Jesam li zakasnio sa growom ? heLpp

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2013
13
4
0
30
e ovako , imam pitanje za growanje , sredina je juna jesam li zakasnio sa growom ? jbga nisam imao vremena ranije nisam bio kuci ,a i kisa je padala do prije 10-ak dana , neprestano :( , prema tome ... jel ima sanse na pocnem sa growom, sad je veoma suncano i toplo .
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
1. Upoznajte se sa forumom
Pročitajte što veći broj starih tema koje su trenutno dostupne na određenom forumu. Posećujte forum jednu ili dve nedelje da biste stekli utisak o čemu je uopšte reč i koja su sve mišljenja zastupljena.


2. Ne ponavljajte teme
Pre nego što postavite pitanje, proverite da li je o tome već bilo reči na forumu! Čest je slučaj da novi korisnici, odmah nakon registracije, postave pitanje koje je ranije često postavljano. Zbog toga im poruka biva obrisana, ili budu izloženi gnevu korisnika koji ne vole takvu vrstu poruka. Upotrebite sistem pretrage po ključnim terminima da biste proverili da li je neka tema već obrađena na Vutra.Org forumima. Proverite da li pretražujete ispravan forum, ili pretražite sve forume odjedanput. Sistem za pretraživanje je brz i lak za korišćenje!

nisi još zakasnio,ali hvataš zadnji voz..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Ja sam odustao, nazalost...
Ostavio tek proklijale sjemenke na "nezgodnom" mjestu i nakon 20-ak sati, docekali me puzevi na tek niknulim biljcicama... :(

...Mislim da definitivno ima jos vremena, ali posto sam i ovako imao "komplikacija" (i sto me na kraju docekalo), ali ja odustajem za ovu god...
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Prvenstveno jer nisam niti nasao prikladan site, a potrosio sam vremena (na terenu i google maps) i potrosio goriva kolko hoces...

...Mislim da cu do slijedece sezone nac pravo mjesto, pa napraviti sve kako treba jer necu sad forsirati, nego da budem spreman slijedece god... :)
 
21.04.2013
13
4
0
30
@Creative sorry , nece se vise ponovit' ;) , imam nekolik osjemenki od frenda ali nezz' takcno koje su vrste :/ , za 2 znam da su imale slatkast okus dok smo pusili , podjecalo me na limun. :D jos jednom izvinjavam se svima na smetnji ;) a posebno grow timu ;) , uskoro cu otvorit' i dnevnik ...,ako budem u prilici , imam sajt , imam volju , :D





peAce aLL