Fluor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
mislim da je ovaj odgovor dobro potraziti kod starijih ljudi...cuo sam mnoge zanimljive cinjenice...
kako sa casicom rakije isprati navecer, ili pojesti jabuku (jabucna kiselina)...octa takoder...
zvakanje nekih listova takoder...

ja sam zbog operacije jedne koristio i vodicu i konac i pastu... -_- ...sada sam na pasti samo...i znam da pomaze..usporedbi sa drugim neznam, nisam nikad provao...mislio sam pokusati sa alkoholom to ali ostavlja ruzan dah ujutro..isto kao i jabuka...
zajeb sto je je... pouzdano mogu rec da su skuplje stvari u ljekarni daleko bolje od ovih super-konzumskih stvari...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ma priroda je uvijek bolja od farmaceutskih sranja, samo ipak treba konkretno znati što kako i dali djeluje.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Vecine komercijalnih pasta za zube uz flour sadrze i abrazivna sredstva, detergente i zasladivace. biljke sve to ne sadrze ali upotrebom biljnog praha ilia paste postizu se cesto i BOLJI rezultati.

UKLANJANJE MRLJA

1 jagoda
1 cajna zlicica sode- bikarbone

jagodu zgnjeciti viljuskom te kremasto umjesati sa sodom-bikarbonom. pastu staviti na cetkicu i istrljati zube

PASTA ZA ZUBE

2 zlice soda- bikarbone
2 zlice praha listova metvice/kadulje
2-3 zlice destilirane vode
6 kapi etericnog ulja metvice (nije pod obavezno)

soda-bikarbonu i prah listova metvice/kadulje pomjesati, dodati etericno ulje i destiliranu vodu, te mjesati dok se ne dobije kremasta smjesa. pastu cuvati u tamnoj posudici

SJAJILO ZA ZUBE

1 zlica soda-bikarbone
1 zlica praha listova kadulje
3-4 kapi limunova soka

soda-bikarbonu i prah listova kadulje pomijesati. nakon pranja zubi, malo praha nanjeti na cetkicu, nakapati limunovim sokom te istrljati zube.

VODICA ZA USTA

3 zlice svjezeg korijena perunike
1 dl 70% alkohola
4-5 kapi etericnog ulja metvice
2 dl destilirane vode

Usitnjeni korijen perunike preliti sa lakoholom te zatvoreno ostaviti da odstoji 10-15 dana. tekucinu procijediti, umjesati etericno ulje, a potom destiliranu vodu, i dobro protresti.

evo ovo su vam recepti da vase zube ocuvate lijepima i zdravima na prirodan nacin :thankyou: