Kako smotati dzoint jednom rukom??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ma da.. znam.. nis posebno..
to je bilo "in" tamo negdje pocetkom devedesetih.. :)
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Sada vežbam da umesto svoje pljuvačke koristim kobru za oblizivanje rizle. Jako je iznerviram i pažljivo nišanim da pogađa na lepak svojim jezikom, nisam još usavršio ali blizu sam.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
doors_of_perception je napisao(la):
nakon nekog vremena, bolje su mi i gore pljuge za pušit nego one perfektne:D imaju više duše:)

tak i men,mozd je glupo al stvarno... pljuge koje su super po standardnim normama naseg drustva su vecinom sranje... uopce ni fora stalno motat neke tanke, savrseno srolane... pljuga treba biti sto veca i sto deblja da ju nebi neko zamjenio s cigaretom pa trazio dim i ni kiriv ni duzan zavrsio na necemu teskom...za tu osobu mozda preteskom... treba imati mogucnost stvaranja ogromnih oblaka... žar mora biti upotrebljiv kao zamjena za brodsku baklju... mljac... sljedeca koju budem moto biti ce signalna :)...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Štajaznam ja volim skroz tanak džoint smotat, ako motam samo sebi onda se potrudim pa tanje od normalne cigarete smotam. Najlakše mi za pušiti tako
 
05.03.2009
30
0
0
39
Meni najjače frule su flagovi iliti zastavice , svakako ih ljudi zovu, što deblja frula sa finim širim flokom, veći žar-više dima, širi flok- veći šou u glavi.ogromna je razlika povuć jedan dim iz deblje frule neg iz tanje, zvuči mi logično jer u kraćem vremenu se puno više materijala zapali i bolji je učinak pušenja:).a svakako trea pušit što manje papira tako da sam mišljenja da je flag najkvalitetnije srolan joint.ima na youtube-u od daily smokera dobrih clipova ;)
 
19.12.2010
42
8
0
33
Ja sam uz šamana kaj se toga tiče... slim mi je ipak najdraži za kucnu upotrebu ;) Al naravno stara debela pljuga nikad nije na odmet :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.