Koje biljke mogu da oprase Kanabis ? Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2012
0
0
0
32
Ako neko moze da mi pomogne iz licnog iskustva ili ako je neko procitao u nekoj literaturi. Pitanje je koje biljke mogu da oprase kanabis?

Hvala unapred.
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Pa samo muške bilje iz istog roda dakle samo kanabis,ukoliko ti nešto opraši znači da u bližoj okolici vjerovatno ima još biljaka!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa postoje samo 3 biljke koje mogu oprašiti kanabis, a to su: Cannabis Indica, Cannabis Sativa i Cannabis Ruderalis (naravno tu postoje i razne njihove varijacije i križanci)...

je li ti sad jasnije? nema križanja između različitih vrsti biljaka, ne možeš križati konoplju i trešnju pa da ti budovi rastu na drvu...
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
metalmaniac je napisao(la):
pa postoje samo 3 biljke koje mogu oprašiti kanabis, a to su: Cannabis Indica, Cannabis Sativa i Cannabis Ruderalis (naravno tu postoje i razne njihove varijacije i križanci)...

je li ti sad jasnije? nema križanja između različitih vrsti biljaka, ne možeš križati konoplju i trešnju pa da ti budovi rastu na drvu...
baš šteta :D
 
05.03.2012
19
12
0
32
ja znam na sta je mislio xDD da oprasis neku procvetalu zenkicu sa polenom iz cveta neke vocke ili tako necega xD da sam napravis fruit sortu...al ne moze :(
xD
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Kako uopce oni prave one fruit sorte? Strawberry, pineapple, lemon itd. Imaju i mirise vocne i okuse. Ne kontam :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
"fruity" sorte dobivaju tako da ih uzgajaju hydroponic u voćnim sokovima...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Prijatelju malo te zezaju...ne obaziri se a sad ovako Fruty miris ti je u biti koncentracija terpena i terpenoida u biljci,to su ti aromatična ulja i svaka ama baš svaka biljka kanabisa ima nešto drukčiju koncentraciju stoga i drukčiji miris...nije stvar marihuane samo u mirisu stoga te to nebi trebalo opterečivati nimalo,neke od najboljih marihuana imaju doslovno gadan miris tipa "roadkill skunk"
Nemoj se ti toliko opterečivati sa mirisom nego probaj posaditi i napraviti malo kvalitetne marihuane za sebe i bit češ oduševljen rezultatima,više nečeš davati 100 kuna za 3 frule kako inače bude na ulici a kvaliteta...neču ni pričati o razlici između domače i kupovne makar zna i jako fina uletjeti s ulice...samo što je to sad več postalo koda tražiš iglu u plastu sijena
Mani se znanosti za sad i koncentriraj se na biljke i njihovo zdravlje one če ti to vratiti i više nego što misliš
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
jedino sto moze da te sje.. je industrija ono sto raste po njivama to baca polen , a iima je ko blata ako imas fem seme i pazis na hermija samo je industrija problem

ja kad idem u setnju sa psom smekam gde je ima i uvece na bajs i u onu prskalicu za voce namesam totalni herbicid i mozes da zamislis sta ih ceka unistio sam mnogo do sada!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.