vrh i morao sam da je sasecem,cim je tako podlozna budji necu da rizikujem kasnije u cvetanju da se ubudja i da mi zarazi i ostale dve biljke :grrr:
Ali nista se ne baca,oni delovi koje sam mogao da spasem su gusto prekriveni 100% mlecnim trihomima,bice veselo :)
durbanka.jpg durbanka budj.jpg 20150706_155855.jpg

Ova druga mala biljka je potvrdjeno zenska a strain je ili Durban Poison ili Widow haze,mada po ogromnim fan listovima me vise podseca na durbanku :)
Ponovo sam je topirao i to joj je to od treninga za ovu godinu :)
mala cela.jpg mala topirana.jpg

I kraljica Japashnikova :vozdra:
Nenormalno brzo raste,i ona i mala Durbanka su dobile duplu dozu plantele list i slavola i obema sam stavio privremene kolceve a sledeci obilazak cu da im pobodem pravi kolac od 2m :)
japanka2.jpg japanka1.jpg

I sajt:
sajt.jpg