Koliko brutalan trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Blejim ja sa ortakom na zgradi, nenormalno gruva muzika liku ispod nas, odvalio lik The Prodigy - smack my bitch a mi trebbamo da varimo i da vidimo kako je to kad se na zgradi vari, znaci osecaj je bruka dobar, vidis pola grada i sve ljude, ne moze bolje biti, kad ono ja rolam i osetim dzeju zalozenu vec, kad ono cujes neko dolazi na zgradu kad ono taj lik sto pusta muziku i skonta nas 2 kako rolamo, ja opusteno nastavljam jer znam lika od ranije (proveren) i on prilazi i dodaje dzok nama nista ne govori osim da ga palimo, mi to zapalili i on sa nama, nas 3 smo se toliko odvalili i ja sam posle 15 minuta poceo da tripujem vanzemaljce, znaci da se spustaju na zgradu i ispaljuju neke metkove svetlece, hahahaha nikad bolji osecaj nisam imao, ova dvojica gledaju u mene i smeju se, ja odvaljen kao liska majka, nikad se bolje nisam osecao i nikad bolji trip nisam imao, veceras opet na druzenje kod lika, ljudi morao sam ovo podeliti sa vama, definitivno pojacavam dozu, vutra ludilo, treba se samo skontati i pametno konzumirati vujdzu.
Usput kaze da je gajio pod neonkama i ali nam nije hteo otkriti koja je vrsta (ne znam koji je razlog) a hed je masan, jos nas je castio, ma kraljina nevidjena, veceras cemo mi njega da castimo i obecao je neke ribe za veceras pa cemo videti, ma ludnicaaaa. :smoke18: :smoke18: :smoke18:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Mijo.....
postoji brutal off. za 'vake stvari,ne otvarati teme bez razloga...dovoljno si dugo ovde da znaš to...

da ne pričam o tom "haluciniranju vanzemaljaca", 'nači,komentara bez..
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
ganja_farmer je napisao(la):
vanzemunaca :icon_lol: znači,puko si brate...možda taj lik čita ovaj forum,hahahahaha
Haha a mozda i cita, nece se on naljutiti, hahah :D
skipe je napisao(la):
I sve sto kazem, nije istina, nije istina. :D
vutricaaa je napisao(la):
Meni drug prico pre par dana, kako su navareni tripovali paukove i zmije :D
haos! :D
Hahaha plamen plamen udara u glavu :D
SoStoned je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=b_WOmhbaAK0

Gotivno pravo_Odo i ja negdje sa psom pored rijeke zapaliti :)
O tome ti pricam, mozda ti vidis letece ajkuule i budes kao ja, kreativan za sebe :D
 
13.06.2013
0
27
13
ganja_farmer je napisao(la):
vanzemunaca :icon_lol: znači,puko si brate...možda taj lik čita ovaj forum,hahahahaha
a ko ti garantuje da i vanzemaljci necitaju ovaj forum ako su tako napredni kod njih se vutra sigurno odavno koristi kao lek a i jaka bela svetla koja su vidjena na nebu ko ti garantuje da nisu lampe HPS i da negaje vutru i na samom brodu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
13.06.2013
0
27
13
brate ja HPS ni iz ove dimenzije nisam nikad koristio 20 godina sadim samo na terasi ovog septembra imam nameru prvi put jer sam zakasnio sa sadnjom pa mogu tek posle godisnjeg krajem augusta da sadim bas sam juce pitao za savete.ovo je stvarno nauka a ja malo kasnim nekih 5 hiljada godina jer sam bio na nivou starog egipta sa tehnologiom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
13.06.2013
0
27
13
Jos jedan problem uvek sam sadio po 3 biljke i svaka od mojih bebica je imala i ime tipa natasa maja i goca jedne godine sam imao hurem i efsun ove godine cu imati 15tak 20ak biljki kako da im zapamtim imena ako ih nazovem po snezani i 9 patuljaka i majka i 9 jugovica ili po onim sekretarima skola pa 12 apostola svi imaju muska imena a ko za baksuz imam semi regulari sta ako nedaj boze jednu zenku i ostalo muzjake onda bi bila strunfeta a morao bi da ucim imena svih strunpfova pitanje kako i mozes da se setis i kad si naduvan svakoj biljki ime ako imas 20 biljki?pre nego sto odgovorite izduvajte jednu jer i ja da nisam izduvao nebi ovakvo pitanje ni postavio