kolekcija filmova by mr.dr.Smok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Evo pošto me dosta ljudi pitalo di mogu skinut neke od ovih filmiča.Nabasao sam na jedan aktivni mega pak.
U njemu ima ako se nevaram sve šta sam ja postavio ovdje.Pa evo da podjelim link za torrent sa vama.

Sory ljudi al nemogu torrent fail prebacit na forum!!

Ko je zainteresiran nek mi se javi pa mu pošaljem preko skypa.Folder za skinuti ima 21,6 G.

Evo da malo stisne zima čemo malo updeitat kolekciju.Ima nešto sitno novog za dignut u temu al otom potom.
To su stvari za radit kad je vani zima i nemože se ništa drugo radit nego bit u kuči.

Ljep pozdrav svim aktivnim vutrašima!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Skini samo torrent datoteku, ne sadržaj nego podatke da se spoji na torente...neznam kako da objasnim. To obično ima 20-100kb pa zipaj na neki upload servis...možeš tako. Znači ne skidaš torrent nego spremiš na komp datoteku za taj torrent...
Pogledajte prilog 904
ovako nekako...može u atakament direkt na forum.
samo se raspakira i klikne 2 puta i torrent se pokrene ukoliko se ima torrent klijent.
 

Prilozi

  • Growing_Marijuana.4881798.TPB.zip
    23,3 KB · Pregleda: 42

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Znači ne skidaš torrent nego spremiš na komp datoteku za taj torrent...

Pa torrent i JEST taj file od 20-100kB i on usmjerava (torrent) klijent da skida podatke od ljudi na netu (seeders) koji imaju taj torrent na upload listi ;)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Jao meni, što nisam otkrila ovaj topic još dok gadovi nisu zatvorili megavideo...! Kako sad doći do svega ovoga :eek:hno: :eek:hno: Sve linkove za skidat koje sam našla na netu su prijavili za kršenje autorskih prava (kao i većinu stvari što pokušavam skinut u zadnje vrijeme, nevezano za vutru) .. ima li netko išta od ovoga za podijelit? Posebice me interesiraju ona 3 DVD-a od Jorgea Cervantesa, vidim sad da su ovi RS linkovi živi, sad još i treći negdje da nađem... ali sve ovo ostalo, ovo je nepresušan izvor znanja i totalna je šteta da više ničeg nema!
 
28.09.2010
16
1
0
33
the Dreamer je napisao(la):
Jao meni, što nisam otkrila ovaj topic još dok gadovi nisu zatvorili megavideo...! Kako sad doći do svega ovoga :eek:hno: :eek:hno: Sve linkove za skidat koje sam našla na netu su prijavili za kršenje autorskih prava (kao i većinu stvari što pokušavam skinut u zadnje vrijeme, nevezano za vutru) .. ima li netko išta od ovoga za podijelit? Posebice me interesiraju ona 3 DVD-a od Jorgea Cervantesa, vidim sad da su ovi RS linkovi živi, sad još i treći negdje da nađem... ali sve ovo ostalo, ovo je nepresušan izvor znanja i totalna je šteta da više ničeg nema!
Jorge Cervantes - Ultimate Grow 3 (download torrent) - TPB
trica
Jorge Cervantes - Ultimate Grow 2 [DVDRip] (download torrent) - TPB
dvica
Download Jorge Cervantes - ULTIMATE GROW DVD avi torrent - torrentHound.com
jedinica
svi linkovi su brzi i neskidaju se duže od pola sata (barem meni)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba
21.10.2010
22
2
0
38
Da, al sta se desava sa ostalim filmicima? Ja se vratio da nadjem neke dobre sto sam vido o pravljenju putera i spremanju i nista. Ne mogu ni jedan da pogledam da nadjem dje su. Neka dva crnca otkacena. Da li je neko uspeo da ponovo objedini kolekciju?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Pošto više baš nemam previše vremena u životu.
Pa tako ni za proučavanje koji bi hosting bio dobar da podignem kolekciju iz mrtvih.
Pa pitam ovu prekrasnu zajednicu dali netko ima kakvih saznanja koji bi hosting bio dobar i dovoljno siguran za podizanje kolekcije ponovo???
Dugotrajan je to proces pošto upload kod nas nije neki pa to zahtijeva neko vrijeme.Nebi volio da ubrzo opet nestane hostig i sa time sav moj trud.
Pa vas molim ako neko ima neko kvalitetno riješenje nek javi pa da počnem sa podizanjem filmova.
Unaprijed zahvaljujem!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dropbox daje 5 gb besplatno. Mislim da se to moze lako s kojekakvim reffer kodovima povecati na 25-30 gb. Mozda tako? Nakon sto napravis acc za svakog referala dobijes 5 gb. Mozes s multijima to dici i do 50 sigurno. Jao, jednom sam ti vec slao poruku za ovu kolekciju. Suze su mi isle kad sam citao da je tu a nisam mogao skinuti ju :D Ako trebas pomoc oko dropboxa slobodno sibni privatnu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajmo dr. pumpaj sada gore :p I šeraj ovdje linkove obavezno. U tvojoj kolekciji ima stvari do kojih ne uspjevam doci godinama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
znači,
fiksni brzi net,upload video snimka veličine 652.2 MB na mega.co nz
sinoć sam pokušao,nije išlo
upload je bio užasno spor,ostavio sam da se puni i zalegao na kauč
jutros pogledam,ništa od uploada,pukla veza,malac ugasio comp,mačka stala na tastaturu,neki drugi faktor,neznam ?
sad ću ponovo probati
kad sam pokrenio upload,Vutra radio mi se prekinio na VLC playeru,ponovo sam ga upalio,pjeva ali šteka i onda prekinu ponovo
refreš forum stranice ide jedva

trenutno je ovakovo stanje uploada:
22 minute od starta uploada - 8% prošlo
40 minuta - 17%
1 sat i 2 minute uploada - 26% ( surfanje po Vutra.org je jako otežano)
:joint2: brzina uploada : 50 - 67.9 KB/s ,dođe mi da ga prekinem :idea: no,imam rješenje,hehe
u miru preslušavam novi Iriemanov mix :let:
1 sat 30 minuta - 37%
2 sata i 1 minuta - 51%
3 sata i 5 minuta - 81% (nemogu promjeniti boju u crnu koliko mi je spor forum)

Proteklo vrijeme; 3:53:43
Upload; 100 %

Trenutno ga ne mogu pokrenuti,možda treba izvjesno vrijeme da ga MEGA 'prožvače',neznam...
Ako bude radio,video se može pogladati u dijelu foruma Vutra radio.

Edit; ma ovo je budalaština.
Vidra.AVI 652.2 MB
https://mega.co.nz/#!55V1ybJA!raiTbn0L_ft2A071Tj4rbaIBgyPU4gZdMHBuIcQ542U
I đe ja sada da to pogledam ????
Gori upload nisam doživio još do sada :poop:
4 sata mi je usporilo internet do te mjere da jedva unesem nove podatke i sad neznam na koju šemu da ovo okačim :( tj pogledam.





 
Poslednja izmena: