kush vs haze vs skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LoNba

Aktivan Član
31.05.2013
71
20
0
Negde u Srbiji
Nisam video nigde da je neko postavio temu u vezi vrsta ili sam corav.Iako konzumiram ovu biljku vec odprilike 15tak godina ne znam razliku izmedju ovih vrsta.
Zanima me strucan opis u razlikama a jos vise iz licnog iskustva koje su razlike u jacini,ukusu,gajenju i ostalo.
Izvinjavam se ako sam prevideo neku temu ali mislim da ih nisam video :)

Stvarno?U genetici?Ma nije moguce!Bio sam ubedjen da je u saksijama heheheheh
Sto nisi napisao jos neko slovo ako znas neku razliku u ukusu ili slicno,bas si stipsa :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
genetika je cudo :D tu ti leze svi odgovori na tvoja pitanja.

edit: i razlika u ukusu,mirisu,radu,duzini cvetanja,etc opet ti sve lezi u genetici i imas gomilu dnevnika sa smoke reportovima na kraju,tako da sve ovde pise,al tebe mrzi da citas :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
Kush-najbolje od Indice
Haze.najbolje od sative


Indica-Biljka koja porijeklo vuce iz Afganistana,Indije....Maroka.U pravilu je niza i sira(gusca) od sative.Vrhovi su gusti,zbijeni i obicno Indika daje vise nego prosjecna sativa.Indika rijetko u Indooru prebaci 1m treba joj znatno manje vremena za cvjetanje i manje je zahtjevna nego vecina Sativa.
Okus i aroma variraju tu bas nisam strucan a rad je vise opustajuci(stoned)Dim je gust i masan.Lisce je obicno tamnije boje i sire nego kod Sative.

Sativa-porijeklo Meksiko,Tajland,Kolumbija.Za razliku od Indike znatno je vitkija,vislja,tanji listovi.Vrhovi su dugacki i tanki.Daje manje ali je poprilicno jaca.Zahtjevnija od Indike,treba joj dosta vremena u cvjetanju.Rad ako ju doziras pametno..totalni mindefucker,kreativna i do jaja

Stavio si u naslov"skunk" to je samo jedna od hrpe Sativa i moja preporuka.....recimo lemon skunk.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.