Gde uzeti seme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.07.2013
7
0
1
pozdrav uzgajaci, iz Srbije sam I zanima me gde mogu da kupim ili da od nekoga uzmem semena za spoljno uzgajanje, nije mi problem doci do vaseg grada, ali mi se zuri posto vec sezona prolazi! pomozite molim vas!


ovo bi mi bio prvi grow i potrebna mi je neka biljka laka za uzgajanje.
 
25.07.2013
7
0
1
brate raspitao sam se o uzgajanju I sve to kapiram, ali kako ja sad npr. od ovog sarplaninca da kupim? da mu se javim na pm?
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Ti da si prije kupovao vutru znao bi da u paketu ti ponekad dođe sjeme, jer za prvi put da kupuješ sjeme je baš... :)) Ovako si malo sumnjiv :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop
25.07.2013
7
0
1
tebra normalno je da dodje seme razumes, nekad cak I vise komada, ali for a je u tome sto necu da se bakcem sa tim semenima, jer hocu da mi prvi grow uspe. hocu da kupim dobra semena, pare sam odvojio. nije meni problem da kupim 3 paketa ovde u gradu nasao bih 7,8 semenceta I nervirao se oko toga , mozda I ne bi uspelo. nego sam planirao da uzmem semena sa strane, ali mi je mnogo rizicno pa ne znam sta da radim.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
dobro,bre šta je sa tobom?
jel' ti kapiraš da je ovde prodaja ZABRANJENA,i da se za to banuje?
sve ti već piše na forumu,i odakle naručiti,i kako,i iskustva sa shopovima...
samo treba jbn ČITATI po forumu..


a,mislim,,to da ti kupovno,kvalitetno seme uspeva 100%,a uličarka ne.......komentara bez....
ako znaš da gajiš nebitno je odakle je seme,uspeće-ako ne znaš neće,i nema tu dalje filozofije
možda je bolje za prvi grow da probaš sa uličarkom,a?
veruj mi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ
25.07.2013
7
0
1
raspitivao sam se za indoor, imam vec napravljen grow box, ali nisam trenutno pri parama da bih mogao da kupim ph metar, sijalicu, ventilatore, bolju foliju.. pa sam se odlucio za out door, ali sam se kasno setio a I problem su mi semena. ne znam koliko je sigurno to preko granice, pa ne znam sta da radim.
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
ekipauzikri je napisao(la):
brate raspitao sam se o uzgajanju I sve to kapiram, ali kako ja sad npr. od ovog sarplaninca da kupim? da mu se javim na pm?

cisto sumnjam da ces ista kupiti od sarplaninca.

evo ti adresa pa tamo pitaj: Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 2

imaju sigurno nesta za tebe!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ
25.07.2013
7
0
1
hvala vam!


loop ipak sam odlucio da za prvi grow probam sa "ulicarkom" , jer su mi neki stariji likovi iz grada isto to preporucili , jer ne bih da ulozim pare za dzabe. hvala, pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.