From PC to Out by yoojoe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.07.2014
53
87
18
pozdrav i na ovom delu foruma
Znaci ovo je bio pocetak https://www.vutra.org/threads/1-grow-bag-seed-125-cfl-pc-box.13734/
koji se nastavlja napolju , dan presadjivanja nisam zapamtio prenekih cirka 5-7 dana. Tek pre 2 dana je krenulo sunce kod mene u kraju pa cemo da vidimo kakko c eda napreduje. Sajt dobro skriven medjutim nije nesto posebno osuncan al sta je tu je , posto jedno drvo javora koje se nalazi na 15 metara od sajta pravi neverovatan hlad. Dodao sa jos jednu biljozi da ne bude sama. I za kraj malo slicica
DSCF1090.JPG DSCF1091.JPG DSCF1095.JPG
vozdra i do updatea
 
22.07.2014
53
87
18
Hvala vutrasi
@VenloNL nema potrebe za kresanjem nekih desetak metara u desno isuper , nego sam na brzinu kopao nisam ni obratio paznju
@Tarzan puzomor je u pitanju , jbg skapirao sam da tako treba
nego jedno pitanje preprskao sam ih fungicidom i prihranom preko lista za vegetativni deo rasta nadam se da nece nista faliti.
 
22.07.2014
53
87
18
Ovako drustvo trreba mi jedna informacija a ovde na foruma sam nassao vrlo malo o ovom djubrivu , takoreci nista. Kod mene u gradu nema nista od tecnih djubriva sem fertico green i bloom. Da li je neko radio sa njima i kako su se pokazala. Uzeo sam green i idem sutra u zalivanje. Buni me to sto je ph 7-8 , al kappiram da to za out i nije neka frka. ako neko moze nek pomogne , fala vam
 
22.07.2014
53
87
18
vozdra raja malo novosti sa sajta.
Ovde kisa ne prestaje zadnjih 5 dana, zadnji dan sunca sam prihranjivao biljke ali tesko da su sta zadrzale za sebe , tak oda sam danas kad je stala kisa ipak prihranio sa 5l na obe fertico+slavol. POjavila mi se budj na zemlji od silne kise nadam se da nije frka oko toga , dodatno sam raskrcio sajt zbog bolje cirkulacije vazduha. Do sledeceg updejta
IMAG0648.jpg IMAG0647.jpg IMAG0649.jpg IMAG0650.jpg IMAG0651.jpg IMAG0652.jpg
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
fertico green i bloom
bloom za vege je po meni duplo bolji od plantele,a fertico sam radio za fazu cvetanja i pokazao se odlicno. Bez ikakvih nedostataka,dok plantela cvet zna da zakaze,narocito fosfor.


POjavila mi se budj na zemlji od silne kise nadam se da nije frka oko toga ,
Mislim da to nije budj,vec korisne gljivice od slavola,ali obrati paznju svakako.
Inace biljoze pucaju,samo nastavi tim tempom. pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: yoojoe
22.07.2014
53
87
18
fala fala drustvo , no imao bi jedno pitanje. hteo sam da uzmeme jednog klona sa ove vece i da probam da ga maltretiram sa svetlom kod kuce da pohermi.sa tim polenom bihoprasio jedan cvet da dobijem semenke. interesuje me u kojem dobu cvetanja se oprasuje biljka?
 
22.07.2014
53
87
18
poz evo javljaju se prvi problemi IMAG0662.jpg
gledam na delu foruma o problemima oko uzgoja nikako da skapiram sta joj nedostaje. Stigla je plantela od sutra prelazim na nju da vidim hoce li da sepopravi. Interesuju me vasa misljenja.