In/Out grow, neam blage

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.06.2009
17
0
0
47
Stvarno lijepe biljchice. Kako je kolega rekao lst sto prije to bolje, nije to neka velika filozofija. Samo pazi da ne pukne nesh prilikom savijanja, ako i pukne nema panike samo zalijepi sa ljepljivom trakom nekom. Peace
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Igrow-Soil Cannativa je napisao(la):
ja bih joj skinuo ova cetiri najveca lista pri dnu(fan leaves)tako ces dobit na gradji i gustoci...

Aj ne pričaj pizdarije i nemoj savjetovat ljude ovako.



@Likeitgreen :Sve je to dobro,napuni do kraja zemljom
ako nisi već i nediraj i ne sici ništa, samo pusti da raste.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
koliko vidim na terasi je pa ni ne moraš klasičan lst
zaveži vrhove (ali ne da stegneš da sokovi ne prolaze) i savi prema nazad
savi ih kao da se sunčaju da sunce dodje do grana
i rotiraj ih i biće odlično
jel imaš barem 5 sati sunca ?
 
07.06.2009
4
0
0
34
moja isto raste na balkonu,a sada je negdje izmedju 45 i 50 cm visine a malo staru strah da netko ne vidi i da ne zove murju,a neznam di bi ju mogo presadit negdje van a da se ne shebe sve je u *urcu to vani.Dali netko moze reci sto znaci LST i cemu sluzi da znam.Mozda mi pomogne.Hvala.
Evo slika moje biljke.


 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dali netko moze reci sto znaci LST i cemu sluzi...
Na stranici nazad ima link.
Treba bi tu svoju tj. te svoje presaditi u nešto veče i moliti dragog boga da su sve 3 ženke jer uprotivnom biče ih nemoguče odvojiti,mislim da je več nemoguče...možda samo sasječi mušku ako bude.Zajeb.
Ali ih je lipo viditi skupa,hehe,šta volim ove biljke :)
 
02.06.2009
48
5
0
43
balcan_smoke je napisao(la):
koliko vidim na terasi je pa ni ne moraš klasičan lst
zaveži vrhove (ali ne da stegneš da sokovi ne prolaze) i savi prema nazad
savi ih kao da se sunčaju da sunce dodje do grana
i rotiraj ih i biće odlično
jel imaš barem 5 sati sunca ?

razumio...5 sati sunca? imaju 9 sati sunca, direktnog! ukoliko ne narastu preko metra u visinu, ostat će na maksimalnom režimu, a ako podivljaju, ukrast ću im koji sat sunčanja...jedva čekam da dođe vrijeme kad se bude mogao raspoznati spol, da znam na čemu sam..nešto mi govori, da će ove dvije najmanje i najkržljavije biti ženke...ubojice...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne kradi im sunce,napravi blagi lst ili da ti je lakše shvatiti zavežeš je i nakriviš u jednu stranu,pa nakon nekoliko dana kad naraste na drugu,kužiš?Ali zašto da im zaklanjaš sunce ako možeš i bez toga...
količina ti ovisi o tomu također.
lst.jpg

Kontaš,ovo tanje je konop kojim vežeš za pitar ili šta več,recimo da ovo na slici ima 70cm,a kad bi ispravija imalo bi 1m,logično?
Eto,samo polako,nemoj slomiti,osjetičeš.
 
02.06.2009
48
5
0
43
čini mi se da sam ih malo spalio, počele su žućkaste flekice po par listova, ali ništa strašno...preskočit ću gnojenje jedan tjedan...

nego, počela je panika, hahahahaha...gdjegod čitam, uhvatilo ovog da sadi, uhvatilo onog da sadi...teško sranje je što bi za ove 4 biljoze popriličnu bajbukanu dobio...al nema sad odustajanja...mjesto je dobro, u principu nitko ih ne vidi osim jedne susjede koja je sto posto pouzdana, al uvijek me proganja crvić, "što ako"
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jbg sad sam si odlucio.
a uzgoj je poceo dzaba i pitas radi kako znas i umes.
sem ako neces da ih presadis negde napolje... nadjes dobro mesto i nema panike..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Greenpower1 je napisao(la):
Ne kradi im sunce,napravi blagi lst ili da ti je lakše shvatiti zavežeš je i nakriviš u jednu stranu,pa nakon nekoliko dana kad naraste na drugu,kužiš?Ali zašto da im zaklanjaš sunce ako možeš i bez toga...
količina ti ovisi o tomu također.
lst.jpg

Kontaš,ovo tanje je konop kojim vežeš za pitar ili šta več,recimo da ovo na slici ima 70cm,a kad bi ispravija imalo bi 1m,logično?
Eto,samo polako,nemoj slomiti,osjetičeš.

ne treba njemu lst za indoor već za balkon tj napolju a to se drugačije radi


samo vrh veži i ka nazad da sunča stomak i rotiraj svaki dan druga strana savijena ka nazad
ili joj vezi vrh za dno ali polako da ne pukne nego svaki dan po malo i imaćeš potkovicu hedova:icon_lol:
 
22.06.2009
22
0
1
41
Pozdrav, imam slicnu situaciju ali na balkonu imam cca 3-4 sata sunca, da li im mogu dodati umjetnog svjetla na balkon, onako samo postavim lampu iznad njih?
Ne znam da li je glupo pitanje ali unaprijed hvala. :sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da postaneš sumljiv??
Radije nemoj,ja bar nebi.Ti imaš 3-4 sata direktnog sunca?
Ako je tako nema veze,dan je i ono ostalo.
Moje mišljenje da bi od lampe bilo više štete nego koristi.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
AFGHAN,Balkan nije na to mislija,to je žešči indor LST,ali ne znači da nemože vani.