Kako dobiti vecu rizlu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2016
58
91
18
Karton City
Nemoj zamjeriti, ali mislim da si spreman upisati se u temu provale sa

Druze baobab samo ne znam da li je tvoj pocetak bio tezak nadam se da nije i ako si ti roden naucen (a nisi) ne mora znaciti da nekog ponizujes i praviš šalu a to ti nije potrebno nego mozes i malo da edukujes ljude a ne da zahebavas. Hvala lijepo

odma da potrosis, nemoj da ti propadne

To sam i uradio imao sam 5g neke domaje



Kupio bi da je ima kupiti u mom gradu
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Kakav fazon :fuck:.
Imam i ja 50 kila zimnice, možda mi bude previše. Kiselih krastavaca, paprike, kupusa... ma više manje svega. Eto, pa me zanima kako da ja to pojedem sve odmah? Sa nekom velikom žlicom možda, ili lopatom da me netko nahrani, hmmm :confused:!? Neznam stvarno..., svakakve mi ideje padaju na pamet :(. Ako je netko nekad "prožd'ro" zimnicu u danu, ili ima takvo iskustvo, neka napiše :D.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
najbolje ti je, pošto ti je sve ovo novo kako mi se čini, da smiriš glavu i da normalno radiš i živiš kako si i dosad...
marica se nepuši tako jako kako ti misliš, ili bar ne tako u početku...
svaka trgovina i kiosk ima skoro rolicu danas...ako ne to, imaš papiriće dugačke, sa filterima...
možda ti je čudno, no vakav problem niko do sad nije imao..
imaš i lule za kupit, sa jačim prostorima za punjenje, ako nevoliš papir i duhan...
samo polako, kud trčiš, smiješ malo i gledat u nju, ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ako je 5gr višak onda šta je manjak?smiley9934 Vutre nikad ne može biti viška.:D Zanemarimo sve i fokusirajmo se na pitanje da li može? Može! Ja sam nekada davno radio ta štiklanja rizli. Najveći razlog je bio ako nas ima više da nam jedan džoks potraje duže. Poslije sam skontao da je bolje smotati dva normalna nego jedan veliki.:rolleyes: A skontao sam i to da je to bilo više foliranje kako pušimo pendrek od džoksa.:rolleyes: Tada je bilo kupiti i nekih širokih papirića kao jorgan pa se moglo dužinom i 3 naštiklati i jedan poprijeko. Spajali smo ih tako da se papir ovlaži i spoji pa se spojeni dio na stolu iskucka donjim dijelom upaljača. Tako se dobija da se papir umiješa sam sa sobom i kada se spojevi osuše budu kao zaljepljeni. Normalnu veličinu papira sam malo produžavao na ovaj način:
CAM00911.jpg

Ako neko smatra provalom i ovo što sam ja radio slobodno se grohotom nasmijte.smiley9934
I da ove velike sa 3.5 papirića zvali smo Nada Topčagić.
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ovako i ja produžujem rizlu,dok motam u listiće. razlog je taj što mi često ostane dosta praznog na vrhu koliko god stavio smjese u papir. nikad mi ne bude do vrha puna pljuga. :D onda mi uz ovaj produžetak taman puni listić bude. :)
 

siso01

Aktivan Član
17.06.2015
57
261
53
image.jpg

Ja to radim ovako, uzmes 3/4 rizle, zavisi kooliko želiš produžiti..
Prvu odrežeš, otrgneš kao na slici. Drugu/treću prepoloviš po dužini. Drugu prislones do prve kao na slici, poližeš onoliko koliko treba, zaljepis, otkines ovaj mali trokutic dolje i tako sa slijedecom... Zadnju koju lijepiš možes ostavit čitavu da dobiješ više papira na donjoj strani :spliff:

Evo ti ideje, budi malo kreativan :puuuh::
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
uzmes dvi rizle jednu navlazis koliko je siroka druga taj vlazni ljepljivi dio stavis na kraj druge ali po sirini malo prstom stisnes i odljepis.onda okrenes normalno rizlu i zaljepis je po duzini i sad imas duplo duzu rizlu malo sacekas da se posusi i to je to spremno za koristenje.
ljepilo prede na prvu ali ostane i na drugoj.

rizla.png
koristi za ljepilo polovicu rizle koja ce ti ici na vrh(radi lakseg motanja) i rizlu stavis preko duge rizle koliko je debelo ljepilo.
 
Poslednja izmena: