help, helikopter!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.07.2012
6
0
0
54
Hey društvo!Evo o čemu se radi,imam 16 prekrasnih biljčica koje su na sredini faze cvijetanja.U zajdnje vrijeme me pere neka je..na paranoja da će me murija sačekat na sajtu pošto sam nekoliko puta uočio nadljetanje helića.Siguran sam da mi nitko nije provalio sajt pošto je mjesto predobro,ali u svakom slučaju nikad ne upadam na sajt a da nebih kružio i šuljao se bar pol sata.Naime ja bih vas zamolio ako bilo tko zna dali na našim područjima murija ima heliće isključivo za takve ekspidicije ili su još daleko do toga?Radi se o području HR,ali svaka informacija je dobro došla.Unaprijed zahvaljujem i ispričavam se ako je tema već obrađena.pozz
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
sibirski zeče..tko zna jeli policija ima helihopter..ako imaju digo se provoze pa ako na sto naletu,ako su ti sve biljke na okupu to je lako za vidit,a mozda i kogo drugoi proleti vidi pa te prijavi..tako sad kad ides na sajt nemoj se pola ure vrtit nego 2 ure.sto da ti recem opreza nikad dosta..sretno
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
nadleću ovih dana,istina....livade su suhe ,marihuana je zelena,ribu,ribu daj,ribu,ribu daj.....:banana_rasta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K