ebay led tehnologije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kineski led panel, šatro 120 w bez sustava hlađenja. Zapravo ti to dođe oko 80 w kvalitetnog led panela, vjerovatno i manje. Sve kinesko je upitne kvalitete, mnogo se grije, imao sam prilike vidjeti sličnu stvar i nebi nikom to preporučio.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Nisam ih osobno koristio ali cuo sam da kineske ne valjaju, da brzo pregore diode. Mislim da ti je 120W pre malo, nezz kakavih dimenzija box imaš, ali 300W ti je puno bolji izbor, a i vratit će ti se urodom.
Što se tiče cijene puno isplativije ti je uzet HPS kit 400W, to te može izac oko 500-700kn, zavisi di kupuješ, više griju od LED ali to se riješi ventilacijom.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
To mi isto malo sumnjivo čim vidim: "Country of Manufacture: China" nisam siguran gdje mars radi te led panele, pokušao sam saznati na njihovoj službenoj web stranici ali nepiše. Moguće je da je u kini, jeftina radna snaga, ali opet, moja je preporuka već kad se uzimaju takve stvari uzimati sa službenih stranica proizvođača.
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Naravno da je Kina :) Mars je kao malo bolja firma iz Kine Ameri kupuje te panele ko ludi i hvale ih na jednom stranom forumu.Osobno mislim da je to preskupo za ono što dobivaš.Tko zna kakve drivere i tobože Epistar module kad znamo da Kinezi sve kopiraju.Malo se potrudiš i napraviš svoj panel s kvalitetnim modulima i driverima.Kladim se da bi dobio bolje rezultate od bilo kojeg gotovog panela pa čak i onih skupih koji prodaju preko bare.Googlaj "Cree CXA3070 DIY"
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da vidim sad da imaju 3 tvornice u kini. Netko tu i ima aktualan dnevnik sa mars panelom i odlične rezultate, nemogu se sjetiti tko. Vidim da i headshop ih ima u ponudi al najslabije od 900. Morat ću si i ja ubost jednog od 400 na godinu. Da sam pametniji vjerovatno bi si sam sklepao al to je van mojih dosega :)
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Samo trebaš naučit lemiti ima videa na netu kako se to radi ja sam tako naučio a nisam nikad držao lemilicu u ruci.Ostalo je nanošenje termalne paste i ljepljenje modula na hladnjak i spajnje žica od napajanja za module.Plus je crvena minus je crna i to je :D najlakše je kupit gotovo ali kad ga sam napraviš - neprocjienjivo vjeruj mi :)
 
14.05.2015
4
0
3
40
Box je 35*50*70 a bitno mi je da ne trosi puno struje a da je urod solidan posto planiram sa malo boljim sjemenom radit cisto da imam za svoj gust , trebo bi vec narucit ovih dana da krenem sto prije a nezz kakvo bi si svjetlo narucio da je do400 kn i da ne trosi prek 150w
 
01.08.2015
48
14
8
52
Malo sam gledao i ja i pronasao sam tipa iz amsterdama koji radi ledice ledgrow.eu

Ali su prolicno skupe 200/300€ zavisi od modela. Jeli neko ima islustva sa hans panelom 80 ili 150w? Navdno su koriscene bolje cree xt ili neke diode. Isto su dodane i far red diode koje navodno dobro rade. Jel ima tu muzike?
Isto ima i diy section, gdje je sve lepo nacrtano i objasnjeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.