Iner/out!?!?! GROW?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.03.2014
9
0
0
Iz zafrkancije sam prije četri mijeseca stavio dvije sijemenke sorte ak-47 u teglu zemlje u kuci i na prozor, zalijevati ukućani posto nije me bilo. Kad dolazim doma nailazim na problem:: dvije stabiljke jedna 160 druga 130cm počele cvast(prije tri tijedna). Sve divno sve pet gdje je problem eeee. Cijela kuca smrdi!!! Sad pitanje gdije stime jeli mi prehladno da budu vani ili ne!!! I kad je to gotovo. Ja mislio pustit u beskraj mislim dok fakat ne puknu grane od headova!? ;-)
Molim bilo kakav iskoristiv savijet nisam profi ko vecina jednostavno sreća.
Thx
P. S. Za koji dan bacim fotke da bude vam jasnije
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Pokušavam smisliti smislenu rečenicu kao odgovor na ovu temu,no ne ide me ...

Da li su ti biljke muške ili ženske...ili je možda fem sjeme bilo ?
Kolika je temperatura u tvome kraju...?
Cijela kuća smrdi... (neznam šta si očekivao)
Kada je gotovo,kako ako to reći kad je jedini podatak visina biljke...

I na kraju krajeva,šta s ovom temom :D
 
20.03.2014
9
0
0
Obe su ženske biljke. Temperature u vani sada od 6-20 stupnjeva i rastu. Biljke su u golemoj tegli i netrebaju u zemlju. Samo se bojim da se ne smrzu i propadnu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
haha..4 mjeseca u prozoru 160cm i cvijeta zadnja tri tjedna..ak47.
a onda je dosao svizac i zamotao cokoladu ...ajmo se uozbiljiti daj nas prosvjetli sa nekakvom slikom od ta dva fenomena ili tema ode na groblje.najvjerovatnije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade and No Joke
20.03.2014
9
0
0
Reko ljudi neznam sjeme dao frend i to mi rekao. Postam slike u subotu. Nisam opće mislio da bi ista bilo od tog. A sad kaj vec došlo zas ne bit ce za dimiti

Najjače od svega sta se za to brinulo ko i za ostalo cvijeće u kuci. Ualjevalo se tu i tamo koliko preko zime treba a temperatura od grijanja ugodnih 22 i to je sve uloženo u njih
 
20.03.2014
9
0
0
U subotu dobijete fotke jer nisam blizu. Eto čak se i dalje ne brinem ja za to. Kad dođite fotke svako mišljenje je dobrodošlo jer ovo je ispalo neplanirano.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
nece to bas ici glat, sad su dani duzi i vratice se u vegetaciju ako su na dnevnoj svetlosti, a mogu misliti kakve su ako su 4 zimska meseca provele u prozoru. ajd cekamo subotu
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako ti cvetu, onda ih daj van na sunce za 12 sati i onda u kuću na tamno. Tako svaki dan.
Drukčije ce ti revegat, sta ti je ekipa već rekla.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Mogu da zamislim kolko je to nezne gradje sad . Mozes da ih izbacis sad , nastavice one jos jedno mesec dana cvetati i onda back u vege fazu .
Aj cekamo fotke ;)
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Hm, ako nastave cvetati pa kada se dani produže da se gleda koliko su bile na svetlu tipa od 8h ujutru do 20h popodne i onda se biljčice unesu u mračnu prostoriju, znači izneseš ih u 8h ujutru i uneseš uveče tipa u špajz do ujutru i tako dok ne sazri jbg to bih ja uradio.. Možda zvuči truba, al to mi izgleda delotvorno rešenje..? :ridinghorse:
 
20.03.2014
9
0
0
Stavim fotke u subotu a kaže stara da ih je premestila u ulaz koji je u staklo zatvoren nešto ko plastenik mozda bude ok. Hvala na savetima

Nebi od toga bilo nista ali stara je to pazila ko svoje cvece i zato uspelo. Ona isto govori mi ma nista od toga ti nebude BRE bilo. Hehe
Nekad je moj deda kaze ona dole na selu uzgajo konoplju za spagu i odecu su preli od nje pa zna kako to ide. Kaže kad su je palili da se deda i bana uvek nes cerili. Zamisli kad polje se tog zapali a vani 34 a ti usred polja. :))). CIRKUS
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nebude ok krenula je vegetacija ako nije ocvala do kraja,sad preko zime,sad će se krenut vraćat u vegetaciju....jedino,ovako na neviđeno,da poćupkš sve te cvjetove i baciš ju van...na kraju ljeta možda dobiš i drva za zimu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RolamPoKraju

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
jesi ti to sanjao ili? nisam najiskusniji grower ali ne postoji cinjenica koja stoji iza tvojih recenica. Da ti biljka provegetira kroz 4 zimska mjeseca i dode u cvatnju, da ti se stara neznam kako o njoj brinula nemoguce je, al ajde mozda grijesim, ako stanujes u ekvadoru. To je jednogodisnja biljka kolko me moje znanje prati, al ajd budes stavio slike, dobro bi bilo da je i datum na njima, da nas nebi levatio :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
rastagroweru, ne znam sta te buni, prirodno je da je biljka procvetala jer su bili kraci dani, sada se to menja i ako nesto ne smisli biljka ce se prebaciti u vegetaciju i moci ce da je bere na jesen... u tom slucaju bolje prebaciti vani, mozda se oporavi jer verujem da je izduzena i zgoljava, al ko sto svi kazu, ajd da vidimo fotke pa onda da sudimo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.