Kako uspešno prevariti test na thc? (Bice za nedelju do dve)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.07.2017
40
97
18
38
Poštovanje ljudi! Imam ozbiljan problem i mnogo bi mi značila vaša stručna pomoć. Dobio sam odlicnu ponudu za posao u Švedskoj, ali pre potpisivanja (za nedelju do dve) radi se testiranje na droge. Ja sam naravno koristio samo vutru, ali nažalost najduže se zadržava u urinu kao što znate. Imam li ikakve šanse da se očistim i ako ne koju prevaru preporučujete? Za one flush preparate sam čuo da su prevara najveca. HVALA SVIMA. AKO MI NEKO POMOGNE - ČASTIM ŠTA GOD!!!
 
09.07.2017
40
97
18
38
buraz, nisam imao nameru da budem dosadan i prvo sam pročitao sve što sam nasao, ali koliko vidim jedino brat chilli dao, čini mi se nešto što iole uliva poverenja. Pa sam mislio da je možda do 2018 izvaljena neka nova fora ili tako nešto. Veliki je problem. Životna šansa. Da sam znao ranije ne bi palio i godinu dana. Inace palim svaki dan ko budala. Hvala još jednom i izvinjavam se ako sam postavio na lošem mesu.
 
09.07.2017
40
97
18
38
Nije frka za pare. Mnogo više vredi posao, ali sam pročitao da su padali kjudi na taj prah ovde na forumu. Mislio sam mozda tudji urin.m, jer izgleda da ne nadgledaju, ali ja ovde poznajem samo svoju devojku od ljudi koji ne pale vutru verujte mi....
 
Poslednja izmena od urednika:

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Ja sam prsao test pre par godina. Na prijemu za posao. A bio sam cist mesec dana. Uz svakodnevni trening,znojenje,zeleni caj i tecnosti u ogromnim kolicinama :) probaj sa zelenim cajem izbacujes toksine iz sebe mada ne znam koliko ce ti pomoci u tako kratkom razdoblju. Mozda bolje da poslusas Zelenog ali mokracu nadji musku brate a ne zensku. :) :D
 
09.07.2017
40
97
18
38
Postovanje drugari :) Da li mi neko moze reci, koliko dugo mokraca ostaje ispravna? Pitam to jer mogu da je uzmem dan pre toga jer je testiranje u drugom mestu potpuno... ako ostane duze od sat vremena napolju pokvarena je koliko sam citao na netu?
Da li neko zna nesto vise o tome ? Hvala
 
09.07.2017
40
97
18
38
Ma da nego mora biti topla odredjeni broj stepeni, a trebace mi par sati do tamo, pa se pitam koliko joj treba da se pokvari? Hvala
 
09.07.2017
40
97
18
38
Da li neko ima predstavu koliko su rigorozne ove provere u EU ? Bio bih mnogo zahvalan kad bi se javio neko ko je radio te provere pre posla u EU...
Hvala svima
 
09.07.2017
40
97
18
38
Kancelarijski posao. Nista mašine, vozila itd bratić, ali ipak.... jebo ih pas da ih jebo.... taman mislim našo sam posao a onda pročitam na kraju maila SVE OVO VAŽI PODNUSLOVOM DA PRODJETE NARKO TEST.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
E sranje :( a daj sve od sebe. Odradi kako su ti rekli pa ako prodjes. Ja bi sve dao do sebe da se ne kajem posle. ;) bice posla ne brini.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pietrucci
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.