Emisija - VIDRA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Svakog petka u 20:00 časova na Vutra Radiju možete pratiti emisiju VIDRA koja se bavi pitanjima kanabisa i nedeljnom probavom foruma.


Reprize su: Subotom u 12:00, Nedeljom u 18:00 i Srijedom u 15:00 časova.



[error]Ponekad emisije kasne ali uglavnom ne više od 15tak minuta. Ukoliko bude izmjena programa najavit ćemo u ovoj temi.[/error]


Big ups Isanu za pokretanje i trud!
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Hvala svima na podršci, nadam se da je vama zadovoljstvo slušati emisiju barem upola koliko je nama zadovoljstvo izrađivati je za vas.

Kad kažem "mi" onda mislim na sve koje se moglo do sad čuti na vutra streamu...od Tropica, Meska, weedoya, Vena, Sative Dive, Varemenga i da ne nabrajam sad dalje...

Kako vrijeme bude odmicalo, sve veći broj forumaša će se na ovaj ili onaj način uključivati u izradu emisija o forumu - za forum.

Ukoliko imate volje i želje biti dio kreativnog Vidrinog tima, slobodno se javite i uključite u izradu emisije na bilo koji način koji vam odgovara.

Najnoviji Vidraš kojeg ćete moći čuti uskoro je ganja_farmer koji preuzima praćenje dnevnika uzgoja. :thumb:

Naravno, nakon svake emisije petkom ide i after party pod nazivom Čigra koju uređuje i vodi Mesk.

Ovaj petak (07.03. u 20:00) ne propustite specijalno izdanje Vidre, gost u studiju Vutra radija bit će Marta Gold, aktivistica Zelenog svijeta i zaposlenica nizozemskog Bedrocana, jedine europske kompanije koja legalno proizvodi medicinski kanabis.

Hvala još jednom svima. Sve želje, prijedloge i kritike slobodno pišite i dalje, a mi ćemo se truditi biti sve bolji.

Stej haj! :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Izrešetajte malo Martu škakljivim pitanjima. Bilo bi zanimljivo je priupitati zašto pacijenti u Nizozemskoj više vjeruju u kanabis kupljen u coffie shopovima nego u onaj Bedrocanov koji dobivaju u apoteci na lječnički recept. Zašto pojedini pacijenti i bivši korisnici Bedrocanovih proizvoda tvrde da im od njihovog kanabisa i nije bilo neke pomoći u medicinskom smislu. Smrdi taj Bedrocan opasno :eek:hno: .
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nek usput malo prokomentira i svoju izjavu iz Globusa

http://www.zelenisvijet.biz.hr/?p=1188

"Vazno je naglasiti da ulje nije eliksir zivota, ono ništa ne lijeci, ali postoje neka istrazivanja koja su pokazala da ponekad moze zaustaviti sirenje karcinoma. Osim toga, prema mnogim svjedocanstvima, pomaze covjeku koji je tesko bolestan da bude budan, svjestan, za razliku od recimo morfija"
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Može li bar jedna repriza radnim danom unutar nekog normalnog radnog vremena, npr. 07-17 sati?

Samo nastavite, vutra radio rulezzz :)
 

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Ma vidio sam ja kad su reprize, nego ja kontao da se jedna može prebaciti za neki radni dan, pošto su mi ovi termini totalno neodgovarajući. A malo bi mi popravila dan u uredu :)


Ali šta se mene pita :rofl:

U svakom slučaju, sve pohvale!

:respect:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Ovo bi trebalo odraditi za sve emisije ako je moguce pa da imamo da poslusa ko kad stigne. Evo ja skinuo upravo i uzivam! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo