Foto Album Galerija - *BEZ KOMENTARA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
odlicne slike Schlomo:)

evo jedne domaje koja se dobro prilagodila
na promjenu ambijenta.
picila je ona nesto vise od mjesec dana vani
a kad je pokazala spol preselih je u box.


ovaj put koristim iskljucivo Plantellu list i cvet sa Supervitom u igri,
i to jako malo u prosjeku ih hranim jednom na sedmicu.
pred kraj je castim sa Phospor+ pa lagano ispiranje itd.
pozz..ekipi:sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
super skunk,seme je stajalo 5 godina :)






Era Kush ali možemo ga krstiti po vutra.org-ako se složite



purple Balcan sativa,preključe oprašena


Balcan indica,seme je tretirano gibberilinima a je dala po neki hermy, sa kojima su oprašene ostale balkanke.Inačer je stavljena na klijanje krajem avgusta,odradila 14 dana ispod svetla pa vani i sasvim se dobro bori sa mrazom i pomankanjem svetlosti..

takodje domaja-sladka -fotkano pre desetak dana
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Evo ljudi, rješija i ja da okaćin par slikica. Iman samo 2 indoor growa, al bijahu slatki.

Dakle, ovo su White Widdow by Nirvana seeds. Biljke su bila lipe, al nisu neka "snaga". Omjer je bio od 10 sjema 1 nije uspila uopće, a od ostalih 3 su bile :balls: a 6 cura. Od njih 6, 3 fenotipa.
Ukratko, ne preporučujem sjeme ovog breedera. Ali to je svejedno samo moje mnišljenje :icon_wink:




Ovo je drugi dokumentirani grow. Biljke su sorte Kalichakra breedera Mandala seeds. Bilo je tu dosta natezanja dok se nioje utvrdila sorta. Radi se o fem klonovima koji su odmah nakon "zakorjenjavanja" otišli na 12/12. Ovaj seedbank toplo preporučijem jer su jeftini, a kvaliteta genetike je izvrsna.
Na slici je vidljivo da su imale pH problema šta je rezultiralo problemima sa magnezijem.



Eto, tolko od mene :icon_wink:
 

Juno_Reactor

Aktivan Član
10.09.2007
67
87
0
36
Na talasima
E pa evo i moje prve biljke...U pitanju je Afghan, mislim da bas lepo izgledaju ali su slabe sa prinosom, veoma slabe, jedna ima 105, druga 95, treca 80 cm...Da li je mozda greska sto ih nisam dodatno hranio nego sam ih svo vreme dzrao u istoj zemlji posle presadjivanja, nocu je bilo dosta hladno oko 14c a preko dana 23c, kapiram da je i to uticalo i poslednja greska koju mislim da sma napravio su saksije, bilo je oko 6 litara zemlje, ne znam jer to bilo dovoljno...Ako mozete da mi pomognete posaljite mi na PM.

3.jpg
2-1.jpg

1-1.jpg

 
30.12.2007
4
0
0
43
Evo i nešto malo od mene da se pohvalim da sam mjenjao stari growbox za jedan prosječan growroom:) unutra su sorte:master kush8black label),indoor mix(female seeds) i moja black devil sorta:),svijetlo 2x600 i 1x 400w hps i 125w cfl.ovdije rade samo 1x600w,1x400 hps.




PS:ali ovaj growroom još nije završen do kraja još mi fali puno materijala

lp