First Outdoor Green Grow (Auto Berry Fem)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa prepostavila sam i ja to,jer te kisurine tek najavljuju ...zato sam i pitala sta i kako resiti taj problem sa budji itd nekim proverenim fungicidom ako neko zna i da je probao,ali nisam nikakav odgovor dobila svi kao nesto izkulirali na to moje pitanje..hebiga ali mislim da je to i najbitnije to jer hebes sve mucis se ,rizikujes itd i neka tamo budjanja ti shebu sve i sav trud..:) a vece polemike se vode da lu i kako izklijati seme da li u maramici,ili ti u casi vode ili pravo u zemlju..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
03.06.2014
39
56
18
I dal ima onda kakvo rjesenje za to. Mislio sam pokrit nekim najlonom preko tof sam da ne pada kisa po njima , ionako ima dovoljno vlage zato sta su vrece zakopane u zemlju
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam pred kraj pičio čajem od preslice po biljkama i dosta je usporilo pljesni. Ne kažem da je 100% djelotvorno ali pomaže.
Za jesen sam si nabavio ovo;

-List Pelina
-Preslica
-Korijen Kadfice
-Lavanda
-Stolisnik

....sve je prirodno moćan antifungicid i odlično protiv plijesni. Vjerujem kad se sve lagano ukuha da mora pomoći. Ak imaš šta od toga pravi čaj, razblaži sa vodom i prskaj po hedovima.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Bobo evo No Joke ti je dao savet da priodnim putem prskas biljcice protiv budji..a ako to ne pomogne evo imas i fungicide Amistar,a i Switch 62.5 wg ,koliko sam trazila po netu a i po drugum forumima slicnim ovom. njih bas dosta hvale i kazu da su delotvorni i da bas dobro rade..a sad ja licno nisam proverila i probala ali cu svakako kupiti nesto od toga sto se kaze za svaki slucaj..ima dosta ljudi i koji su protiv tih fungicida i zele sve prirodno a ti vidi licno sta je tebi najbolje i kako ces raditi..a mozda se neko i javi sa foruma koji je nesto od fungicida koristio pa da cujemo kako je sve proslo pa i da vidimo da li se otrovao ili imao slicnih tegoba tretirajuci fungicidima...:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jedno ide sa drugim, kada pada kisa povecana je vlaga vazduha :) u outdooru se to ne mozes kontrolisati, kisna je godina, treba se zastititi nekako, pogotovo pred jesen
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ena&Modelsy
03.06.2014
39
56
18
danas sam radio na novoj konstrukciji da to pokrijem kad pada kisa (ugl zivim na selu pa me nitko ne pita za sta je to :D )

auto berry

8Un3vJ5.jpg


TbxyC58.jpg
 
03.06.2014
39
56
18
dvije male , spremne za out , samo cu ih jos jedno tjedan dana ostavit u ovome (sve sta radim je za vlastitu uporabu + ulje)

zanima me dali ih smijem sad topirat ili nest drugo ucinjt s nima da dobijem sto vise vrhova


Prva je auto berry
jhnTbJa.jpg


Druga white window (dobio na poklon pa da probamo)

iGObHw0.jpg
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Mozes ih odma topirat,al da sam na tvom mjestu jos neki 4 do 7 dana bi ostavio da krene sama terat sporedne node i onda bi topo.
 
03.06.2014
39
56
18
Evo prsko sam ih

1 velika kašika rubom poravnate soda bikarbona/protiv plesni/, može pojačati do 2 kasike i provjeris reakcijo biljke.
1 velika kašika suncokret ulja/bolji oprijem na lišće/
1 mala kašika sapuna za posude "pril"/za bolje razljevanje po listovima/

To je recept od člana Zdravljenje i provereno.

Chill samo nisam shvatio bas kako bi to trebo prskat , jednom tjedno ili dnevno ???

Evo tjedni Update
sC1dsSu.jpg


Ovu mi je dosta trulez ostetila :D

KPq6Du3.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U plastenjaku sto veći propuh, obavezno!, drukčije kada pljesan kreće ni bog neće
pomoć. Unutra je temperatura i jako visoka vlaga iz zemlje.

Prskaj cure svaki drugi dan na večer, 3-4 puta a onda po potrebi.

Još jedanput naglašavam, sto veće zračenje, ako nemaš napravi!
 
03.06.2014
39
56
18
Evo Update , s ovom na prvoj slici imam najvise problema , nju je skoro svu trulez pojela , makar koristim svaki drugi dan ovo sta je Cill preporucio
Ove ostale izgledaju ok za sad :D


oJCdLx7.jpg


xWylFUp.jpg



wQ6QdSI.jpg
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Vidim da je trulez pošast,pa me zanima jel moze trulez nastetiti biljci koja jos nije picela da cvjeta?Da li kisa smeta ovima koje su jos u vegetaciji ili je to ok ?