Guerilla grow[Auto NL,Sweet skunk auto,Purple maroc i domacica]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Da ne duljim; 2x auto nl i auto sweet skunk,2 purple maroc-a i 2 komada domaja,automatici su na jednoj lokaciji,domaje i maroc na drugoj..nalaze se u rupama u kojima sam pomjesao nesto sitno terramagme i zemlje sa polja.Sve sjemenke su pustile klicu i danas su prenesene na sajtove,tako da ce valjda iduci vikend biti nesto za poslikat :sun2: na domacicama planiram dosta testirati razne treninge,a automatike mozda po potrebi lst-irati..gnojivo:crvena i zelena plantella.to je sve od mene zasad,high all
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
aj sretno,makar... a koja je vanjska max.temp. bila kod tebe danas? kod mene je bila 33c u hladu a zemlja se grijala i na +45.ja ne bi ni u ludilu tek proklijalu sjemenku ubacio u zemlju po tim uvjetima. bi eventualno sadnicu od 10cm i to 65% biljke bi ukopao.
za svaki slucaj stavi jos sjemenki na klijanje ako ih imas.
volio bih da grijesim ali.....
P.s. nemoj ovo svatiti kao pres..nje , samo ti zelim pomoci:vb_wave:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
još jedan dnevnik na listi za praćenje...

dobar odabir, zanima me ovaj Maroc kako će ispasti.
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Sretno druže :)
Od koga je auto NL, moj je od Royal Queen Seeds i mogu ti reći da odlično podnosi vrućinu, doduše u mom slučaju indoor. Daj slike prvom prilikom.
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Biljkama želim lagodan život i neka nagrade ujesen tvoje strpljenje mirisnim pupoljcima!
Sretno gitarđije! :)
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
fala ekipa svima :)
@sharplaninac nadam se da ce ipak dobro proci,hvala na savjetu :) uopce se nisam toga sjetio,al jako koristan savjet za ubuduce..
@metal meni je isto maroc najzanimljiviji i od njega najvise ocekujem,sudeci po growovima koje sam pregledao trebao bi biti bomba,samo se nadam da ce me vrijeme posluziti pred kraj cvjetanja..
@matia moj nl je isto royalov,cini mi se da su svi na forumu uzeli isti,tak da ce bit zanimljivo usporedivat napredak in/out i slicno
eto,to je to za sada,iduci vikend opet idem na sajt pa ocekujte koju slicicu