Jeste l' bili na odmoru?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
Jeste l' bili?

Ja jesam :)

Bio 10-ak dana sa familijom i familijama od jako dobrih frendova na jednom jadranskom otoku. Gužve nema, cijene poduplane, ali osjećaj prejeben.
Ujutro zvuk zrikavaca i djece, oko podne zrikavaca i djece, poslije podne zrikavaca, djece i roštilja, a navečer samo zrikavci i zvuk otvaranja piva i točenja u čaše.

Dimilo se u poslijepodnevnim i večernjim satima, malo otočke domaje, malo ovih nekih modernih džidža midža, a nakon dugo vremena i malo kvalitetnog šilje, direktno sa sjevera Afrike.

Šteta, brzo prođe, ali ljeto je tek počelo.

Uživajmo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft

Bosnafaria

Aktivan Član
14.06.2013
73
92
18
U Španjolskoj na moru? Veri najs :respect:

Weedic, ako nije bio roštilj u funkciji pored bazena, ja to ne priznam za odmor :rasta1:
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
E ak se prizna 3 tjedna rehabilitacije u Makarskoj onda sam bila na odmoru.
Jest da je cijelo vrijeme padala kisa ili puhala bura i jest da na plazi nisam ni bila.........
Ma,.... ne ja nisam bila na odmoru. Ovo ni sama ne priznam kao odmor.
Isla bi na mooooore.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Bosna ma kakav rostilj, dozvolili su da na bazen unesemo vola pa smo ga vrteli na raznju
a kasnije smo ko u onoj prici naplacivali klincima da vrte razanj mesto nas,
jedino sto smo morali da se sami kupamo, to je bilo mucenje :D
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
E bosna jesi upravu da je tamo veoma lipo,ali moram priznati da je isto tako lipo i na drugim morima..a isto tako moze biti lipo i na bazenu kao sto kaze weeDiC...:) :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
nema odmora dok traje obnova
htjela sam zapravo slike okačit, al očito ne ide trenutno
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja sam bio na exit-u, doduše više sam se umorio nego odmorio, ali brate nikakav odmor ne može zamjenit koncert Prodigy-ja, još sam bio u 1. redu do ograde, a iza mene 35 000 ljudi :) i još sam tako u 1. redu ispred zaštitara i policije ladno izvadio rizle i sve ostalo, i smoto si buksnu, zapalio i polupo se ko lončić, znači koncert je bio VRH....dakle, bio sam na najboljem odmoru, kakvog sam samo zamislit mogo :) mozda padne ove god jos neki odmor, ali vidit cemo....meni dosta i ovo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Losmi the Evel

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da bili na odmoru :) Ma jos sam na odmoru. Skakao bungie opet, ovaj puta nocni skok. Ronio na nekim povjesnim lokalitetima, malo skijao na vodi, obisao mjesto di su sletili vanzemaljci i nebi rekao da jesu al sam se bar nasmijao kako mame turiste. E da vozio sam se u nekoj podmornici, i oprobao adrenalinsku voznju bijesnim gliserom. Danas idem koju hobotnicu izloviti pa ce da cvrci ispod peke ;) Opet sam zaguzio na masi partija pod stare dane. Bio na snoop dogu maloprije dosao s neke svedske house mafije. Puno se pije, jede i vari. Vrijeme leti, godisnjeg jos 25 dana al ja i dalje patim za svojim cvjetajucim curicama i totalno sam nostalgican pa brijem skratit godisnji i uzeti neki odmor od godisnjeg jel me premori sve ovo :(
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
ja sam prošlo ljeto totalno zabrijala na taj bungie, al me dragi na kraju nije htio vozit, ove godine sam puno suzdržanija :)

điram, recimo, poslovno, svako malo do mora....

pravi odmor bi mi bio par dana na Plitvičkim jezerima....