Foto Dve kriticne udovice i tri bele.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.03.2024
50
193
33
36
ako se neuozbiljiš jučer, ode sva nada da će autosi dat nekakav rod ozbiljniji....s obzirom da imaš lampe, trebo si ih tamo terat početak, i onda ojačane van pod nebo, a ne mučenje na porodu na prozoru
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
KOlega nisi lepo sve procitao. Autosi mi nisu nikli,ovih 5 biljaka su sve foto, a lampe ,tj box za indor sam imao do pre nekoliko meseci kada sam ga razvalio i bacio zbog paranoje koja me je uhvatila posle 3 godine indora.
Ja da imam lampe ne bih se zamlacivao sa sadnjom na livadi i to sve foto koje moram da obuzdavam da ne rastu visoko. Mali mi je stan , a soba gde mi je stajao box je smrdela non-stop, kao i ostatak stana,kad krene cvetanje krece i svadja sa zenom jer niko ne moze da nam dodje u goste.
Nisam pri parama,sve se potrefilo naopako,ne znam sta cu pre da platim,a najradije bih porucio menke automatika. Pronasao sam shop koji salje za Srbiju i moze da se plati karticom. Pronasao sam i koje semenke bih porucio,a da ne budu skupe,a da bude kvalitetna vutra sa lepim prinosima i dovoljnim postotka THCa.
Ako mi ovo ne uspe,pocecu da stedim dinar po dinar pa da do godine kupim automatike i resim jedan deo problema.
Pozdrav iz kisovite Shumadije
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Seme je domaca radinost,dobio sam puno i dugo sam ga koristio. Bilo je 6-7 vrsta, sto autosi sto foto i nisam imao razloga da kupujem semenke. Sve su do sad bile zenske , imale pravi izgled,nikad pohermilo mije,nadem se i da nece ikad,uostalom ima par mojih zavrsenih dnevnika u indoru. Ne umem da postavim precicu ili kako se to zove :rofl:.
Jedino sta mi pada na pamet je da ih presadim napolju, zakopam fino do kotiledona i stavicu im odozgore plastizan balon od 5 ili 6 litara ako nadjem po kontejnerima za reciklazu pvc boca. Jedino se brinem kako da pricvrstim to da ga vetar ne prevrne (bocu) pa da odozgore stavim lepo ciglu. Imace dovoljno sunca,valjde nece cigla da pravi veliki hlad,ili hoce? Imam jos neke ideje da pokusam da ankerisem sa U zicom za armature da ode da kupim neku tanju koju mogu da savijem , pa da je zabijem u zemlju kroz rupe koje bih izbusio pri dnu. Ko razume shvatice :D probacu pa sta bude.
Akd pa tako ...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Bravo brate, ja sam im dao zivot, a one sad mogu same jer su korv, ko sto kazes,to sam zaboravio sto sam citao do sad i zadnjih 30 godina jer sam jedinu proizvodnju imao unutra i pazio vise nego svoju decu ::listomahanje::
smanji paranoju
Nije to zvucnik da se smanji, F sifre imam 19 godina :zvezda::. Hvala na podrsci i ziv bio.

Edit : dal je moguce ovo za ovako kratko vreme ovoliko THCa? Screenshot_20240524-001347_Gmail_resized.jpg ??
Edit dva: vec je dva sata iza ponoci,prevcem se ne mogu da zaspim,do juce je padala kisa i bilo neko nevreme,prognoza kaze da je narednih dana nece biti. Taman da se zemlja malo procedi ,a verujem i da su rupe na sajtu pune vode + mi treba jos jedna rupa,kako cu da je iskopam sad u blatu,nemam pojma,ali veci prom ce da bude temperatura. Prognoza je za narednih 7 dana 25 danju,u hladu, to je malo vise na direktnom suncu,ali nocne su 11- 12°C .
Ako ih sad uspesno presasim ovako mlade i jadne,dal mogu da prezive i koliko ovakve noci?
Od starta mi ne ide kako treba,kao da mi nesto govori da batalim ovu rabotu, 50m od ulice, sa sansama da i ako prezive,mogu od hladnoce da poherme.
Nesanica je vec pocela,a gde je kraj 9. meseca ili kad vec bude berba,ako to dozivim. Ako ovako nastavim opet cu da zavrsim na psidzi, gde nije ni malo interesantno,slicno je kao na matdelju,samo sto imas 3 do4 X terapiju koja te pretvara u zombija. Ako mi se to desi,biljke nece imati ko da poliva,najmanje 14 dana.
"Pa,pa,pa,paranoja,pa,pa,pa,paranoja,
dovidjenja lepa moja, pa,pa,pa,paranoja"
Sad razumem o cemu pevaju ::ludak:::mario:::lol:
Popio sam dodatnu tabletu ,koju pijem po potrebi,ako ne zaspim u narednih pola sata-sat oonda nije dobra prica....
 
Poslednja izmena:
29.03.2024
50
193
33
36
tebi je nebitno koliko thcja pumpa, tebi je valjda bitno da nekaku indiku imaš, 2-3 komada out, i da si namiren za godinu, skoncaj se na bitno inaće ostaješ kratak i na reklamama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Mali apdejt i pitanje,ali samo ko bude bio najbrzi jer sam ja to tako resio. Imam 2 balona od 5 l i 1 od 8. Odsekao sam im dno i isbusio sa strana po dve rupe takodje sam skinuo i ves bacio poklopce 20240527_160828.jpg ovako. Videcu da nabavim jos. Ro ce biti zastita od svega. Planiram da ih zabijem 2-3 cm u zemlju. Sad vidim nedostatak,ako ostavim gore bez poklopca moze puz da usdje,a ne moze xa izadje,upropastiobi me. Nema veze imam ideju dne pisem sad i objasnjavam slikacu pa ce te svi videti.
Ovo sve pisem jer je danas dan D za mene. Deca su mi se toliko iskdrivila de neka lice na suncokret 20240526_105657.jpg 20240526_105648.jpg ovo je od pre dva dana sad su vec hos vise nakrivljena al me mrzi da ustajem i slikam svoju bruku. Ne brojim dane jer bi sad bio razocaran,ali dosta je proslo i trebelo bi sa su vece,da imaju vise korena. Sad moram sa izigravam hirurga i da presadjujem ove nedonoscice. Probacu prvo klasicno rukama i samo nezno,a ponecu i kasiku tj dve pa da zahvatim ko pincetom,al sa malo zelje pa cu ih tako u rupe. To bi trebalo da se desi veceras,tj pridvece kad bude slabije sunce,zamalo da odem malopre u 13:30 pa mi zena rekla da nisam normalan kad se napusim i da ne razmisljam ni o cemu.
Zemlju cu ova dva dzakceta da pomesam 1/1 pa cu da razdelim po kantama i da dodam zemlju sa sajta,al moram da zaprljam ruke jer u njoj ima i puno krupnog kamenja, doterana kamionima i istovarena na jednom placu, znaci utovarana bagerom,jedva sam one rupe iskopao, a treba mi jos jedna,taman cu iz nje da uzmem zemlju da je mesam. Ne znam litraze rupa ,nemam pojma ni priblizno. Izmedju 5 i 20l ja sam u indoru citao sa dna saxije,tu najcesce pise litraza ili na etiketi nekoj. Ako ne pise koliko ima litara ne uzimam je,ma koliko se ona meni svidela. Brdo sam bacio qdok nesto nisam naucio. Sad cu malo da busem ozbiljan. Potrudicu se da rupe ne budu vece od 10 L jer mi ne treba nista visokoove koje su vec iskopane trebaju malo da se doteraju u red jer su padale kise a i nisu dovoljno duboke.
Bice zalivene vodom i aminoflexom , konaleti neka ga kupi proba,nista ne gubi. Napravljen je da bude antistres, ko sto ja lijem antidepreaive,a verujem da nisam jedini ovde,tako aminoflex utice na biljku. Moze da se daje svaki put kad ide cista voda,osim kad ispiras koren. Po sistemu Slavola samo modernije i u manjoj flasi,koncetrat pa ide MISLIM MORAM OPET DA PROCITAM I IZRACUNAM , 1-2 ml na 1l vode a cena mu je neka sica 300 dindzi ni 30eura,ako ga ima van SRB,Proivodi ga Fitofert,uostalom ima na pocetku dnevmika,da ne ispadne da nekog reklamiram,samo hvalim i pokusavam da pomognem i ulutim druge za proizvod za koji sam jedino odusevljen,sve ostalo razumem ili ne,ali ovo sam jednom kupio trajalo mi duze nego sva 3 il 4 boxa ,bas puno zalivanja i uporedjivanja sa Slavolom. Koliko god da je Slavol dobar i sjajan, ovo je ipak nenadmasno bar sto se tice antistresa. Tpiranje automatika ili FIM , nije bio nikakav problem, ppsle ovoga ne osete stres i nastave odmah dalje da rastu, ko da nista nije bilo.
Obzirom da imam 3 balona,a 6 biljaka i 5 rupa , ako sve uspesno presadim,dodacu jos 3 flase od po 2 l jer druge nemam i xigarom cu da izbusim rupe , malo vise nego na balonima i da se nadam da se nece skuvati. Ilda ugasim mozak na 2 sata i napravim pola -pola pa sta kako uspe. Ionako rizikujem ko da sam klinac a ne calac od 43god. Po mom nekom "razmisljanju" ako ih doteram da budu najvise do grudi i manje, neka daju po 100 g, samo da se ne vide sa puta koji je nov,a do juce sam nagovarao kevu da me pusti da bacim menku dve. Tada tu niko nije prolazio , samo oni koji moraju,a kad je jaca kisa nema nista sto moze tim putem da prodje sem traktora. Sad je tu put sa dve trake,trotoarom i pratecom opremom na manje od 50m do sajta,i1nace tuda cesto prolaze "drugari" ,a znaju da u 1blizini,malo dalje,stanu sa radarom. Al nema veze dok ne krene da cveta,tj do berbe mi ne mogu nista. Dobro mogu,al necemo sad o tome. Prvi mesec dva cu da ih izguram,pa cu da bacim pogled iz daljine. Do sajta od tog puta ima mnooogo divlje trave,boce,trnja nekog,ima cak i nekoliko gomilica sa djubretom,niko to ne odrzava i nadam se da ce moja deca da ostanu niza od rastinja na sajtu.
Bilo bi lepo da mi neko da savet za ove balone,ako treba ja cu lako suyra ujutru da odem da ih skinem,jedino sam se zezno oko puzomora,kupio sam 100g ko da kosta ne znam koliko,sad kad razmislim baloni moraju da ostanu bar 1 dan dok ja ne kupim jos. Cini mi se,nije sad pri ruci ali koliko se secam imacu jedva za dve biljke da stavim u krug,al malo veci,ne bas uz biljku. Ima tamo ,ja mislim i zeceva,oni me najvise plase. Kedne godine sam tamo ,u blizini tog sajta presadio jednu malu koja mi je bila visak za indor koji sam tad radio. Prezivela je do sutra dan,kad sam otisao i nasao jedno okruglo,zuto govance na 30cm od grancice gde je nekad bila biljka sa vise listova. Ima veverice,al one su cool jes da kradu lesnike i orahe, al ne diraju nesto sto nije njihov problem. Zeka je oduvek imao problema sa travom :banana_rasta:.
Ajd vidimo se ili u editu il kako vec,se nadam da cu do sutra da realizujem sve ovo,tj do sutra ovde da ga objavim.
Pozrav svima ...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Necu da editujem jer sam napravio novi korak. Sve biljoze su presadjene,neke su imale jak koren i razvijen,neke ne,ali sam ih sve ,nadam se ,uspesno presadio i zalio sa cca1l vode sa aminoflexom 1ml na 1l. 20240527_183944.jpg , sa ovom isecenom bocom sam zalhvatao vodu i zalivao jedna merica po biljci,a razmutio sam 8 litara,resto sam rasuo po travi koja raste okoloda bude jos vislja. 20240527_182151.jpg da ne bude da ga hvalim a ne koristim.
Malo sam se pogubio gde mi je koja biljka. :rofl: nisam ni pisao ni pamtio.
20240527_184354.jpg 20240527_184343.jpg 20240527_183508.jpg 20240527_183455.jpg 20240527_183440.jpg 20240527_183446.jpg 20240527_183435.jpg 20240527_182225.jpg 20240527_184354.jpg 20240527_184343.jpg 20240527_183508.jpg 20240527_183455.jpg 20240527_183446.jpg 20240527_183440.jpg 20240527_183435.jpg 20240527_182225.jpg ovo roze je puzomor,nadam se da se ovako koristi.
Malo sam se zezno u proracunu pa sam morao da stavim vise od pola zemlje sa sajta. Za prvih 10 dana ce imati hrane 100%, posle cu videti kad da pocnem sa plantelom i to pola doze prvi put da ih slucajno ne pogorim.
Imao sam veliki problem,biljke su mnogo visoke,nikako da spustim biljku i zakopam do kotiledona,ali je blizu. Moracu da dodam jos zemlje,ovo je malo,nisu pune rupe a sleze od vode. Verovatno cu dopuniti svojom zemljom iz krticnjaka i sl.
Dokupicu jos puzomora da imam kad kisa spere ovo. Iskreno nisam citao kako se koristi.
Inace kouspe da izgura autdor , to je pravi grover.
Ono sto sam ja radio i u cemu imam puno iskustva je gospodcki posao,ovo sam samo danas izgubio 2 sata,a radio sam non-stop. Plus vreme pre nekoliko dana koje sam izgubio i snage,da iskopam rupe. Ono bilo sumes zemlju u saxiju i teraj polako,iz fotelje,ruke uvek ciste. Sad sam izgreban,ruke jedva oprao,sve na meni bilo mokro,a ispod noktiju crnilo ko kod pravog zemljoradnika.
Obicicu ih za dva dana i ako treba zaliti sa istom kolicinom vode,dok se koren ne rasiri lepo,pa da zalivam sa po 5l.
Pozz, odo pod tus i u krevet...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Seme je domaca radinost,dobio sam 20ak komada pre par godina od kolege sa foruma.
Sve je bilo onako kako je napisao,automatici su bili kakvi i trebaju da budu,a foto ko foto. Samo sam jednom imao problem da mi autos ne procveta,ali od kupovnog semena.
Skoro sam nasao shop koji salje za Srbiju i prima kartice iz Amsterdama,al nisam zapamtio koji shop:rofl:
Ne smem da ih mnogo busim jer moze da se zavuce puz golac. Ima dosta rupa sa strana i veliku rupu na vrhu, obilazicu ih svaki 2- 3 dana pa cu videti kako se ponasaju,ako treba busim jos ili ih sklanjam,vodecemo sta one traze.
Poz iz Shumadije
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Bio sam malopre da ih proverim i dodam jos rupa,busio bi ih cigarom,medjutim neki lik dosao kod mene da kosi travu,pa nisam mogao da odem do sajta,obicicu ga pridvece i dodacu jos rupa. Jel ima neke veze gde su rupe,gornja zona,sredina,donja zona ili gde stignem?
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Nece ako ima kucicu,ali oni golaci ulaze sigurno svuda,samo da se nadam da ih tamo nema,video sam puno kucica od puzeva,praznih,znaci da ih ima, a imam i mravinjak,tj dva, zamalo da tu zemlju pomesam sa supstratom. Ova koju sam dodao,sa sajta je bila puna glista,a to je dobro,zar ne? Malo je masnija zemlja,nije bas vojvodjanska sitna,sve sam prste polomio dok sam sitnio grumenje. Do veceras moram da se organizujem da odem da dodam jos rupa i da vidim dal su se skuvale.
Hvala @KozjaktoMilano ,trebao si mi juce,ali nikad nije kasno,pogotovo ako su ti namer dobre.
Poz
Edit: obisao sam ih danas u 14:00 h i obe cetri su izgledale normalno. Sutra idem da ih zalijem jer je zemlja vec suva,ali opet cu sa 1l vode aminoflex 1mlna1l. Balone necu vise da busim jer imaju velicinu,sirinu i veliku rupu ko dimnjak na kuci, nema razlike izmedju ovih bez i ovih sa balonom. To je manje od 24 sata od presadjivanja. Zalivanje cu sutra da obavim pridvece,a razmisljam da krenem rano ujutru,kad ima manje ljudi. Samo trebam rano da ustanem. Razmislicu kako se uklapam sa obavezama,samo ne nocu jer je mrkli mrak,ne bih mogao ni da ih pronadjem. Poceo sam da pravim putic koji se vidi. Moracu da nadjem prilaz sa donje strane tog placa,inace je to tudje. ::listomahanje::. Da napravim putic koji se ne vidi sa ulice. Moram da se obucem dobro sa rukavima ,maceta bi mi dobro dosla al nemam,moj trimer nije kod mene,dala ga keva nekom i nikako da ga uzme,a to bi duplo olaksalo posao. Izcimacu je ja da ga uzme,da bar osisam onu travuljinu sto je uz biljke,a neravan teren ne moze sa kosom,jednu sam polomio.
Ovde je nocna temperatura i dalje niska,12-13 °C . Ove u balonima to ne bi trebale da osete,bar ne isto kao ove bez balona. Juce malo prskala kisa,samo malo,ni pracinu nije pokupija,sad puzomor koji se pokvasio,poceo da se raspada. Moracu da kupim jos ,bar 200g to je za dva puta. Nisam pri kesu pa se razmisljam da idem ja da skupljam puzeve na sajtu. Stavim stolicicu,dam otkaz i gazim puzeve dok biljke ne ojacaju. Imam neku frku od njih i od zeke. Ej voce se kreci da ga zec ne bi jeo,dal da okrecim biljke,sta ima veze,samo glavne grane,ali bih to morao slikarskom cetkicom ? Sta jos moze da odvrati zeca,bacio sam blizu i dve krpe od nafte,tako sam cuo ne kosta me mnogo,samo sam kevi skratio crevo za zalivanje baste. Takodje za sutra planiram da dodam jos zemlje jer rupe nisu ful pune fali od 10 do 30% Obzirom da nemam kes za Florabelu ,a imam krticnjaka dva,iskoristicu tu zemlju,to je najrasttrasitija zemlja na mom imanju,inace je sve ona masna, smonica se valjda zove,losa i za bastu,teska za obradu,kad se natopi vodom i osusi ,pretvara se u kamen, ispuca ko beton koji se zaliva,takvo je zemljiste. Ovo je medjutim dopuna rupe,daleko od korena,vise sluzi za stabilnost biljaka,taman da podignem jos malo nivo,do kotiledona,jedna se jos nije ispravila,nema balon. Postavicu slike,samo da ih nadjem gde su u ovom telefonu. Poz
Evo su al samo 4 ipak se ispravila ka suncu,slagao sam vasto je ova kriva ko dvojka 20240528_182134.jpg 20240528_182125.jpg 20240528_182109.jpg 20240528_182100.jpg , u sustini nema sta da se vidi,osim da su tu.
Ajd pa tako...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: KozjaktoMilano

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Kratak raport, kupio sam obicnu zemlju za cvece,10l i dodacu krticnjak. Bolje nego da koristim svoju jedino mi bode oci ph vrednost zemlje malo je veci al kolko sam razumeo da za autdoor nije toliko bitan ph?
Ili da kupim odma limuntus da pravim 6,5?
Cekam samo da malo zadje sunce
20240529_152419.jpg . Vrsice posao 100%
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Razmisli ponovo koji deo biljke beres i konzumiras :thumb:. To je mala kolicina zemlje koju sam dodao da bi bile zakopane do kotiledona,koren joj je u ne tako losoj zemlji,a i ja sam procitao na vise mesta da za aut moze da prodje i takva zemlja,naravno da nije idealna,ali ovu kad sam otvorio zalicela mi je na supstrat,samo joj fali kokos ili perlit i vise NPK. Na oko je ok,kao i na dodir,ne pretvara se u blato
20240529_185510.jpg , dodao sam joj i malo krticnjaka cisto da me ne bije maler. Dodao sam kolko sam mogao i razmisljao,tj nisam razmisljao da kupim mrtvi puzomor pa sam napravio kupe (geometrijsko telo, valjda se tako kaze) evo fotke,al ne znam kako se vidi 20240529_191011.jpg 20240529_191006.jpg 20240529_190510.jpg 20240529_190425.jpg 20240529_190319.jpg .
Zaliveno sa malo vise od 1L vode,poneo sam 6 a treba mi 5,pa sam razdelio,kako kojoj,naravno sa aminoflexom.
Nema teoretske sanse da dodjem na sajt drugim nekim puticem jer je sa te strane nepristupacno totalno,pa cak i da nema rastinja koje je vislje od mene ne bih mogao da izadjem bez tereta uz takvo brdo,tu kamioni bacali visak zemlje kad su pravili put i taj plac je sad podignut jer je istovareno puuuuno zemlje i ta jedna strana je neka jaruga koja negde ima cak i veliku betonsku cev kojoj ne znam tacnu lokaciju,mogao bih lako da nastradam ,a tu bi nasli tek posle 15 dana kad se usmrdi les na suncu. Pravim vece korake gledam da gazim po istim koracima kuda sam i dosao,ali putic ce da se vidi. Takodje moram da promenim vreme zalivanja jer me sad 19:30 svi vide jos nosim dve bele kante.
Sto se biljkica tice OK su, pocinje da se vidi razlika u velicini listova,a i izbacuju,polako drugi par. Docicu prekosutra sa puzomorom i da ih zalijem,ali kasnije da probam oko20:00 h.
Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.427
10.371
356
koji deo biljke beres i konzumiras
Upravo tako, vuče vodu iz zemlje/zone korena, sa vodom vuče i nutrijente/elemente koji na kraju završe u cvetovima.
Svi ti elementi se rastvore u vodi, i na kraju ih bude u cvetovima.
A biljka ne bira, sve vuče.
U pravu je kolega Šone, pušiš teške metale brate, koliko je to opasna količina - ne znam, znam da se ja ne bih baš igrao sa tim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.050
3.857
188
42
Sve je to u redu i sve mi je to jasno,ali brate teski metali i otrovi,da ne preterujes malo? Ova zemlja nema u sebi nista posebno,cak nema ni osnovne nutrijente. Pa kisa koja pada ima vise opasnosti od te zemlje. Uostalom sad je gotovo,sve je zatrpano kako treba,ako bude kise doci ce i do ispiranja zemlje,a samim tim se ispira sve sta je u njoj i dobro i lose,za toliko znam jer nisam pocetnik u ovom sportu,samo sto sam naucio na indor pa se sada upoznajem sa aut. Znaci ne vazi pravilo da se biljka ne djubri prvih mesec dana,vec tek kad one to "zatraze" . Takodje je i zalivanje mnogo cesce,sa vecim kolicinama vode. Na kraju krajeva te zemlje imam nekih 10ak % , a vutra bi trebala normalno da raste jer je to ipak korov.
I dalje sam zbunjen izjavom o teskim metalima, pa nije ova zemlja iz Ukrajne:rofl:. A nigde u okolini nema nikakva fabrika. Ne razumem odakle bi mogla da povuce te teske metale i otrove koje pominjes. Pa i NPK djubrivo je otrovno za pusenje pa se biljka flusha,ispira se zemlja sa cistom vodom,tako je bar u indoru. Ne mozes da me ubedis da je vutra iz indora zdravija od ove napolju. Barem ja ne mogu da uticem na to,a ako vetar i kisa donesu nesto nezdravo,to je van moje moci,tu ja ne mogu nista da uticem.
Ipak hvala na savetu,svaki je dobrodosao.
Pozz