Humus iz šume.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.04.2012
2
0
1
28
Pozdrav,
evo danas sam iskopao rupu i oistio sajt, postavio zamke i ostalo.
rupu sam iskopao nekih 40cm i ispunio do pola one zemlje i istrunilih lišća i svega iz šume, jeli to dobro za biljku?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
blackdavid je napisao(la):
Pozdrav,
evo danas sam iskopao rupu i oistio sajt, postavio zamke i ostalo.
rupu sam iskopao nekih 40cm i ispunio do pola one zemlje i istrunilih lišća i svega iz šume, jeli to dobro za biljku?

cek bro, kad ti to planiras saditi
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
blackdavid je napisao(la):
ima jos kojih malih trikova za bolji grow? ovo mi je prvi pa zelim da bude kvalitetan :D

Ima...ovaj je trik svih trikova...pošto imaš jednu rupu i sadit ceš jednu biljku...želiš da ta biljka bude ženska?...naravno da želiš...svi želimo...tjedan dva prije sadnje vodi curu da se popiški u tu rupu....zenski hormoni neka shema s tim pospješuje da dobiješ curu

:konjo
i onda dodatno ovako nadjubris, ako imas horsa ;)
p.s.
 
08.04.2012
2
0
1
28
Blade je napisao(la):
Ima...ovaj je trik svih trikova...pošto imaš jednu rupu i sadit ceš jednu biljku...želiš da ta biljka bude ženska?...naravno da želiš...svi želimo...tjedan dva prije sadnje vodi curu da se popiški u tu rupu....zenski hormoni neka shema s tim pospješuje da dobiješ curu

:konjo
jel ti to mene zaje*avas? ahahaha :D

PowerSeed je napisao(la):
cek bro, kad ti to planiras saditi

planiram saditi krajem 3. mjeseca, pocetkom 4., međutim za sad imam sa 2 sjemena, pa nabavljuem malo iz razlicitih vutri, ne vjerujem da su mi 2 sjemenke dovoljne?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
.....a more bit da ti malo jebuckš nas?...ne zehebavam frende..odlicno je sto imš 2 sjemenke nabavi još...bitno da imaš 1 rupu...i ko što ti kolega Power preporucuje ako ju pošpricaš sa malo horsa...dobit ceš Skunk brate..eee...al razumijem do horsa nije samo tako doci..možeš dva andola razmutit u vodi i pošpricat..isto ceš dobiti Skunk samo malo slabiji...ali SKunk je SKunk
 
08.04.2012
2
0
1
28
ne pricam srpski pa neznam sta vam znaci to horsa,ali skunk je internacionalno pa sam skuzio :D znaci,samo 2 andola i dobijem skunk? izgleda mi pre lagano da bi bilo stvarno :/
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Mali trikovi velikih majstora,šta da ti kažem...uglavnom...te neke kemiske supstance iz andola (de me hebeš nemam pojma kako se zovu) biljka upije kroz pore lišća..e i onda...njezini hormoni mutiraju na proizvodnju THC-a u kolicinama standarnim za tkz sortu cannabisa Skunk
:dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
lol xD
jos ce jadan stvarno razmutit andol u vodi xDD
black davide, vidis ovu tipku na forumu HOME??
stisni to... onda ti izbaci SADRZAJ VUTRA FORUMA...
stisni sada to...
a zatim baci se na citanje od outdoora imas koliko oces + ima ostalih tema o vutri takodjer koliko oces i outdoor dnevnika...
ako oces kvalitetan outdoor jedino sto ti treba je vremena i citanja... a ovo rupe i humus itd... to ces putem skopcat... samo pomalo !
sretno!!

peace out !
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
crnidavide...ovi tebe zahebavaju poštenski a i sami su bili početnici u uzgoju.
No dobro,nije im za zamjeriti,oberbili su,pa se napušavaju :icon_lol:...napušenci:cvetak

Za rupe nikad nije rano,samo može biti kasno.Ali prije rupa,treba ti biti jasno da mjesto koje odabereš za out...mora biti ne milijardu % sigurno nego 4milijarde %.
Ljudska noga tokom sezone koliko traje out stane na jako puno mjesta.Stoga je jako bitno gdje će ti biti sajt.
Na sajtu trebaš imati sunca,trebaš imati 'nevidljivi' prilaz za donošenje vode....

Obzirom da bi sadio sjeme iz paketa,koliko vidim da pišeš....trebat će ti bar duplo od koliko misliš imati biljaka.Što se ne odnosi na 2 sjemenke :)....nego bar 10-tak za klijanje,dok ti niknu,neće preživjeti sve,bla,bla....onda ona famozna formula od 50/50 % muška/ženska.
Ja ne preferiram trpati u rupe koje kakvu trulež sa površine zemlje...ali već ako imaš želju i volju,možeš staviti nekog prirodnog gnojiva....ali nije pravilo.

Kada dođe vrijeme za sađenje ili presađivanje biljki na sajt...pomiješaš tu zemlju koju si iskopao sa nekom kvalitetnijom kupovnom i dalje priroda radi sama.
Na tebi je samo da redovito zalijevaš i povremeno prihranjuješ biljke.
Muške se počupaju a 2 mjeseca od toga čina imaš svoje biljke/ku...nebitno.
Dok je ovako fino vrijeme,moj savjet ti je da iskopaš jedno 10-tak rupa,(jedna na m2)...spasit ćeš se kopanja u proljeće po blatu ili dosadnih komaraca,krpelja i svega što te vreba u prirodi:icon_lol:
Znači,lopata u ruke i samo kopaj....a do proljeća malo prouči forum,tj...kako se klija sjemenka,sadi,presađuje.
Ako gdje zapne.....tu smo.
Vidimo se na proljeće:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ushebali ste mi cjelu koncepciju :fuck-4: !

Blackdavid prvo da ti se ispricam momak..malo te jebuckam..sve ovo što sam ti ja napisao zaboravi..hrpa shrnja...vjeruj ništa zlonamjerno eto poklopilo mi se 2 smjena dosadno za popizdit i neka inspiracija me pukla..nemoj zamjerit.

Evo ekipa ti ipak dala tocne informacije za pocetak..vidiš do outdoora imaj još dobrih 4 i kusur mjeseca pa stigneš do onda sve nauciti..u međuvremenu klikni malo na vutra pravilnik,prođi par dnevnika uzgoja i vanjsko uzgajanje i tamo u vec otvorenim temamo pitaj što te zbuni pa ce te ekipa pogurat dalje....nego prilicno si lako progutao ova shranja koja sam ti pisao..koliko imaš god?

Još jednom isprike,uživaj bro !
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
I tako je nakon previše ibformacija Blackdavid ipak odustao od outdoora....
Moj ti je prijedlog cca. mjesec dana čitanje foruma, zapisivanje i tek onda pitanja ako se odlućiš....
Čitanje je majka znanja...:google2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.