Hitno potrebni saveti !! :/

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sta raditi... :/

  • Ima li spasa

    Votes: 1 100,0%
  • Bacati je

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    1
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.06.2015
0
2
2
35
Bracoooo

Bio sam odsutan dve nedelje, i naravno biljku sam morao prebaciti iz boxa na terasu.
Danas sam stigao kuci, i imao sam sta da vidim,a tako sam je mazio , pazio i bila je divna :/

Napale su je ja mislim ,kako ih zovu crveni pauci, to sam detaljno ispitao po ostalim temeama i utvrdio da je nesreca velika. dobio sam savet da pomesam alkohol i vodu i isprskam biljku. To sam i ucini, odma zatim sam uzeo stapice za usi i krenuo da je cistim od gamadi. Dosta sam poskidao , bilo je i paucine. Posto nisam mogao da budem miran uzeo sam trulex i list po list sam cistio. Zarazu sam sveo totalno na minimum. Listove koje su bas ostetili i bili bas zarazeni sam poskidao. Ne zelim da je prskam otrovima,zelim neki pametan savet da je oporavim i da nastavi rast. Posto mi je prvenac, nisam mnogo upucen tako da sve savete al one best prihvatam samo da je povrati, jer mi je ko dete :D

Vidim da bi trebalo staviti djubrivo,al ne znam sta,posto nema mogucnosti za nekim prirodnim,imam samo zeciji izmet. Od dodataka sam samo zalivao ,dva puta nedeljno,sa onim vegetalom il kako se vec zove. Pola cepa na 2l vode.

Evo i slika ,da vidite moju tugu,nadam se da joj ima spasa 3.jpg 1.jpg 2.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.