Koliko riskantno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Tako smo mi šverali iz NL u D,ali u vlaku :)
Paket zabodeš u prazan kupe i kad dođeš na odredište,odeš u taj kupe i ako ima netko u njemu samo kažeš onako po balkanski,... džast moment pliz i pokupiš :D
U busu je to zahebano :(
 
13.02.2015
34
8
8
33
to apsolutno ne dolazi u obzir(utiskavanje između praznih siceva),em će bus bit 99,99% PUN,a i da nije neko će nanjušit sigurno,nije da je to blagi miris.

skontao sam ja da nisi video 100gr. u zivo :) al bi ipak savetovao drugom da smota u gace... nije to par grama da stavis u dzep. sto ne probas ti da zasadis, procvetace ti takodje u 5 mesecu, a moz i u 3 ako krenes 12/12 od starta. pa kad to poberes onda stavi eto 50gr. u gace pa se vozaj evropom ;) ako bi zasadio do kraja meseca mogao bi obrati pre nego on dodje, i svi zadovoljni i ugostis ga ko coveka, nek ti posalje koju fem. menku i sve na mestu :)

Vrlo rado brate,ali nemam sjemenke...rođak će mi ih doniti(10-ak komada) na ljeto,jedino da mi ih sada odmah pošalje,ali to je jako riskantno pretpostavljam(zato se naručuju obično sa specijalnih stranica koje imaju "tajna" pakovanja tipa SEEDSMAN)?
inače sam totalni početnik(imam 19.g) šta se tiče cijelog ovog ganđa svijeta,par puta sam zapalio i jebeno mi se sviđa...i zato jedva čekam bit high kad dođe rođak jer bi trebalo bit u izobilju trave!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ma u kom si ti filmu bro ako mislis da je lakse doneti 50~100gr. vutre neg poslati 5 menki u pismu. ako ima menke nek ti salje, kakve bre posebne stranice, kakva tajna pakovanja. nek ti posalje neki poklon i u to stavi menke i gotovo, sadis za 10ak dana
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Vrlo rado brate,ali nemam sjemenke...rođak će mi ih doniti(10-ak komada) na ljeto,jedino da mi ih sada odmah pošalje,ali to je jako riskantno pretpostavljam(zato se naručuju obično sa specijalnih stranica koje imaju "tajna" pakovanja tipa SEEDSMAN)?
inače sam totalni početnik(imam 19.g) šta se tiče cijelog ovog ganđa svijeta,par puta sam zapalio i jebeno mi se sviđa...i zato jedva čekam bit high kad dođe rođak jer bi trebalo bit u izobilju trave!

Radije neka ti ih rođak pošalje, ne bu vam se nikaj desilo i ak ''padne'' na carini. A imaš za 200kn za naručit većinu sorti po 5 fem komada. Ja bi radije dao 200kn i to fino uzgojio tu nego da pustio rođaku da riskira robiju. Zar ne misliš tako?
 
13.02.2015
34
8
8
33
Slažem se definitivno.
Samo je problem šta ja apsolutno ništa neznam o "uzgoju".
Imam ispred kuće vrt,tako da nije problem što se toga tiče.
Koliko grama otprilike mogu dobit od 2-3 sjemenke na kraju?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mnogo vise nego sto bi ti on doneo. ako razmisljas o outdooru, imas jos vremena pa kreni sa citanjem foruma, sve je objasnjeno, pogledaj zavrsene dnevnike vanjskog uzgoja, procitaj zaheftane teme u podforumu vanjsko uzgajanje... zanimaj se malo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
13.02.2015
34
8
8
33
Recimo o glavu bude npr. 500g sveskupa....jel može trava bit "dobra" i za sljedećih 6mj.-godinu dana?
I budem prošvrljao malo po forumu ovih dana kad uhvatim vremena u vezi uzgoja.
Šta će mi sve trebat osim sjemenki?
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Naravno da može ako ju dobro uskladištiš :)

Kreni ovo čitat, tu su ti apsolutno sve informacije kaj tebi trebaju -> https://vutra.org/forums/vanjsko-uzgajanje.25/

Ako misliš sadit, a očekuješ da imaš dim već početkom osmog mjeseca pa i mrvicu prije, onda idi na automatik sorte jer one ne ovise o svjetlosti, fotoperiodne ti neće bit gotove prije početka desetog, eventualno kraj devetog.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
od 1 do 3000 grama. od 3

Palčica kaže da se vrijeđa. Držala dijetu ovo ono i sad joj vicu da ima 1 gram. Kaže ona ni pola od toga :D

2014_07_14_20_30_38.jpg

Inace, nitko nije nista o uzgoju znao dok nije sjeo i naucio, procitao, vidjeo. Ako nista ti si barem na pravom mjestu da to isto napravis. Generalno, dobro si me nasmijao i hvala ti za to :D
 
Poslednja izmena:
29.01.2015
3
12
8
Ja bi pre to ustekao u pakovanju 200 grama kafe. Lepo zalepis da se ne primeti. Nosis rodbini kafu ako pitaju :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
momče,stani na loptu...zapalio si tri đoje,svidjelo ti se,mlad si nadobudan si,sad bi sve odjednom...ne ide to tako...prvo,nema granica,kao što je napisao stipe gore...EU,slobodan protok ljudi i robe...tako da je to olakotna okolnost...baš me zanima kolko godina ima taj rođak što treba donijeti...dam se kladit da je i on mlad i nadobudan,jer da je suprotno i da je stara iskusnjara :D znao bi kako prošvercati 50-icu...mašta radi svašta,ima hrpa načina da se to napravi...malo guglati i da vidiš,neće se moći odlučiti koji način odabrati. :D inače,imam frenda koji je već par puta u avion nosio 25-icu recimo kad bi išao negdje turistički...luđak kojeg boli ***** realno...opušteno lola leti i smije se...
 
14.11.2014
2
0
1
Neka stavi u kesu,zatim u kondom i neka kupi 5-6 pakovanja kafe(trebalo bi da je dovoljno)stavi u kafu i sve to u jedan ranac,ranac neka stavi na galeriju autobusa ali ne gde on sedi!Ako pronadju nece dokazati da je ranac bas njegov
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Problem sa ganjom je sto god dohvatis ostavlja mirisni trag dovoljan za psa. Dzabe pakujes u sto kondoma i tegli dovoljno je sto prstima diras teglu ili zavezes kondom. Psi osjete i najmanje cestice. Prenos preko granice se tretira kao krivicno djelo najgoreg stepena jer unosis drogu da trujes nasu mladez. Teretit ce tvoga rodjaka za to plus namjena za prodaju. To su dvije godine zatvora (izat ce za 6 mjeseci). Dovoljno da budes baksuz jednom u zivotu da ti sve krene naopako. Ako se ne znas snaci i nabavit u kraju ili uzgojiti onda cete se tesko snaci da to prenesete kako treba.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
To sta pas moze ..granici sa normalnim. Iznenadjujuce stvari otkriva i nema teorije da pokraj njega sakrijes i majicu koju si nosi dan prije u drustvu gdje se duvalo.
Otkriva sve pa cak i u tragovima..nanocesticama haha
Vjerujte pokraj dobro izdresirane njuske nemoze proci ni rizla !!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
evo par zanimljivosti kad smo kod pasa :)

"Ćelije raka imaju karakterističan miris koji osetljivi nos pasa može da namiriše. Dokazano je da pacijenati koji boluju od raka pluća ili dojke, disanjem izbacuju te mirise. Tako se psi danas obučavaju da upozoravaju ljude na postojanje opasnosti mirisanjem njihovog daha."
ili
"...psi se mogu obučiti da upozore svoje vlasnike, koji boluju od dijabetesa, kad god im šećer u krvi raste do kritičnih nivoa."

ili
"Zbog prekomerne upotrebe pesticida, pčele na američkom kontinentu sve više su u opasnosti od izumiranja. Međutim, još od 1970. godine, američki pčelari obučavali su pse da pronađu bolesne košnice pre nego što inficiraju druge, zdrave rojeve. Izvanrednim njuhom, psi jednostavno prate miris bakterija koja izaziva bolest poznatu kao američka kuga pčelinjeg legla."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.