Gdje i koji box kupiti?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
Bok ekipa, evo imao sam vec par growa iza sebe ali nazalost nijedan nije bio zavrsen i uvijek sam ga morao prekinut iz sigurnosnih razloga, imao sam pc box i u ormaru, sad bih htio nesto izmedju, znaci nebi visinu ormara nego visine velikog pc kucista, al opet me smeta borba sa izlaskom svijetla i ne vjerujem bas da bi sa jednim pc ventom ili dvoje za izbacivanje i ona block-om rjesio problem mirisa, pa jel ima tko savijet sta uzet napravit? hvala svima
isto tak planiram uzet sve na karticu, mislite da bi to bio problem? thnx jos jednom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
frend, u temi si Projektiranje prostora za uzgoj, ajd procitaj malo postove ovde i dogovori se sa sobom sta zapravo hoces, koje dimenzije, koja lampa, kakava rasveta... stavio si i oglas da kupujes pc-growbox, kako to planiras platiti karticom... nesto imam utisak da jos uvek ne znas sta hoces... karticom mozes kupiti nove komponente ako planiras sam da sklapas box, a za to ti je prethodno potebvan nacrt istog, pa onda da vidis sta gde moze da se nabavi, pa ako moze nece biti nikakvih problema da koristis karticu ;)
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
bok Bogeyman :) imam vec iz prijasnjeg growa hps-icu 70w sa starterom i balastom, jedino sta me trenutno bedira je sta sam u zgradi i imao sam problema sa susjedima pa nebi htio da osjete miris, a u pc boxu dugo treba dok se sve rupe pozatvaraju a i neznam kako bi ubacio filter na njega da ne izlazi miris a da bude 100% zatvoren, tako da se stvarno ni malo ne ostjeti, a posto je gazda mi uletio vec jednom nenajavljeno nebi volio da dode i vidi novi ormar u stanu pa pita odkud mi i da ga pogleda pa otvori i vidi malo carstvo :p opet vracam se nazad na dimenzije prostora i materijal jer strah me kupovat mali neki drevni ormaric jer znam da ova hps-ica grije i nebi htio se vratit s posla a da mi je stan u plamenu hhh gledao sam na youtubeu da u americi ima vec gotovih boxeva sa svom opremom, a velik je ko kuciste al izgleda ko sef, ima kljuc i sve... se moze to kod nas nabavit i ako znas mozda gdje? imas prijedlog za materijal ili kako da osiguram se da ne dodje do zapaljenja?
thnx i sorry na tolkim pitanjima, u pravu si da se sam trebam odlucit uvezi nekih stvari al eto otvorio sam temu pa me mozda netko potakne na bolje ideje :)
 

txc

Aktivan Član
30.09.2012
57
3
8
31
evo pomogli mi decki na forumu, hvala ti puno na pomoci :) stize uskoro onda plan i slike kad krenem slagat