Filmovi

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
6.710
21.475
1.098
Kopola: ''Kum 3 će biti prepravljen, imaće adekvatniji zaključak''
Reditelj Frensis Ford Kopola najavio je da će objaviti novu, premontiranu verziju Kuma 3, koja će biti "adekvatniji zaključak" trilogije o mafijaškom bosu Majklu Korleoneu.

Film će, kako prenosi portal N1, promeniti i naslov u "Mario Puzo’s The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone" (Kum Marija Puza, Epilog: Smrt Majkla Korleonea).
"To je potvrda naslova koji smo Mario i ja želeli, i naših prvobitnih namera u vezi sa onim što je na kraju ispalo Kum 3", izjavio je Kopola.
"Za ovu verziju finala napravio sam novi početak i kraj, i prepakovao neke scene, kadrove i muziku. Sa ovim promenama i restauriranom slikom i zvukom, to je, po meni, adekvatniji zaključak prvog i drugog dela Kuma", naveo je reditelj.
Nova verzija Kuma 3 biće distribuirana u ograničenom broju bioskopa u decembru.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
Prijatelj Foruma
16.10.2009
3.094
5.840
298
51
Pogledao sam upravo novog Borata...
Nevjerojatno jak film, treba muda a bome i mozga da se nešto takvo snimi i objavi. Teška groteska (prvi Borat je prema njemu ko Vlak u snijegu), vjerojatno će dobrom dijelu ljudi biti težak za gledati. Prepun je jakih poruka, najbolji Cohenov film do sada.

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
787
5.760
233
Pozdrav, ovakav film se rijetko viđa :D, nakon 3 svjetskog rata ljudi svinje uzgajaju ljude za hraniti ogromnu krmaču....
Pozdrav @grouchy, jesi li razmišljao da otvoriš temu o recenziji filmova tj. ocjenjivati filmove ?