Kako izvarati na testu droge ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nane

Banned
Banovan
16.11.2012
1
0
0
33
Posto ce me moji testirati jako uskoro ( vrv u roku od 24h) koji je nacin da sto brze obacim thc iz mokrace ? Juce sam popio oko 5l vode i pisao sam ceo dan belo, evo danas upravo jedem limun i pijem vodu. Je l' imate neke ideje ?
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
odi popit 3-4 pivice prije testa tako da samo pisas pivo
 
26.10.2011
47
1
0
44
ako vadis u domu zdravlja nema nista od toga samo se opusti ali ako uzimas na garavu kasiku e to ti je zajebano
a nisam razumeo limun ti je da bi piso zuto ?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
zavisi koji je test u pitanju.
mokrace,pljuvacke,DLAKE(u sta sumnjam,taj je bas skup),krvi...
jbm mu misa,sad ih imas kupiti mal'ne u svakoj apoteci.
bolje ti stvarno malo odmori,ubedi matore da si prestao i to.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ako nisi redovit konzument i ako nisi pušio gandžu u zadnjih cca 2 tjedna,nemaš frke. Ali,ako si sinoć bio naduvan a testiraju te u narednih 24 h,...mislim da će biti psihičkog tenfanja:icon_lol:
A ako te testiraju u nekoj ustanovi,onda je još neugodnije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zolabl99

Nane

Banned
Banovan
16.11.2012
1
0
0
33
Zadnji put sam zapalio joint u subotu, nisam redovan, samo vikendom. Al' ovo je vec treci put da me skontaju za 6 meseci, maler. Test za pisacku

Ne, rekao mi je drug ako pojedem 1k limuna da se ocistim, takodje su mi rekli da progutam medicinski ugalj. Resio sam, dosla mi drugarica i pisala umesto mene :) Hvala inace svima
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
ma ne sekiraj se drugar...tjedan dana je prošlo,natočio si tekućine u sebe dosta,bit će sve ok:)
 
15.06.2012
42
15
8
33
imam drugara koji je radio test za prijem na rad u nekoj firmi ,inace on pusi svaki dan po vise puta na dan XD ,i kupio je test za proveru THC-a u mokraci i trebalo mu je oko 25 dana da se ocisti odnosno da test pokaze da je negativan na isti .Pri tome se svaki dan nalivao sa tecnoscu kao lud i pio je od vode do cajeva,alhohola,mleka ,sva sreca pa ga nisu pozvali odmah :) ,limun nije jeo to znam .Ono sto zelim da kazem u koliko idete na test a pusite cesto imajte u vidu da nije lako da se THC izbaci iz tela i min 20 dana je neophodno da prodje, naravno pricam za redovne uzivaoce nase drage biljke ...
Cuo sam da postoje neki preparati pravljeni bas u tu svrhu da izbace THC iz mokrace ili kose u koliko se vrsi provera putem dlake,e sad koliko je to tacno ne znam ,u svakom slucaju i da postoji ovde kod nas sumnjam da bi se naslo .
 

Nane

Banned
Banovan
16.11.2012
1
0
0
33
Ja nisam redovan korisnik, kao sto sam rekao, samo vikednom i to retko.

Hvala :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
Ma kakih 25 dana...ja kad sam iso na pisanje trebalo mi je u prosjeku 5 dana da se ocistim i budem negativan...najblize sam pusio 3 dana prije testa i bio negativan...ali najbolje 5-7 dana...probo sam i varat ali nista od toga...ko ide na pisanje, 5-7 dana se strpis i sve 5 :) iz vlastitog iskustva govorim, iso sam sveukupno 10 mj. Na testiranja + sto su me vise puta starci testirali ali to je bilo isti dan kad sam pusio pa sam svaki put bio pozitivan :) hehe ali fala bogu to je sve iza mene :)
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Na kriminalističkom fakultetu uče da za extremno-redovnog (svaki dan nekoliko komada) konzumenta tijelu treba NAJVIŠE 30 dana da se riješi svih 'markera' iz mokraće. U kosi ostaju 'vječno'. Tj ostane u onom dijelu koji je bio u korijenu i raste skupa s njim...
..Ovo pišem čisto da se zna, a ne tebi Nene.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nane je napisao(la):
Posto ce me moji testirati jako uskoro ( vrv u roku od 24h) koji je nacin da sto brze obacim thc iz mokrace ? Juce sam popio oko 5l vode i pisao sam ceo dan belo, evo danas upravo jedem limun i pijem vodu. Je l' imate neke ideje ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Nane je napisao(la):

a jesi procitao pravilnik foruma, dakle evo zasto:

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu.

Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.

i sta cemo sad kad je pravilnik vrlo jasan, svrati ponovo za 3 godine :wave:

:lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.