Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
:kenny_revenge:STA SE TICE SPIDER-a i OSTALE GAMADI OVAJ OTROf JE DOBAR ako
NE i ZAKON!!! 1kub* na 1l vode i peri deri ispod listova a i odozgo al
naglasak na prvo jer tamo se jajarišu!!!! ima svaka poljop.apoteka!!!
(*inzulinska šprica od 1mil;-)

POZZDRAV OD lologma.drdeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ridinghorse::ridinghorse:

UBIJA.jpg
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
OVO JE NAPOMENA ZA SVE VAS NOVE I NEKE STARE KOJI SE OČITO OGLUŠUJU NA NEKE FORME FOTO ALBUM GALERIJE . OVAJ POST ĆE SE BRISATI KROZ PAR DANA DA SVI OVO VIDE.

U FOTO ALBUM GALERIJU POSTAJU SE ZNAČI SAMO SLIKE I OBJAŠNJENJA UZ NJIH.KOMENTARI SU NEPOTREBNI I SAMO BI "RAZVODNILI GALERIJU" .DA BI GALERIJA BILA PREGLEDNA I SVIMA NAMA LJEPA ZA POGLEDATI MOLIM VAS LIJEPO KORISTITE SVI TAJ HEBENI IMAGESHACK ILI ŠTO VEĆ I KORISTITE KOD NA KOJEM PIŠE DA JE ZA FORUM I DA JE THUMBNAIL . ZNAČI VELIKE SLIKE NEMOGU BITI U FOTOALBUM GALERIJI JER SE TREBA SCROLAT LJEVO DESNO GORE DOLE A TO NIKOM NIJE ZABAVNO I NA KRAJU SE NI NE SLIKA U CIJELOSTI ZATO VAS MOLIM DA SE TOGA DRŽITE KAKO BI NAM SVIMA BILO UGODNIJE.

POSTOVI SA VELIKIM SLIKAMA ĆE SE BRISATI .


OVO JE LINK SA UPUTAMA
http://forums.vutra.org/svijet-inte...videom-rapidshareom.html?highlight=imageshack
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ja ne bi brisao, mislim, meni nije problem ispraviti ... :D
Ionako fali kvalitetnog materijala na forumu, a tu smo jedni radi drugih, bla, bla. :)

Enivej, pokušajmo biti strpljivi sa novim korisnicima.

Ovo ti govorim (i svima ostalima) zato jer sam primjetio da se na forum uvukla neka agresija, netrpeljivost ... loša vibra, a nismo tu radi toga, zar ne ?

Eto, izvalio šta mi je na duši bilo ... pa me briši. :vb_kez:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Treba se obirsati.... i drastično kažnjavati prestupnike....
Zna se kakva treba foto galerija da izgleda i šta treba da "predstavlja".....
Znači samo slike (i to ko ne zna, nek ne šalje onda !!!!) koje smo odgojili i par info o istoj.... to je sasvim dovoljno !!!!
Toliko od mene....


@ Stoner - Briši i ovo naravno...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
a zakaj ne bi kad neko otvori account automatski slaali PMove korisnicima i upozorili ih na neke najcesce "prestupe" koje ljudi rade...
Tipa ne slat ih da citaju pravilnik nego nekaj ovakvog:

1. NE stavljat komentare u fotogaleriju
2. NE ovo
3. NE ono
+procitaj pravilnik

i tak par najcescih nepozeljnih situacija nabrojat i smanjio si broj smeca na forumu za 80%
a 10 minuta posla

eto moja neka misao
brishi
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Bezze_Sa slazem se sa tobom da ....drasticno treba kaznjavati prestupnike,,,,treba ih vezati za stub srama i naduvati ih do overdosa a onda ih pustiti nocu u sumu da ih komarci i pijavice grizu celu noc.
Koji si ti biser brate tebra pa ljudi su naduvani pa svasta rade ovde,sto je i normalno,takav je sajt, a ima koliko hoces ovih sto to uredjuju i brisu.Ajd malo iskuliraj i ne pricaj takvim recnikom mrznje (((drasticno treba kaznjavati prestupnike:):):)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo da malo osvježimo galeriju makar vidim da ste to ljepo počeli popunjavati svaka čast samo tako nastavite treba ovom forumu puno dobrih growera tako da vi koji samo gledate što čekate ???

Jedno od tih mojih razočaranja sa Nirvanom je zapravo Hindu Kush no eto potrudio se napraviti što bolje sam mogao sa tom genetikom ovo je watercured budovi i relativno je ok . Nisam baš prezadovoljan no dim je ispao na kraju uredu .


a evo i jednog Chronic-a pred sami kraj cvjetanja na ispiranju taman počeo jesti listove do kraja
 
22.12.2008
0
0
0
39
Hi!

Skoro sam pronasao Vas forum i mislim da je veoma karistan za sve amater i profi uzgajivace.

Zelim da pozdravim sve clanove foruma i naravno da pozelim puno srece sa growom...

Ovih dana ocekujem Afgan Kush Regular i zelim da podelim sa vama foto galeriju (on weekly basis) uzgajanja jer mislim da je ovaj forum odlican nacin da se vodi dnevnik uzgajanja (no paperwork).

U pitanju je povrsina0,4x0,6 visine 0,7m za veg fazu i 0,5x0,8m a visina je 1,7m za flower fazu. Gajenje-zemlja, svetlo 4x20w cfl-veg i 250wHPS-flower. Vent for veg-no, za flower 20w fan sa home mede filterom od aktivnog uglja. pots: veg-soda bottles, flower- 25x25x20 saksije (oko 15l).

Ovaj grow ce biti totalno profi za pocetnike i imacete prilike da vidite sve od pocetka jer jos nisam napravio nista!!!

Jos nesto: moze li mi neko reci kako da kacim slike na forum posto sam se danas uclanio?

Veliki pozdrav!