Kojom krvi teče THC u vutraša?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krvna grupa

  • A+

    Votes: 15 20,0%
  • A-

    Votes: 1 1,3%
  • B+

    Votes: 14 18,7%
  • B-

    Votes: 4 5,3%
  • AB+

    Votes: 5 6,7%
  • AB-

    Votes: 2 2,7%
  • 0+

    Votes: 24 32,0%
  • 0-

    Votes: 10 13,3%

  • Total voters
    75

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
0-

Edit: super pitanje a @VenloNL je car šta je ubacio anketu, bilo bi super kad bi svi koji su postali u temi odgovore na anketu, volim postotke:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Stvarno nas ima dosta sa 0. Cak i sa negativnom...veoma zanimljivo :)

0 je najstarija krvna grupa, ali znanstvenicima ni danas nije jasno zasto je uopce doslo do nastanka negativnog Rh faktora...
Hammer, nisam bas tolko informiran, citao sam ono sta je dostupno na nasem jeziku vezano uz temu.
U Japanu se recimo u zivotopisu obavezno mora navesti krvna grupa, jos u nekim drzavama kod sklapanja braka se mora znati krv. grupa buducih supruznika...
Edit: @publicenemy Dvoje je glasalo u anketi za AB+, al nemoze se za k. grupu reci da je najbolja, AB mozda je najpovoljnija za one koji je imaju jer mogu primiti krv od A, B, AB i 0.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
0+ i nije tako rijetko. 0- je dosta rijede. oko 15% cjelokupnog stanovnistva. Al kolko se vidi na vutri nas ne manjka. :)
Mi sa minus nemamo zajednickog pretka u evoluciji i to je pomalo neobjasnjivo. Zato kazu da smo ti odabrani, odnosno mozda isprogramirani od neke "druge ruke" i poslani ovdje ko neki test. heh..ko ce ga znat :)
 
Poslednja izmena: