Hrvatska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
sve u svoje vrjeme cekajte malo pa jos su zivi i na vlasti ovi starci i konzerve kad cemo mi doc na njihova mjesta a oni fala k umrjeti onda ce sve biti bolje za nasu djecu i opcenito za javnost

Nikad... Na njegovo æe mjesto doæ njegova veza,tj. netko postavljen od kolosualnog materijalnog stupa naše institucije svima nama dobro znane kao DRŽAVA!

LIFE IS A JOURNEY, NOT A DESTINATION!!!
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
doomer je napisao(la):
sve u svoje vrjeme cekajte malo pa jos su zivi i na vlasti ovi starci i konzerve kad cemo mi doc na njihova mjesta a oni fala k umrjeti onda ce sve biti bolje za nasu djecu i opcenito za javnost

jebga kasnimo rat simo tamo glupi ljudi blakan hm hm itd..

nemogu da se više složim s tobom, mentalitet starijih generacija je jakoo zaosao zbog èinjenica da se ljudi boje svega što je novo i boje se promijene (nekažem da je marica nova stvar, ali nova je njena pojava kao dio svakidasnjeg zivota).

Ja to ovdje mogu najviše u zagrebu da vidim, nisam upozno još nitijednog èovjeka iz kvarta koji mi nije rekao da je ustaša itd., to se meni osobno gadi. Kad sam isao na maturalac u grèku onda smo sreli jednu grupu mladih iz beograda, i dok su jedni od nas smekali njihove trebe :):balonja ) drugi su se dobacivali i izmijenjivali pozdrave sa raznim nacionalnim uvredama i pokazivanjem 2 odnosno 3 prsta.
Mozda ja to shvacam tako jer sam mijesan (ja hrvat a baka srpkinja) no opcenito mislim da bi svi mi trebali zaboraviti rat i to sto su se nasi djedovi meðusobno klali a onda nama pricaju kako bi i mi trebali isto (ovo mozete shvatiti na razne nacine).
Ako nis drugo bar postoji ovaj forum di se svi super slazemo pa nek tako i ostane.
Evo nisam mislio ovo iznositi al tak sam fakat osjetio poriv.

Enjoy !!
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
I ja osetih poriv da stavim post ovde. Ljudi ni u Srbiji nije bolja situacija nego li u Hrvatskoj, I sve sto ste rekli moze da se odnosi i na Srbiju. A sto je
tice Hrvata uvek cu ih gledati kao sabracu bez obzira sta politicari i istoricari pricali. Znam mnogo bolje od njihive propagande. Ajd zivi bili i pozdrav :pivo
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Svaka èast! Tako se govori! El eto, šta æe te kad država namjerno oživljava i drži na životu povijest, koja s nacionalizmom i predrasudama èini obièan program predhodno èisto i jednostavno isplaniran. Svaki dan, svaki dogaðaj i svaka misao je planirana i ima svoju svrhu! Budimo pametniji i shvatimo da život u mržnji i bijesu nije moguæ i da je ljepše živjeti zajedno u težnji za uzajamnom pomoæi i boljitku! Nije problem šta su ljudi na èelu stari, da staviš mlade isto bi bilo dok je mentalitet isti. Stvar je u novcu ne u godinama. Naravno, moæ dolazi uz to... Jer osoba i od 80 godina u politici ako vidi zaradu u novom zakonu (a vutra æe bit èista zarada uskoro u svijetu kao u Amsterdamu) postat æe njen najveæi podržavatelj i istomišljenik preko noæi.

NEK JE BITNO TKO JE NETKO, A NE ŠTO!

LOVE&PEACE :pivo
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Jes jes na pacovima i na misevima sprovedeno ispitivanje pa nije merodavno,a zato je 1000 drugih ispitivanja koja su navodvno pokazala stetnost isto tako uradjeno na misevima i pacovima ali to je merodavno.Ma kako ih samo nije sramota bre,jao koji slepci.Pa kad se tako ponasaju ljudi u vladi kako treba da se ponasamo mi obicni ljudi(da ne kazem misevi :))?Uvek ista prica sta god da je u pitanju,teraj vodu na svoju vodenicu,nek ide meni u prilog a za istinu i objektivnost zabole koga.Ma...umph..da ne lajem... :pegla
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
je,bas politicari znaju sta je dobro za mozak a sta ne,meni recimo nije dobro za mozak veliki rast nezaposlenosti,veliki porezi,to mi bas onako przi mozak a ono ce onaki pametni ici nadmudrivat cinjenice

a neki od njih su i sami priznali da su u mladosti pusili travu
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
hehhe...a za Busha se pretpostavlja da je èovjek pušio vu i uzimo bijelo...
tko zna šta još???
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija

on sigurno uzima nesto iz svemira,jer tesko da od bilo koje droge ili cak i prirodno,netko moze biti tako glup
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
doors_of_perception ::
hehhe...a za Busha se pretpostavlja da je èovjek pušio vu i uzimo bijelo...
tko zna šta još??? ::histerija ::histerija ::histerija

on sigurno uzima nesto iz svemira,jer tesko da od bilo koje droge ili cak i prirodno,netko moze biti tako glup

Pametno govoriš!!! ::histerija ::histerija ::histerija