Ekipa pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.11.2014
1
14
3
Danas sam se registrira na ovaj predobar forum. inace pratim vas vec neko vrime na svojoj kanti od mobitela
dok mi ne dodje komp. Počeo sam sa pušenjem u srednj školi ajmo reći redovito. Napravia san pauzu pri kraju ovog lita ( tocnije od 8.8.) od trave, alkohola
i ostalih kemijskih sranja. Nedavno sam se vratia pušenju drage nam biljke jer me spašava od nesanice a i prispaja nas na desnu polutku mozga...
ali da sad tu puno ne filozofiram to cu u drugim temama. Ugl. tia san jos reci da se alkoholu, cigaretama, kavi i ostalim smecima nevracam,
vutra je sve sto mi triba, Ne pušim je svaki dan i ne rijetko je kad zapalim kad izlazim van, izuzev u kucne posjete dobrim prijateljima,
ili obitelji, odnosno barem sto se tice matere ona smenom zapali. Eto, to je to sta se tice mog predstavljanja :joint2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Wilkomen!
Treba pronaći granicu, i u alkoholu i u travi. Jedan čovjek(doktor) gdje sam radio prije par mjeseci mi je rekao da alkohol otvara sva vrata. I trava otvara(nisam krenuo u taj dijalog) no zbog "stigme" je dosta problematično te postoji određeni rizik šta se nalazi iza tih vrata. Jednom če se i to nadam se promjijeniti.
Dakle granica. Nekad se pređe jbga ali uglavnom namjerno ali slučajno neče tako lako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: make_love_not_war
19.11.2014
1
14
3
Sativa Diva je napisao(la):
hej hej.. :signs046:

ti početkom 8.og, ja početkom 9.og mj. se ostavila alkohola.. good 4 us!
od kavine i duvana sam se provala maknit, ali nisam uspila niti misec dana bez.. :/ mada.. ni frulu nisan zapalila već 3mj.

najgore mi se bilo maknit od alkohola, užas, od duvana onako više manje nije bija neki problem,
a kavu sam presta piti jos prije godinu dana jer mi se od nje tresu ruke i srce mi se uzlupa...
Probaj opet nemoj odustati :)

Za sve samo triba volja
 
19.11.2014
1
14
3
Avantura je napisao(la):
Wilkomen!
Treba pronaći granicu, i u alkoholu i u travi. Jedan čovjek(doktor) gdje sam radio prije par mjeseci mi je rekao da alkohol otvara sva vrata. I trava otvara(nisam krenuo u taj dijalog) no zbog "stigme" je dosta problematično te postoji određeni rizik šta se nalazi iza tih vrata. Jednom če se i to nadam se promjijeniti.
Dakle granica. Nekad se pređe jbga ali uglavnom namjerno ali slučajno neče tako lako.
pa da, ta granica me je malo zezala, jer nikad nebi moga otici na pivu, dvi, to bi uvik završilo na gajbi, tri, tako i sa vinom

Tako da san odlucija da mi je bolje bez toga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen and CilI