Ful ozbiljan dnevnik, Foto-fem, Moby Dick 2 (posljednji kit jadrana) i Fem Fatal, WW iz kuće piramid

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@budalin frende sve je ok dok ne vidim tvoje, e onda me histerija ulovi pa im mjenjam položaj, visinu, kombinaciju svijetla, jbg ostadose male. Želja mi je i bila vega 2mjeseca,haha,pazi što si želiš. Pod HPS-om ce se to raširiti.
@21 gram, meni ti je u sobi đumbus, kreativni nered to ljepše zvuči.
Biljcice su male, zbijene, salataste. Gazda je histerican(vec receno) a kreator cool. Danas ili sutra kad sam na miru skidam leće od 60°, testiranje, mjerenja vutrometrom (to stalno cinim, plavi filter pa crveni na njega, dobije se odnos crveno plavih fotona, ovdje je 1:2), najprije gole a potom leće od 90°,ima i varijanta s obje leće. Katarina tako smo nazvali panel (po jednom drvenom brodu s Korčule, danas vraćen pravim vlasnicima kao i otok Badija (sve dođe na svoje), Katarina je u nastajanju.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ma pusti to Japaneze, nije sve ni u veličini :p
Muci me jedna misao od jutros kad sam pročitao tvoj komentar. Zašto ste napravili taj vege box sa toliko svjetla da pravo uspori vege biljozama, to mi jasno nije.
Kazes planirao si 2 mj. Vege, hoces sada ici vise ili prestajes ganjati g/w? Ja navijam da ne prestajes :)
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
IMG_20170408_134727.jpg
Zato da bi isprobali i difuzor koji krade lumene, ovo je jedini komad balon svile bijele boje kojeg sam našao u zg, zadnji kisobranar u zg, nije ni za kavu htio uzet, sljedeći put nosim kisobran na popravak, servis, nešto.
Sve je tu ok, kombiniranja ima i sad treba naci naj poziciju, moja krivnja je sto ih šaltam dva puta dnevno, radovi još traju pomalo pa znaju prespavati u kartonu.
Jedno je postignuto od prve, hlađenje panela, temp je koliko poželiš, tako ce biti i sa svjetlom. :joint: (25° može biti pod tri modula, 28° i manje sa svom ventilacijom, ne na max, pod svih pet modula, ti bokca)
Glavni boks je rađen za jednu biljku taman i nadam se da ce s dužom vegom u podstolnom boksu i usvajanjem tehnika treninga na koncu i više od g/w biti dobiveno a berba svako malo! :D
Ovo s difuzom to ja brijem, adri ima drugačije mišljenje, iznaci ce se rješenje. I bi svijelo! :sun2:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@cerak1000 di si, di je dnevnik, indike, kush, dosta si se odmarao, proizvodnja trpi. Ove moje jučer nakon zaljevanja s prihranom kao da su krenule grane s izduzivanjem.
Opet malo kemijam s prihranom i eto rezultata (nemre sad fotka jer im je noć) jednom hesi drugi put atami, u malim dozama, + P+ na početku, sve 5.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Kemijanje se nekad isplati
Prvo bi hesi P+ (obje, @cerak1000 probao isto u jednom od dnevnika, slo era navodi u svom postu o prihrani, nije naveo hesi nego P i K) dilema koju s kojim gnojivom riješena pismo-glava metodom.
Moby je krenula sa atami root i nutreini A+B, WW hesi root, TNT, S. V.
Sljedeće zaljevnje obje hesi (Moby ne negoduje) zadnje zaljevanje prije dva dana atami. Dozirano 1ml od svake stavke (uspavana WW se trgla iz hibernacije a Moby grabi, LSTirane, lišće pogurano ispod, oslobođen put svijetlu, fotke su nakon 6h drugog dana, hehe)
IMG_20170417_034521.jpg IMG_20170417_034607.jpg IMG_20170417_034549.jpg IMG_20170417_034634.jpg IMG_20170417_034653.jpg
Kod mene su rovaci lista endemska pojava, jedno spricanje otopinom domaće skije iz Hercegovine rješava nametnike, dva spricanja za svaki slucaj, ( Moby nije bila napadnuta, ww dobrano se počelo širiti na mlade izdanke)
Nastavit ću naizmjenice prihranjivati pri svakom zaljevanju u malim dozama primjerenim veličini i stanju. Ph korigiram kod atami prihrane na 6,5, kod hesija nema intervencije. Raste dobro, presadio bi no svjetlo je prejako, pricekat će selidbu u glavni boks.
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Moram priznati da si nadmašio čak i mene :cool: Al kažu loš je učenik koji ne prešiša učitelja.
Ništa ja ovo pola nisam razumio, drugu polovicu ne kontam baš.
"G/W" znači valjda gram po watu. nadam se da sam to skužo.

Biljke 40 dana a tako malene guste, sad ćeš ih rastezati, natezati promjeniti svijetlo? pa će onda da se vinu nebu pod oblake?

Razmišljao sam i ja o nekom svemirskom boxu, no neću iz dva razloga tj tri
1.neda mi se to toliko slagati.
2.neda mi se tolko potrošiti a i nemam para
3.Moji boxovi se mogu u 15 minuta rasformirati da izgledaju kao obični ormarići. za slučaj sumnje u nešto :murija:.
No svaka čast, sa koliko si se ti volje tome posvetio, ubrzo očekujem i grow room.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
@deraxor je li ta prva rečenica ironično receno ili? Malo mi se ne svidja.
Ipak Japaneze je stara kuka ovde.
Ne znam ni sto svi "razmisljaju" o sebi i svome u tudjim dnevnicima, tipa ono, e super ti je biljoza, imam i ja dvije u boksu, ludilo rastu, treca sedmica a one duplo veće nego tvoje i bla bla bla.
Ne zelim biti neki kenjator, al nije to to.

@1310, krenule su sa razgibavanjem a i pucaju od zdravlja, to jednostavno predobro izgleda, glasam da ce za 7 dana biti duplo tolike. Meni je to fantastično i ti si stari majstor uzgoja, sklapanja, rasklapanja, traganja, doprinosenja forumu i svaka ti cast na trudu i obrazlozenju svega!

Živio brate! :respect:
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
@deraxor je li ta prva rečenica ironično receno ili? Malo mi se ne svidja.
Ma neverujem Budalin,to je nas kolega Deraxor jedan jako pozitivan covek.On sigurno ima neku pricu sa Japancem pa se malo sprda,to je covek koji pravi najsmesnije dnevnike:lol: bas zbog toga sto je spontan i pozitivan lik.Tako da nema tu losih misli i namera siguran sam.Pozz za tebe Budalin...:respect::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hojla društvo, kako veli haz, vega boks pa vega traje li ga i traje, haha dobro da lenon u cvjetnom boksu odugovlaci, pa ove dvije misliteljice laganini prozivljavaju djetinjstvo. Sporo nevjerojatno, razgibat ce se pod hps-om, jos malo vege, mrežu bi probao, sanjam onakvu kao @Barbarossa što je popunio. Čudno se ponašaju od LST, glavni vrhovi stali, sve oslo u lišće, sad obje imaju duge donje grane a vrhovi i dalje stoje, poriktat ce se svjetlo kad adri dođe, nema čovjeka u zg, bit će već.
@deraxor pimplam po vratima, izmisljam kako da si zakomplicirma život i ide me full, 100 kila su teška i ne dihtaju, nic ne pitaj.@budalin ne stignem virkat okolo, završavam taj boks, kilavim, spavam na radnom mjestu, pusim travu na poslu pa nije ni čudo da tolko traje. Izdimio onu smrdulju, nemrem vjerovati, hebo vater, makne miris al makne i grame ono dehidrirano skroz pa ti se stalno čini malo si stavio:razvaljen::
:puuuh::
, tvoje su vec ogromne negdje, deraxor je naš frend, ne misli ništa loše, ma već si sve skuzio , idemo dalje!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@1310 ja isto juče dihtao mali box, sve mi dođe da staroj uzmem frižider onaj visoki veliki, kako ono dihta, uhh, moram joj ga nekako pokvariti kad negdje ode eyessss:.
Sve sam ormare, ormariće već razvalio, (i babi ormar odnio) nemam gdje čarape držati. :D
Jednom stvarno moram doletiti do tebe, čim registrujem fiću, da vidim taj box uživo ovako preko slika, mi je zbunjujuće sve. No još jednom čestitke posvećenosti i pedantnosti.
@budalin pa znaš da sam ja napravio određene korake naprijed kako u domaćem tako i u svjetskom growanju :upiii:
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
"Sviđa mi se" za vege box, a "Uzgoj +" za biljke..Pokusavam nac drugi dnevnik da vidim kak lenon napreduje al :grrr:
jel se raskomotio sam u boxu? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310