Epilepsija - Kontra efekti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2023
1
1
1
24
Prije nego sto ista napisem , svjestan sam da ima slicnih tema , ali mene konkretno zanima da li slucajno postoji neki antiefekat u skladu sa koristenjem konkretni ovih lijekova. Zdravo svima , bolujem od epilepsije i propisana mi je 500mg po 2 tablete dva puta dnevno u razmaku 12 sati jednu ujutru jednu navecer u pitanju su tablete "Kepra" . Procitao sam vise clanaka sto se tice djelovanja THC u skladu sa epilepsijom ali bi zelio da budem siguran u konzumaciji 100% da li bi mi bilo nesto od konzumacije trave u malim kolicinama (1 , 2 dnevno ) , hvala vam unaprijed.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marijana.sana

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.066
15.676
358
-Moram reći, pre par godina jedan poznanik koji ima epilepsiju odlučio je otići na ceremoniju ayahuaske, nije pio lekove pre toga 2-3 dana, na ceremoniji je popio par doza i nije doživeo nikakve halucinacije i tome slično, bio je malo tužan zbog toga jer je imao odredjena očekivanja od ceremonije, povraćao je par puta i imao klasično čišćenje fizičke prirode na ayahuasci.. Nakon tog dana više nije popio ni jedanu tabletu protiv epilepsije, niti je imao napade, prošlo je par godina od tada.. Prenosim iskustvo poznanika, mislim da je važno, ne znam šta se dogodilo i ne mogu da tvrdim ništa, ali tako je bilo..
Sretno u svemu!