Iz indora u outdor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.03.2012
35
1
0
33
Evo ovako, počeo sam drugi grow, ovog puta u zemlji, stavio u box pored onog hidroponskog i sve je bilo super, raslo i razvojalo se. Naišli roditelji i to je moralo da nestane u tom trenutku. Počeli su da kidaju, otišle 2 saksije, međutim, morali su negde da idu, pa su mi rekli da mora nestati sve dok se ne vrate (cca 2h). Posle agonije kad su skontali, nastaje agonija, kako sačuvati ostatak? Zvao najboljeg druga, u kog imam 100% poverenja, hidro ormar odneli na drugu lokaciju, a saksije u nešto što se može nazvati džungla, on mi pokazao. Svuda okolo koprive, morao sam obuvati čizme, rukavice i dug rukav. smestili tu saksije i to sad izgleda ovako:

img0716.jpg

img0717.jpg

img0718.jpg

img0719.jpg

img0720.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pa vidi,od ovih biljki nećeš imati ništa osim cimanja i rizika da te netko provali.Možda krenu,ali teško....dok se prilagode okolini novoj,malo stresa garant,evo ti sredine 8 mjeseca kad bi trebale već biti formirane i najkasnije početi cvasti.
A i ovo u vrećama pa male posude u njima....planiraš to presaditi u zemlju ili šta ?
Nije baš izgledna situacija....
 
02.03.2012
35
1
0
33
pa ne znam, trebalo je da bude indor, tako da bi skroz nebitno bilo koji je datum, zar ne?
to što su unutra male saksijice, tako će ostati, one su se super primile i sa tim, jako me mrzelo da presađujem, a dok su bile u tim saksijama, pustile su koren napolje, tako da sam skontao da bi u suštini bilo isto dal ostaju u saksijama ili ne. Daću im đubrivo za cvetanje od sledeće nedelje, pa nek bude kako bude. Sledeći grow ću verovatno moći da pravim tek na proleće jer indor sad mogu da zaboravim (možda :D)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Naravno da za in nema veze koje je doba,ja sam spomenuo trenutno stanje....no dobro,pusti ih pa ćeš vidjeti šta će biti u nastavku.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mozhda misli na zadnjoj...meni je sve to malo previshe zelenila pa ne mogu fokusirat ali...mozhda je neshto suspektno na zadnjoj
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ajde molim te nemoj više ovako velike slike stavljat...Ako ne znaš drugačije, stavi link...
 
25.02.2017
2
0
1
44
Pozdrav narode,imam nekoliko pitanja,pretrazio sam ceo sajt,citao,pokusavao da skontam ali nisam uspeo da povezem sve najbolje,pa zato pitam vas.Na prolece planiram outdoor,svoj prvi,sa Amnesia Haze semenom,ali bi hteo staviti dvadesetak dana unutra,dok ne ojacaju i porastu malo,pa onda presaditi na sajt.E sad moje pitanje je sta mi sve treba od opreme unutra da bi to bilo kako treba i na koji nacin sve to raditi?Hvala vam unapred...
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
bar 50-60 w cfl ili LED svjetlo casice cca pola litre sa probusenim dnom neki ako mogu bit vani ako ne neki improvizirani boks za tih 3 tjedna sto povlaci i neku ventilaciju ba 2 pc vent jedan upuh jedan ispuh zemlja neka za napunit te casice i voda da zaljevas to i pocni tako da ti biljke budu sprmne za van barem polovicom 4 mj to je neko porimalno vrijeme za krenut u out mozda i malo kasnije da izbjegnes proljetni mraz
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Ovako, budući da planiraš držati biljku unutra kraći period, onda ti preporučujem da pročitaš ovu temu

https://www.vutra.org/threads/jednostavan-vodič-za-low-budget-uzgoj-sa-cfl-sijalicama.14835/

a ovdje nađi par tutorijala oko uzgoja čisto da se upoznaš sa životnim ciklusom biljke, i opremom za uzgoj ( ukoliko je temperatura ok, za prvih 20 dana ti ne treba ventilator )

https://www.vutra.org/forums/unutrašnje-uzgajanje.23/

Ovo bi bio neki minimum čisto da ne sjebeš stvar, ali ako želiš imati dobro predznanje onda pročitaj prvih 10 tema iz svake kategorije iz "uzgajanje marihuane" i pravilnik prije svega

EDIT: kolega iznad je bio brži
 
25.02.2017
2
0
1
44
A sta mislite ovako. 4 MH sijalice od po 400W 4 REFLEKTORA 4 PRIGUSNICE.posto sam proracunao da mi je toliko potrebno da pokrijem biljke kako treba sa svetlom.treba li mi ventilator i dopunite mi ako mi jos nesto treba?? i kakav je proces?Opet kazem drzao bi ih 15-20 dana unutra pa na sajt