EXPERIMENTAL GUERILLA OUTDOOR GROW UNKNOWN by MegaMonk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Pozdrav Ekipa vutra.org foruma..
Kako i sam naslov teme otkriva radi se o outdoor growu guerilla style a to bi značilo da sam ja samo prolaznik koji ide na pecanje ili kupanje ili šetnju psom, naravno to je samo cover jer u sportbilly torbi imam vode za vruče dane i fotič za dokumentiranje rasta i experimenta sa treninzima (objašnjeno kasnije u postu)
DA počnem sa pričom:
- sjeme: unknown strain nabavljeno preko frenda 40kom iz paketa stvarno dobre marihuane
- zemlja: Florafin supstral ph 5.5-6.5
- priprema sajta: Prokuhani šljunak kao drenaža, na dnu svake rupe 40cm svježe koprive, omjer zemlje 80/20 za kupovnu, pola metra do metar šikare oko rupa podšišano na 20cm, sunca cjeli dan minimalno 14-15h
- prihrana: u vege fazi kopriva i Biopon npk 8:3:3-nakon 3-4 tjedna, u fazi cvijetanja GreenVital NPK 3-6-6
- zaštita od nametnika: za početak odrazane boce,pužomor i klopke za puževe, piljevina, pesticid od koprive i homemade pesticidi od raznog bilja
- treninzi: planirano lst vezanjem na 4 biljke, hst-topiranje na 4 biljke, hst-supercrop na 2 biljke
- zaljevanje: podzemnom vodom iz pumpe ili kiša

3.06.2012. Sjeme stavljeno na klijanje(10kom) u kutijicu fishermans friend,provjerena metoda par slojeva celuloze pa sjemeke i nakraju tanki sloj celuloze preko toga,navlaženo i stavljeno na kučište pc-a da im bude toplo

5.06.'12 - svo sjeme proklijalo i sljedeči dan ide direkto u pripremljenu zemlju na sajtu


Eto ovo je od mene za danas sav info, sutra nakon sadnje novi post sa pratučim fotkama.
PEACE&SEX&marihuana
:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
al si se pripremio bro, ajd sretno (nego, kakvu vutru to kupujete kada je unutra toliko semenki, nadam se da je bila "stvarno dobra marihuana";)
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
PowerSeed je napisao(la):
al si se pripremio bro, ajd sretno (nego, kakvu vutru to kupujete kada je unutra toliko semenki, nadam se da je bila "stvarno dobra marihuana";)

Power to je bio veeeliki paket ..dupla kocka...40kom je bilo sve ukupno a marihuana perfektnog izgleda,mirisa,slatkastog okusa i heb**i uplifting high do neba
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
sajt ti je odlicno odradjen samo kad su tolike rupe sto nestavi semena direktno u zemlju
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Sutra ujutro je dan sadnje ove zadnje ture ove sezone da malo povečam omjer m/ž a kaj se tiče direknog sijanja u zemlju to ne prakticiram jer volim da mi proklijaju u kontroliranim uvjetima i da je klica veča i po mogučnosti da mi se več u fazi klijanja odvoji olupina sjemenke od klice..
Dečki hvala.. i sad idem dalje pa čemo zimnicu da slažemo na jesen...
pozz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sretno s eksperimentom....
Samo pazi s 1. gnojivom da ti ne sjebe cijeli grow.... Vec receno da je lose... A misljenja sam da vani biljku ne treba gnojiti ako je direktno u zemlji, ali nije na odmet. (recimo tek kad pocne cvasti)
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
DA čitao sam za BIOPON gnojiva da su loša samo sam mislio da je to recenzija za upotrebu u indoor grow pa sam razmišljao da u outdoor-u solucijom od 1/4 preporučene doze nebi trebalo biti problema. Neznam dal sam dobro shvatio cijeli proces outdoor prihrane i zaljevanje mada sam dosta proučavao, naime shvatio sam da u outdooru postoji dosta manja mogučnost pregnojavanja čisto radi toga jer korjen nije ograničen volumenom medija u kojem sadiš pa sa tako minimalnom prihranom pa čak i tim bioponom dosta te prihrane se rasprši po većoj površini i ako je drenaža dobra, otopina prihrane ode pa se manje toga uhvati za korjen..Neznam dali sam u pravu samo tako sam nekako razmišljao.Moguče da krivo shvačam i da se gnojivo odmah hvata za korjen.
Sve u svemu KALI hvala za head's up jer sad idem u akciju i mislio sam dvije biljke iz prvog dnevnika iz potpisa sada bioponom pognojit a mislim gnojit u vege fazi,mada nisam to namjeravao, zato jer se zbog ovog vremena te dvije biljke nisu nešto pretjerano razvile, barem ne onoliko koliko sam očekivao. Za ove iz ovog dnevnika niti neznam još dali ču u vege prihranjivat a to če ovisti o njihovom razvoju pošto sadim malo kasno,u zadnji čas..
Ako misliš da griješim u vezi biopona i mog prethodnog zaključka molim te da mi javiš što prije jer uskoro krečem
TNX KALI
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
@sharplaninac--- HVALA .. pa nemam baš iskustva..ovo mi je prva godina growasamo što sam dosta pratio dnevnike, čitao teme i priručnike ,uglavnom pokušao sam shvatit životni ciklus biljke i sve što je potrebno za optimalni razvoj pa zato uvijek kažem da je to samo moje shvačanje postupka iz pročitanog..
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
6.06.2012. - proklijane sjemenke 5kom presađene na sajt,pokrivene plastičnim čašama odrezanog dna. rupe 40cm i više napunjene sa 20l zemlje florafin i ostalog što sam spomenuo za drenažu.
SLIKICA:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
No, ok, nadam se da ne mislis jos gnojiti jer bi to bio fail....
Nisu ti se lose razvile jer nemaju hrane, nego jer nemaju bolje uvjete (posto je vrijeme banana).
Neces ih sigurno ubrzati ako das hrane, a pogotovo ne Biopona.
Neznam, necu ti je govoriti kaj je ispravno ili kaj nije. Samo znam da je taj Biopon najvece ***** medju "govnima".
A kako sam i rekao, gnojenje u outdooru po mojem nema potrebe. Ako kasnije primjetis da ima mozda nesto fali, onda gnoji, ali do onda pusti da Majka Priroda radi svoje.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Kali je napisao(la):
No, ok, nadam se da ne mislis jos gnojiti jer bi to bio fail....
Nisu ti se lose razvile jer nemaju hrane, nego jer nemaju bolje uvjete (posto je vrijeme banana).
Neces ih sigurno ubrzati ako das hrane, a pogotovo ne Biopona.
Neznam, necu ti je govoriti kaj je ispravno ili kaj nije. Samo znam da je taj Biopon najvece ***** medju "govnima".
A kako sam i rekao, gnojenje u outdooru po mojem nema potrebe. Ako kasnije primjetis da ima mozda nesto fali, onda gnoji, ali do onda pusti da Majka Priroda radi svoje.

slažem se .. ove ne namjeravam gnojit sigurno , pa tek sam ih piknuo.. a dvije iz drugog dnevnika, topiranu i supercropanu sam koprivom malo prihranio i to je to . Biopon sam dao doma za dracenu nek imaju..
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
7.06.'12 - Odlazim na drugi sajt popikat ostalih 5 prolijalih sjemenaka... Navečer i mala foto recenzija današnjeg dana sadje na guerilla sajtu kodnog imena "Kopriva"..hehe a prvi sajt je "Oaza"
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
bas volim taj guerrilla grow, moje su stare 3 tjedna i sad cu ih presadit u zemlju, inace jako mi se sviđa kako si organizirao dnevnik i vidi se da puno citas po forumu
sve pohvale
kakvo je sad stanje sa njima ? kako te sluzi ta zemlja ? ja cu isto uzet neku drugu zemlju umjesto prešprucene terra magme jer mi je najbliza trgovina sa njim oko 50km, pa cu uzet neku koja ima ok pH
nabaci jos koju sliku kad malo porastu da vidim jel ok u toj "losijoj" zemlji
sretno
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
8.06.'12. - svih prvih pet posađenih klica je izbilo na površinu..male biljčice.mali kotiledoni..fotoup ovog dnevnika za tjedan dana jer mislim da bi do tada morao imati što uslikati. Vrijeme je najavljeno ok..
sun-001.gif
sunce sunce sunce..

@rockerboy - možda sam se z****o pa sam krivo složio ..Namjena je da kad su biljke u tom početnom periodu budu malo zaštičene od elementarnih N,i gamadi koja voli grickat male izdanke, a sad ako če mi puš preči preko i upasti unutra neznam... Nadam se da neće..

@Mali_1.3 -TNX... Ova zemlja FLORAFIN iz konzuma me nije do sad razočarala a imao sam je i u indooru i outdoor-u, Ujednačen im je postotak hranjivih tvari i Ph je ok u tom supstralu florafin i nisam primjetio da bi mi biljkama bilo što od prihrane falilo , kako u in tako i u out.
POZZ
garden-013.gif



 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
2.07.2012. Update sajta..:watchplant:

Dva puta ranije sam išao do sajta ali sam išao predvečer kad je padao mrak i ta dva puta nisam mogao nači sajt.. Smiješno, ne... Na ovom sajtu sam popikao 5 proklijalih sjemenki i zaštitio ih platičnim čašama sa odrezanim dnom.. Napokon sam našao sajt i pronašao 3 mlade biljke.. jedna je bila skroz pojedena,obrštena, samo stabiljka je ostala a dvije su se počele razvijat.slike dolje..
sajt sam malo proširio, tj.očistio šikaru okolo biljki i kao i uvijek počupao korov, zalio ih malo i jučer je palo malo kiše pa je to to za sad..:notnice:
Evo slikica:
PRVA:

DRUGA:



Planirao sam radit više vrsta treninga na svih pet ali kako su ostale samo dvije odlučio sam se na duplo topiranje i supercropanje a više o tome za krajem tjedna kad ču iči u obilazak..
Pozdrav i sretno... :samoja