Kako policija ''skine'' sajt?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
zlo&naopako je napisao(la):


[youtube]LuAyqQcZl2k[/youtube]

Hahaha, dobro nije baš tako bilo.. ali je usporedba ok :bananica

Pa prije par dana je frend znanac isto pao... saćekuša je bila... Vi morate također znati da su njihovi doušnici vjerojatno ex-groweri.. barem za sve ostale dijelove kriminalnih radnji po njihovom tumaćenju imaju obavještajca... Nekoga tko zna kako stvari dišu.. Ali isto kako kolega mega monk kaže, što je sve bliže kraju veća je malo panika...

Nije da oni traže naših par biljoza, ali kada odrade let, zamijetre par sajtova možda... nije da širim paniku, ali tih 1000 eura opravdaju sa par saćekuša, i norma je tu...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
To sto helikopteri nadlijecu stalno istom trasom, straftom iliti linijom je iz istog razloga sto kola idu autoputevima!
Pilot da bi bio pilot mora imati ostvaren broj sati letenja a pri letenju prolazi putanjom koja je zacrtana, a ne kojom on hoce i kuda mu se digne i svakako ne leti samo kada cvijece svjeta vec svakodnevno, ali eto ti vraga, vama se u vrijeme cvjetanja pricinjava da su nesto ucestili.
Moraju imati odradjene i nocne letove naravno. Tu su jos i skole, obucavaju se mladi piloti i oni idu istom putanjom itd.

Jezik za zube!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Ma ja sve vas razumijem, ali morate i vi mene s obzirom da u zadnje dane sve ćešće po medijima a i iz vlastite okoline ćujem pao, pao, pao, pao, pao, pao.. najnovije je ovaj lik iz Rijeke.. Danas bilo na vijestima..
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Smokey McPuff je napisao(la):
... s obzirom da u zadnje dane sve ćešće po medijima a i iz vlastite okoline ćujem pao, pao, pao, pao, pao, pao.. .
To ti se zove autosugestivna paranoja :p :D

Ne znam snimaju li te, ali sumnjam da bi toliko dugo trajala akcija i vjerovatno bi već do sada pao ako su uključili zrakoplovne snage da te traže :p

No, međutim... na temu: U glavi mi je ostalo, kada sam gledao dokumentarac neki o ganji u Americi i načinima borbe protiv nje, da se plantaže mogu uočiti helikopterima, ali samo preko nekih određenih kamera (ne sjećam se dobro svega) koje primjećuju različitost u tlu/zemlji. Znači, mogu primjetiti da je određeni dio zemlje prekopan. Na sličan način se traže i masovne grobnice.
Ali taj način se koristi samo za veće površine, a nikako se ne može koristiti za par metara kvadratnih i par biljaka.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Gewind je napisao(la):
To ti se zove autosugestivna paranoja :p :D

Ne znam snimaju li te, ali sumnjam da bi toliko dugo trajala akcija i vjerovatno bi već do sada pao ako su uključili zrakoplovne snage da te traže :p

No, međutim... na temu: U glavi mi je ostalo, kada sam gledao dokumentarac neki o ganji u Americi i načinima borbe protiv nje, da se plantaže mogu uočiti helikopterima, ali samo preko nekih određenih kamera (ne sjećam se dobro svega) koje primjećuju različitost u tlu/zemlji. Znači, mogu primjetiti da je određeni dio zemlje prekopan. Na sličan način se traže i masovne grobnice.
Ali taj način se koristi samo za veće površine, a nikako se ne može koristiti za par metara kvadratnih i par biljaka.

Naravno tu si u pravu, da je to do mene, već bi bio u čuzi... :D

Ali opčenito, pojačali su sa kontrolom maximalno, barem u Hrv.