Ideja,od 1x1x2m Grow box postaviti 1x2x1m

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.02.2014
35
58
18
Razmišljao sam,Grow box sta imam polegnuti na pod da dobijem vise mjesta za biljke tjst 1m širina 2m dužina i 1m visina.
Radio bi SOG metodu ili scrog jer biljke nesmju narasti preko 80cm računajući 1m dužine boxa i svjetlo i reflektor 2x400w Hps.
Gojim white Rhino i whidow.koje su indike i rastu 1/1.5m.
Tako da bi praktički dobio vise mjesta za vise biljka pa bi dale i vise.visoka temperatura me ne brine jer u dije box. Temp je 14c.a posto nema grijanja po zimi bi mogla pasti cak na 10c.
Dali je netko možda provao tako nešto?
Nebi mi bio problem klonirati biljke.a stavio bi ih u 2.5l vaze da im sprijecim rast u visinu.
Sta mislite o tome?
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Bilo bi dobro kad bi imao jos jedan manji boks u kojem ces drzat majke..
I onda rokas u taj sator polegnuti sog sa klonovima odma kad se ukorijene na 12/12..
Svaka 2 tjedna ubacis 10 klonova i neki perpetum grow drzis konstantno..
Sve to lijepo zvuci na ekranu treba to sve i napraviti i odraditi uspjesno..
Neznam samo koliko ce ti to uroda donijeti vise nego da ga stavis normalno i izguras ih do maximuma..
Mozes slobodno tako sator staviti malo ga ojacaj ako treba..vidao sam growove po stranim forumima sa niskim satorim preko cijele sobe labirint..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije taj sator dzaba visine 2m, saberi visinu posuda, prostor koji otpada na lampe + preporucenu udaljenost biljaka od lampe pa vidi koliko ti ostane od tog metra, nisam video jos da je neko gurao 2x400 u prostor sa metar visine, al sretno u naumu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI