Koliko dugo ste izdrzali da ne spavate ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Evo meni cetvrta noc i priznajem da se pocinjem gubiti...polagano... :icon_lol: nema se vise kondicije kao nekada :vb_kez: Pa me zanima koliko ste vi najduze bili da ne spavate, sad slucajno ili namjerno nije bitno, je li bilo ikakvih popratnih pojava, koliko ste nakon toga spavali u komadu itd itd :rofl:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
uuu ziher se fino osjecas sad negde! meni je max bio 3 dana na jednom izletu u madarsku jos sa srednjom... al to se cijelo vrijeme cugalo i palilo... neznam ni sam kak sam osto ziv uz konstantno rokanje a vec prvo jutro sam lagano presto funkcionirat i prelazit u veeeliki trip.. pol tjedna poslije se ne secam al je valjda bilo sve spaljeno.. neki lagani fear&loathing ekspirijens

nadam se da ne spavas vec!
 
18.09.2009
13
0
0
35
ccc.. realno manje od 72h, a cesto ne kunjam po 2 dana, ne znam zasto, blejim, uz to pijem i rivacim, mada se kladim da niko ne bi pratio moj tempo :))
 

teglica_unca

Banned
Banovan
29.09.2009
5
0
0
38
ja oko tri dana tad se mnogo kliktalo i radilo na kompu,a u medju vremenu sam cuo da posle 24 sata ne spavanja mozak dobija ozbiljne stresove tako da sad pazim
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
hehe ova tema bi se morala zvat KOLIKO IZDRZITE NA REZIMU 24/0?

samo jednom mi se zalomio cijeli vikend i vise nikad... laku noc..
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
maksimalno jednu noć sam skipovao, drugu nema šanse da to sebi dopustim. Na ekskurziji sam se snalazio, ludovali smo noću, spavali po sat-dva po hotelima i još nešto malo po autobusima kada ide da se razgleda nešto dok stignemo do toga.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
wariotz je napisao(la):
ccc.. realno manje od 72h, a cesto ne kunjam po 2 dana, ne znam zasto, blejim, uz to pijem i rivacim, mada se kladim da niko ne bi pratio moj tempo :))

Hajde jednom cemo da se kladimo :icon_mrgreen:

P.S. Spavala sam, evo samo sto sam se probudila, da nije dan svanuo i da nema sata mislila bih da sam samo prikunjala:vb_kez: na nekoliko minuta, nisam se ni pomjerila dok sam spavala, jos uvijek sam u polusjedecem polozaju, laptop mi u krilu...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Jel ovo nešto kul? Tko manje spava više je IN? Nemojte me zahebavat... Ako je tako, totalno sam AUT i NOT_kul. Ja i kad feštam, spavam kako treba... :sun2:

btw - nemojte si to raditi, ako želite doživjeti starost... :eek:hno:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja spavam prosječno 10-12 sati dnevno
ne valja previše

a najviše nisam spavo valjda 48h il tak nekaj.. nije neki rekord
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Rafazi nemoj ti mene pogresno shvatiti, nije to natjecanje nikakvo, barem kod mene nije, imam i ja faza kad spavam normalno, ali ovo ostalo je teska insomnija :icon_lol:
A starost mi se i onako ne ceka...
:icon_mrgreen:
 
18.09.2009
13
0
0
35
Eva Rain je napisao(la):
Hajde jednom cemo da se kladimo :icon_mrgreen:

recimo, ustao oko 10h, uvece otisao na vikendicu i popio oko 4-5l piva, 2g buxne, krenuo u 3h izjutra da stopiram za guchu, tamo smo stigli oko 20h, oko 3h krenuli kuci nazad, malo stop, voz, stajali sve vreme u vozu i tamo i nazad, pili rakije na guchi ko smukovi. Stigao oko 10h, legao sam oko 12h. znachi 50h, i nekih 800km uz to, stojanje, setanje, alkohol, var,cirkanje, dva puta se otreznio :)
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
najvise nisam spavao 4 dana na exkurziji 3 dan samo sto sam zaspao su me probudili,cijelo vrijeme sam se osjecao kao da sanjam kao "mjesecar"posle toga opet 3 dana(3noc) kad smo bili kod frendica njeni su otisli na more mi smo dosli i rekli smo ko prvi legne da spava da ga ostali maltretiramo,tako je bilo,mislio sam da ce prva bit neka od cura al nije drug je prvi zaspao i mi smo mu ubacili ljuti senf u usta a kecap majonez.i ostalo sto se moglo nac u zamrzivacu je dobio u facu kad je se probudio od senfa,onda smo morali sve to da ocistimo jer je bio haus na krevetu i po sobi...al je dobio svoje
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
najvise nisam spavao 4 dana na exkurziji 3 dan samo sto sam zaspao su me probudili,cijelo vrijeme sam se osjecao kao da sanjam kao "mjesecar"posle toga opet 3 dana(3noc) kad smo bili kod frendica njeni su otisli na more mi smo dosli i rekli smo ko prvi legne da spava da ga ostali maltretiramo,tako je bilo,mislio sam da ce prva bit neka od cura al nije drug je prvi zaspao i mi smo mu ubacili ljuti senf u usta a kecap majonez.i ostalo sto se moglo nac u zamrzivacu je dobio u facu kad je se probudio od senfa,onda smo morali sve to da ocistimo jer je bio haus na krevetu i po sobi...al je dobio svoje