Koliko dugo ste izdrzali da ne spavate ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.10.2009
11
0
0
34
Evo, ja sam se tek nocas posteno, kolko tolko, naspavao...
Tokom cjelog tjedna isao bi spavati oko 22h, i budio bi se u 01h. I tako 4-5 noci zaredom. Negdje sam znao i malo kasnije se probudit, cak i oko 03h, ali opet ;P
No napokon sam se nocas naspavao, iako sam se opet probudio oko pol noci..ali jebiga.samo na par minuta :D:D
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ja spavam ko žaba,jedva da dišem,nemrdam se i zaspem odma i spavam u prosjeku oko 12 sati :D(ako neradim taj dan)
 
31.01.2009
2
0
0
35
cijelo ljeto proslo 2 dana i 2 noci minimalno znalo i do 4 dana i 3 noci picit i onda 12-17 sati spavanja
i tako cijelo jebeno ljeto pitajte dorsa on to zna i vidjao je to cijelo vrime. ono sjedim doma igram wow poslije dode cura doma s posla odem van zamumam i vratim se doma navrnem dubsteparu neku playlista i wow ponovo i tako 3-4 dana ;) i onda spavanje sa zeljom da neidem spavat pa mi treba jos masu da zaspem. et znate i o meni sad nesta :D
 
31.01.2009
2
0
0
35
bas me zanima sta bi bilo da si i ti doma sam bez ikoga i da imas net i jeben komp, bas me zanima sta bi radio (sigurno bi spavao) :D c-c-c al dobro svedno postat cu i ujutru u 4-5-6 i... ma zapravo kad god buem pri volji !! :D:D:D:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MRŠ ČAČA METAL!
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Sto se tice mene najduze je bilo 4 dana i 3 noci (ako sam dobro izracunao):). Poceli sa "sjedenjem":D u petak navece a zavrsili nekad u utorak. Svi su postepeno "odustajali", ja sam zaspao u ponedjeljak popodne, a neki su ostali jos do utorka navece (bar po njihovoj prici).