Koliko je ograničenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

džafa

Banned
Banovan
04.09.2013
20
16
3
44
Srbija, Vojvodina, Južni Banat
Koliko je IQ osobe koja napise: "Sledeći put nemoj da narucujes dok uzgajas i sve je u redu". Šta ću sa opemom i zalihom? Za ovo ti merim inteligenciju na 62.

Mnogo je veći problem što glumiš virtuelnog pandura u sekciji foruma koja se zove "Sve i svašta" i zaključavaš temu iz razloga? Tako da ti ovde navedeni koeficijent pada na 34.

Naravno da moze neko da mi pomogne. Npr. moze da mi neko, ko je bio u sličnoj situaciji kaže da li se za ovo upada na gajbu ... ali realno posle evaluacije ne očekujem od tebe da nešto shvatiš.

Kapiram da je moderator foruma tvoj zivotni poziv i san pa evo ti prilike. Nastavi sa dobrim poslom majstore.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
958
1.461
163
Nisam cuo da su nekom zbog menki upadali na gajbu , a moguce je da malo duze putuje zbog nadolazecih praznika , guzva je , mnogi kupuju sve i svasta :) Seedsman je pre slao za 4 dana a sad i pise da ide nesto duze . Ja uvek najvise sumnjam na postara ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
I ja mislim da je teško da ti samo zbog sjemenki imaju nalog ako si do sada "čist". Samo ne treba davat drugima ili prodavat i ne nosit na neke večernje izlaske i pušit. Jedino šta može biti da te sačekaju nakon preuzimanja ali da je to često bar bi na vutri o tome znali. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.