Glasanje za najbolji Radio Džingl - April 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Poslušaj i izaberi najdraži džingl

  • VenloNL

    Votes: 3 9,4%
  • malimarko

    Votes: 6 18,8%
  • irieman

    Votes: 12 37,5%
  • KneleBGD

    Votes: 1 3,1%
  • Gazimir

    Votes: 4 12,5%
  • tutumrak

    Votes: 0 0,0%
  • Varemengo

    Votes: 2 6,3%
  • Data

    Votes: 1 3,1%
  • paco1296

    Votes: 0 0,0%
  • irieman 2

    Votes: 3 9,4%

  • Total voters
    32
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
buahahaha,ma lud je 100 gradi,pitam se po cemu on brije,pogadjamo :rofl:

ajmo ljudi glasujte ccc samo 27. moze li se to pojacat,ne kuzim zar je tesko kliknut na one barem koji nemaju ni edan punat ajjjjjjmooooooooooooo :smoke18:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
cestitke iriemanu na pobjedi kao i drugom 3 plasiranom,ali ide ena zamjerka radio voditeljima sto nisu bili u stanju to ispratit live and exluzive,od 1. maja se cimaju oce nece,zato edan veliki minus DJ-vima :(

p.s. opcija +- ajd lepo spavajte :ridinghorse:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Varemengo je napisao(la):
cestitke iriemanu na pobjedi kao i drugom 3 plasiranom,ali ide ena zamjerka radio voditeljima sto nisu bili u stanju to ispratit live and exluzive,od 1. maja se cimaju oce nece,zato edan veliki minus DJ-vima :(

p.s. opcija +- ajd lepo spavajte :ridinghorse:
Ne znam tko su bili voditelji ali kao dj nisma bas bija ukljucne u ovu priču.

Ako se već organizirala igra onda je organizator treba kontaktirati preko PPa i dogovoriti se... priču u "prolazu" ne ebem :rofl:

Glavno da imamo jinglove, ko ce ih slušati to je drugo pitanje :rofl:

imaš mota sine, to je divota :d

Čestitam svim dobitnicima... i sunce je izvirilo :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sta se zaboli ljudi sve je bilo ok. Mesk se javio oko 21:00 da bi se ukljucio medjutim onemogucen. Nista strasno igra i nije bila da se vodi live ili sto vec. Organizator nije nikoga smarao jer je sve bilo dobrovoljno. Case closed.


Cestitam svi ucesnicima kako je krenulo mislio sam bice 20 dzinglova :) Svakako svaka cast za trud:


1. Irieman

2. malimarko

3. Gazimir


Bravo ljudovi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prvu nagradu irieman poklanja clanu ali ne znamo kome jos :) ko god da je ceka ga kupon od 65 jura na hempatia shopu.

Ostale nagrade nekako smislite jer ne znam kome ide nagrada od powera a kome od jollyjockera mada eto vidjecemo kolika je postarina za slanje reflektora sa obzirom da je glomazan.
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Malo mi je bezveze sada ...

Najradije bih podelio drugoplasiranom i treceplasiranom - to mu dodje po "celih" 32.5 eura :)
...ili da ostane nagrada za sledecu nagradnu igru ?!

Kako god hocete ,voleo bih da admini "preseku" i odluce sta sa nagradom . Meni je skroz sve jedno ,ali bih voleo da ostane sve fer u sportskom duhu do kraja :)

Ljubi vas irieman i zahvaljuje svima koji su glasali za takmicare ;)
Hvala i sponzorima za nagrade !
:vutra.org:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ne znam sta je problem da ti pokupis svoju zasluzenu nagradi i kupis si bilo sta u hempatiji, zakomplikovali ste previse. sve se nekako brzo izdesavalo i to tokom praznika, ja nisam stigao ni da razmislim kakvu nagradu da dam i za koje mesto... jbg. sad, kako cemo... evo, kada se sazna ko je treceplasirani neka mi se javi i saljem nesto, smislicu u medjuvremenu, nije frka :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Pa ,pod jedan unapred sam se odrekao nagrade ,a pod dva zato sto mi se ne placa carina i porez ;)

Malimarko je drugi , a Gazimir je treceplasirani .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Malimarko je drugi , a Gazimir je treceplasirani .
trenutno, al ako se prva nagrada pomeri za jedan na dole, ili razdeli na njih dvoje... gde smo onda, nigde dok se ne odluci kako za prvu nagradu... mislim, koja je svrha ucestvovati ako se u startu odrknes nagrade, sad resi problem jer si prvi, a sledeci put nista u startu, neg ako pobedis kazes nagradu prepustam tom i tom il drugoplasiranom. nije fazon da se nesto prebacuje za novo takmicenje, treba ovo da se zavrsi kako spada.

+

ekipa sto nije pokupila nagrade od proslog takmicenja (grinderi su u pitanju) da se sto pre izjasni, da li to prihvata ili da ih prebacimo za ovo ili neko drugo takmicenje. za te nagrade ja zaduzen mesk pa se njemu javite, a nagrade cuce kod mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.