FiRsT TiMe....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Pažnja, pažnja!
Uz ovoliko te ovakve savjete mogućnost da ovaj dnevnik postane još jedna parlaonica/bubnuonica/svađaonica postaje sve veća.:rofl:
Čovjek je ipak SEED uzgajač, ne WEED uzgajač :icon_lol:
Ne brini druže, imat će da poližeš prste u kraju godine.
Ak si pažljiv, marljiv...i ak ih ovo jaaako sunce ne izprži:icon_mrgreen:
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa to sam i ja hteo reci da ih ne izlaze sada na prejako sunce dosta,Headonist rece ti ja ne znam kako male buljke rastu sada mozda raste neka travica,šiblje ali wutru jos nisam video niti bilo koju drugu biljku da sada krece da raste....ne znam sta si hteo sa tim tvojim pitanjem :S
#34 necu ja da se raspravljam niti nameravam samo sam izneo svoje mišljenje!!!!
 

SeedUzgajač

Banned
Banovan
25.07.2009
9
0
0
47
hehe sve je ok... svako malo dok mi biljka raste ja cu stavljati slike na forum da vi vidite ako je to kako treba i pomagati cete mi.... :D
 

devil

Banned
Banovan
04.07.2009
32
0
0
30
nemoj se zajebavat...nevjerujem da ce ti to uspjet...bolje sklepaj neki box-ic i drzi je u kuci...ak ti nije problem...
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
CaNnabisCole je napisao(la):
Pa to sam i ja hteo reci da ih ne izlaze sada na prejako sunce dosta,Headonist rece ti ja ne znam kako male buljke rastu sada mozda raste neka travica,šiblje ali wutru jos nisam video niti bilo koju drugu biljku da sada krece da raste....ne znam sta si hteo sa tim tvojim pitanjem :S
#34 necu ja da se raspravljam niti nameravam samo sam izneo svoje mišljenje!!!!


hoćeš da ti poslikam svoju malu zakržljaju biljku koju sam stavio van jer mi je smetala u indooru? ispala mi dok sam ju presađivao, nije skoro uopće korjena imala.
vani su ju pojeli neki kukci, mislio sam da će uvenuti, a sad pušta četvrti par listova.
i to sve po najjačem suncu..
jadna mala biljčica, kako sam ju mogao tako okrutno izložiti zlom opasnom suncu
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hahahah koja si ti jajara eee moras uvek biti u pravu =P....
Neka bude tako kako ti kazes ja sam rekao svoje mišljenje i ne moze mi ga promeniti ni tvoja slika a ni ti oke...
Sorry Seed sto ti spamam dnevnik....